Proklamacja Książęca - Odebranie tytułu Następcy Tronu

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Proklamacja Książęca - Odebranie tytułu Następcy Tronu

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
KANCELARIA DWORU KSIĄŻĘCEGO
Pałac Atving, Książęce Miasto Buuren
Drodzy Mieszkańcy Księstwa,

przed chwilą postanowiłem o odebraniu Auksencjuszowi Butodziejowi-Wittowi tytułu Delfina Furlandii i Luindoru. Decyzja ta jest podyktowana troską o Księstwo Furlandii i Luindoru, które powinno posiadać takiego Następcę Tronu, który jest zdolny do natychmiastowego przejęcia władzy, gdyby okazało się to konieczne. Mój syn nie daje takich gwarancji. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy na forum napisał ledwie 4 posty. To kropla w morzu potrzeb Księstwa Furlandii i Luindoru. Ponadto próby dotarcia do mojego syna kanałami prywatnymi spaliły na panewce. Nie zanosi się na to, by w najbliższych tygodniach czy miesiącach Auksencjusz Butodziej-Witt stał się aktywnym obywatelem Królestwa. Ciągle na to liczę, ale nie ma ku temu obecnie żadnych przesłanek.

Mając na względzie powyższe zdecydowałem, że los mitry książęcej po moim ustąpieniu (planowanym coraz bardziej na pierwszą połowę tego roku) zostanie oddany w ręce Rady Księstwa, która wierzę, że z rozwagą dokona wyboru nowego Księcia spośród najaktywniejszych, najbardziej lojalnych i pracowitych obywateli Księstwa. Niedawna sonda pokazała, że ankietowani najbardziej ufają Ich Ekscelencjom Tomaszowi von Habsburgowi, Casimirowi van Oranje-Nassau oraz Williamowi Oxlade-Chamberlainowi. Nie wiem, czy w tym gronie znajduje się przyszły Książę Furlandii i Luindoru, ale wiem, że decyzja o tym zapadnie w sposób demokratyczny, a moment jej podjęcia zbliża się coraz szybciej.
Dano dnia 28 lutego 2018 roku w Książęcym Pałacu Atving,
Obrazek

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca - Odebranie tytułu Następcy Tronu

Post autor: Otton van der Berg »

Niestety taka decyzja musiała nastąpić i była spodziewana w zaistniałych okolicznościach.
Rada Księstwa będzie miała ciężki orzech do zgryzienia ale z pewnością będzie to słuszna decyzja.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość