Klub Polityczny św. Augustyna po zmianach

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Klub Polityczny św. Augustyna po zmianach

Post autor: Marcel von Chacha »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:Co do odniesień do aktywności Chachy-umówmy się, nikt go nie traktuje poważnie. Poza Sądem starającym się trzymać procedur, zarówno opinia międzynarodowa jak i większość naszych obywateli czeka cierpliwie na jego eliminację. Chacha jest rybą w wannie 2 dni przed Wigilią. Naprawdę polecam ignorować jego posty jakby się nigdy w ogóle nie pojawiły i cierpliwie poczekać na ruch tasaka.
No problem w tym, że Was nie powinno się traktować poważnie, a tego wymagacie od innych. Po co takiego gówniarza jak Pan mam traktować poważnie? Bo jesteś na utrzymaniu rodziców i że Cię karmią? Masz łatwość wyrzucania wszystkiego, co Ci nie pasuje, bo rodzice płacą? Co Ty kurwa myślisz, że Cię nie prześwietliłem? Z jakiej racji taki cwel domaga się eliminacji kogokolwiek i jeszcze używa argumentacji, że każdy tego chce pomimo tego, że Pan nie zna ich opinii??

Dorośniesz kiedyś, czy będziesz głąbem do końca swych dni?
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Klub Polityczny św. Augustyna po zmianach

Post autor: OlaChojnacka »

Marcel von Chacha pisze:Po co takiego gówniarza jak Pan mam traktować poważnie? Bo jesteś na utrzymaniu rodziców i że Cię karmią? Masz łatwość wyrzucania wszystkiego, co Ci nie pasuje, bo rodzice płacą? Co Ty kurwa myślisz, że Cię nie prześwietliłem? Z jakiej racji taki cwel domaga się eliminacji kogokolwiek i jeszcze używa argumentacji, że każdy tego chce pomimo tego, że Pan nie zna ich opinii??

Dorośniesz kiedyś, czy będziesz głąbem do końca swych dni?
Uspokój się, bo zaraz Cię zdzielę Awarą i poprawię Nordatą. Nauczże się odzywać - nawet wobec wrogów trzeba być dobrze wychowanym, choćby aby pokazać swoją wyższość. Pan nie pokazujesz wyższości, pan pokazujesz swój paszport polsatu wygrany na festynie w wieku 5 lat jak pana wujek zdzisław swoim polonezem zawiózł, co było jak dotychczas najważniejszym wydarzeniem w Pana, jakże ekscytującym, życiu.

Chcesz pan szacunku? To zachowuj się pan z szacunkiem.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości