Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspólnym

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Torkan Ingawaar »

rhadmor pisze:
Co, jak gdzie?
Zapisując się na stronie głównej Królestwa należy wybrać opcję "wniosek o obywatelstwo". Jest ono wówczas nadawane przez system automatycznie wraz z rejestracją konta. Jeśli już miałeś konto w KD w przeszłości (tj. na przestrzeni ostatniej dekady) możesz również złożyć w dziale Dworu Królewskiego wniosek o przywrócenie do aktywności, podając stosowny NIM lub personalia, pod jakimi funkcjonowałeś. Wtedy nabywasz obywatelstwo klikając odpowiednią opcję w panelu mieszkańca. Oczywiście, nawet, jeśli już posiadałeś konto, rejestracja nowego jest jak najbardziej dozwolona - przywrócenie starego umożliwia jednak korzystanie ze zgromadzonych nań środków pieniężnych.
I czy jest kolizja z wandejskim?
Nie, posiadanie obu obywatelstw nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji ani tu, ani w Wandystanie (wyłączając kandydowanie na premiera, które nie jest możliwe przy podwójnym obywatelstwie).
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: OlaChojnacka »

Także tego, już mam. :o
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Marcel von Chacha »

Daniel von Witt pisze:W Pańskich oczach możemy być nawet kosmitami. Nie istnieje inny człowiek taki jak Pan, który nie chce być mikronautą, choć w nich ciągle przebywa, aby je innym obrzydzać, bo ma jakiś problem z głową.
No Wasz mikronAUTYZM w wydaniu zjednoczeniowym nikogo normalnego nie powinien interesować, wręcz odstraszać i na całe szczęście tak się dzieje, z czego jestem dumny, że mogę się zaliczać do ludzi, którzy stanowią realną opozycję względem działań psychotycznych i autystycznych, jakie zachodzą w dużej części mikroświata.

To, że ja mam problemy z głową, to już to słyszę od bardzo wielu lat od tych samych delikwentów, którzy nigdy nic, a na dodatek chodzą grzecznie do kościółka co niedzielę, aby pokazać jakimi światłymi katolikami są, więc nie pyskuj, paniczu von Witt względem mnie, bo ujawnię twoje impertynenckie teksty jak traktujesz ludzi, którzy coś napisali, a potem okazuje się, że zrobili to na marne, bo jaśnie oświecony Pan redaktor ma swoje humorki i chore widzimisię.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Daniel von Witt »

Już tyle razy Panu pisałem: ludzi traktuję jak ludzi, a Pana jak Pana. Słyszy Pan to, że mówię do Pana o tym, że ma Pan coś z głową, ale nie słucha Pan, że tylko Panu należy się tu specyficzne podejście :)

(-) Daniel von Witt
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Marcel von Chacha »

Mam taki komfort, że Pana nie słyszę, tylko widzę i jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo wolałbym też nie widzieć, więc nie ociągać mi się tu i robić swoje. :)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Daniel von Witt »

Słyszałem właśnie coś niecoś o tym, jaki dyskomfort wśród słuchaczy wywołują wydawane przez Pana dźwięki :)
Marcel von Chacha pisze:
więc nie ociągać mi się tu i robić swoje. :)
Robimy, żyjemy swoim v-życiem. Pan jest jedynie natrętną, otępiałą muchą, która po wleceniu do pokoju drażni, ale wcale nie trzeba sięgać po packę i marnować więcej energii niż ona zużywa na swój bezmyślny lot. Wystarczy otworzyć jej okno. W końcu trafi :) Droga wolna!

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Otton van der Berg »

Po co z nim dyskutujecie.
Powiem, tak gdybym to ja miał uprawnienia modera na forum taki ktos jak Chcha juz dawno byłby historią i miałbym w dupie co o tym mowi nasze prawo.
Obudzcie sie z kim takim nie można dyskutowac i walczyc słowem jak z imigrantami w Europie, wywalcie go i spokój.
Nie chce sie bawic w wirtualne państwo to niech spierd... .

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Osobiście w ogóle nie czytam postów Chachy. Traktuję je jakby nie było. Gdybyście tak robili to były to dobry krok w kierunku ograniczenia jego spamu. Ale to nadal obniża czytelność dyskusji i byłoby miło, gdyby szkodnika w sensie internetowym rozstrzelać po wsze czasy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Daniel von Witt »

Nie rozumie Pan, że ten troll sam się karmi? Zresztą, temat był wałkowany tyle czasu i został zajechany bardziej niż Awara.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Daniel von Witt pisze:
Już tyle razy Panu pisałem: ludzi traktuję jak ludzi, a Pana jak Pana. Słyszy Pan to, że mówię do Pana o tym, że ma Pan coś z głową, ale nie słucha Pan, że tylko Panu należy się tu specyficzne podejście :)

(-) Daniel von Witt
Osobiście uznaję to za absolutną ignorancję całej tematyki dyskusji - "wyciąganie wniosków" wieńczone tak soczystym przekąsem jest moim zdaniem, co najmniej, nie na miejscu.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Errata
Fryderyk Orański-Nassau pisze:Traktuję je jakby ich nie było. Gdybyście też tak robili to byłby to dobry krok w kierunku ograniczenia jego spamu.
Okej, ale po co dodatkowo go karmicie? Co to w ogóle za masochizm, żeby męczyć się kontaktem z nim?
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Marcel von Chacha »

Wystarczyło wyjść na miacho i wrócić, aby moje ulubione delikwenty się rozbrykały. Zacznijmy od zdesperowanego gówniarza per van der Berga, który mówi tak:
Po co z nim dyskutujecie.
Powiem, tak gdybym to ja miał uprawnienia modera na forum taki ktos jak Chcha juz dawno byłby historią i miałbym w dupie co o tym mowi nasze prawo.
Obudzcie sie z kim takim nie można dyskutowac i walczyc słowem jak z imigrantami w Europie, wywalcie go i spokój.
Nie chce sie bawic w wirtualne państwo to niech spierd... .
Porównywanie mnie do jakiś imigrantów świadczy o Panu to, że właśnie wylazł Pan z fejsbuczka, poczytał, co ruchy prawicowe mają na ten temat do powiedzenia i zapaliła się Panu lampka w tym Pana młodocianym móżdżku, aby takiego kogoś jak ja przyrównać do imigrantów, najlepiej ich zajebać, wyrzucić w pizdu do rowu i odjechać jakby się nic nie stało. No spoko, ziom, ale tak sobie możesz robić z kumplami na wiosce, a nie ze mną, rozumiemy się? I ogarnij się, bo to że masz smartfonika, za którego nie płacisz, to nie znaczy, że będziesz ludzi tu ustawiał. KPW?
panicz Orański-Nassau pisze:Osobiście w ogóle nie czytam postów Chachy. Traktuję je jakby nie było. Gdybyście tak robili to były to dobry krok w kierunku ograniczenia jego spamu. Ale to nadal obniża czytelność dyskusji i byłoby miło, gdyby szkodnika w sensie internetowym rozstrzelać po wsze czasy.
No i masz takie prawo, aby nie czytać moich postów, a jak chcesz nawoływać do ignorancji, to załóż własną religię, wymyśl bóstwo np. krzesło i się do niego módlcie, a potem w imię wiary w te krzesło czy biurko możecie nawet do mnie strzelać, czym chata bogata. :D
panicz Orański-Nassau pisze:Okej, ale po co dodatkowo go karmicie? Co to w ogóle za masochizm, żeby męczyć się kontaktem z nim?
Jestem na tyle duży, aby samemu się nakarmić, Panie Nassau czy tam nasrał, bo nie wiem jak Pana nazwisko się czyta, bo z pisownią zawsze miałem problemy. Jak się męczysz, to idź na siłkę i weź za rączkę ze sobą towarzysza Radzieckiego. Obydwu Wam się przyda. :D
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Daniel von Witt »

Ruprecht van den Spraak pisze:
Osobiście uznaję to za absolutną ignorancję całej tematyki dyskusji - "wyciąganie wniosków" wieńczone tak soczystym przekąsem jest moim zdaniem, co najmniej, nie na miejscu.
Jest Pan młody. Ja więc uznaję, że to tłumaczy Pańską niewiedzę na temat historii tego człowieka w mikronacjach oraz dreamlandzkich perturbacji związanych z jego pobytem w Królestwie, który jest uwarunkowany tylko i wyłącznie chęcią niszczenia.

(-) Daniel von Witt
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Marcel von Chacha »

Proponuję zakazać bycia młodym w Dreamlandzie i mądrzejszym od doktora von Witta. :D :D

Panie Ruprechcie, proszę się nie przejmować, co ta stara dziadyga odtańcowuje na tej swojej klawiaturce. :P
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Otton van der Berg »

No i ładny wątek poleciał w kosmos dobrej przestrzeni publicznej.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Marcel von Chacha »

Otton van der Berg pisze:No i ładny wątek poleciał w kosmos dobrej przestrzeni publicznej.
A ten, no... o czyste powietrze też będziecie walczyć w mikronacjach? Bo słyszałem, że w smogu teraz się specjalizujecie. :D
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Chamberlain »

Czy jest jakakolwiek szansa, że którykolwiek z moderatorów zrobi cokolwiek w tej sprawie? Ewentualnie mogę zrobić to ja, proszę tylko o przyznanie uprawnień.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: Torkan Ingawaar »

którykolwiek z moderatorów
Obecnie jedynym ustawowym moderatorem jest tow. Radziecki, MSWiA.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Proklamacja królewska — Przestrzeń publiczna dobrem wspó

Post autor: OlaChojnacka »

Chamberlain pisze:Czy jest jakakolwiek szansa, że którykolwiek z moderatorów zrobi cokolwiek w tej sprawie? Ewentualnie mogę zrobić to ja, proszę tylko o przyznanie uprawnień.
Ja też ja też!
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości