Radziecki z kneblem

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o zaprzestanie destrukcyjnej aktywności kneblowania ust ludziom, którzy mają inne poglądy i zdanie niż sam zainteresowany i jego środowisko polityczne, przy czym dotyczy to TYLKO I WYŁĄCZNIE Waszej obsesji na punkcie seksualności. Nie nakładacie nadzoru na siebie nawzajem, gdy opowiadacie, że np. błazenadą jest Kościół Katolicki, czy gdy obrażacie i ubliżacie innym. Wtedy to jest spoko luzackie, śmieszkowe. Nie jesteście obiektywni i sprawiedliwi, a coraz bardziej niebezpieczni.

(-) Daniel von Witt
Klub Polityczny św. Augustyna
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

niesmacznej, będącej kpiną z religii realnej błazenadzie
Może pomogę towarzyszowi zrozumieć język polski.

W powyższym fragmencie nie ma słowa o tym, że błazenadą jest Kościół Katolicki. Z podanego zdania wynika, że działalność Rotryjczyków to błazenada będąca niesmaczną kpiną z religii realnej. Odmiana przez przypadki się kłania.

Wychwycić kolejne kłamstwo i manipulację Witta:
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

Absolutnie każdy może to odebrać w dowolny sposób. Jednak wystarczy tylko coś zainsynuować o osobach odmiennej orientacji seksualnej, a już sypią się nadzory. To przykre, bardzo przykre, jak obecna ekipa rządząca niszczy wymiar sprawiedliwości i poczucie bezpieczeństwa obywateli.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

Absolutnie każdy może to odebrać w dowolny sposób.
No stary ale jak masz problemy ze zrozumieniem prostego zdania w języku polskim to nie moje zmartwienie XD

Also nawet gdyby Torkan napisał coś na KK, to dalej jest pewna różnica między atakowaniem instytucji a atakowaniem grupy ludzi.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

ישו pisze:
No stary ale jak masz problemy ze zrozumieniem prostego zdania w języku polskim to nie moje zmartwienie XD
To nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto jak rozumie dane sformułowanie. Fakt, że każdy może je postrzegać dowolnie, powoduje, że władza nie powinna się wpieprzać w to, co ludzie do siebie mówią, jeśli sami nie zaczną się pozywać w sądzie. Pan Radziecki swoją interpretację tego, kiedy i kogo obrażać nie można, uważa za święte prawo państwowe, i dlatego leje ludzi o odmiennych poglądach.
ישו pisze:
Also nawet gdyby Torkan napisał coś na KK, to dalej jest pewna różnica między atakowaniem instytucji a atakowaniem grupy ludzi.
Hahaha :D Jak zwykle rozbawia mnie Pan do łez. Nie wolno atakować ludzi mających problem z sobą, bo za to grozi pała przez plecy <3 Można atakować wszystkich innych, ubliżać im, ale broń Boże - nie pedałów!

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto jak rozumie dane sformułowanie. Fakt, że każdy może je postrzegać dowolnie, powoduje, że władza nie powinna się wpieprzać w to, co ludzie do siebie mówią, jeśli sami nie zaczną się pozywać w sądzie. Pan Radziecki swoją interpretację tego, kiedy i kogo obrażać nie można, uważa za święte prawo państwowe, i dlatego leje ludzi o odmiennych poglądach.
Widzę, że dalej nie czaisz. Po pierwsze Torkan jasno napisał co uważa za błazenadę i naprawdę tylko debil jest w stanie zrozumieć jego wypowiedź na opak. Zasłanianie się "prawem do dowolnej interepretacji" jest tutaj chujowe bo nie daje ci żadnego leverage, a prędzej pokazuje twoją ignorancję i bucerkę w tym wypadku. Tutaj nie ma żadnej dyskusji - zdanie jest proste więc nie ma tu wielkiego pola do nadinterpretacji.
Hahaha :D Jak zwykle rozbawia mnie Pan do łez. Nie wolno atakować ludzi mających problem z sobą, bo za to grozi pała przez plecy <3 Można atakować wszystkich innych, ubliżać im, ale broń Boże - nie pedałów!
Po drugie - jak coś cię rozbawia do łez to prędzej twoja własna głupota. Bo jak inaczej nazwać to, że otwarcie przyznajesz się do tego, że nie wiesz jaka jest różnica między instytucją a ludźmi?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: RomanoPorfavor »

Obrazek
Towarzyszu,

Jako moderator nie mam zamiaru dłużej tolerować szamba. Jeżeli uważa Towarzysz, że należy szczuć na na ludzi ze względu na ich płeć, gender czy orientację seksualną - to musi znaleźć Towarzysz (razem ze swoimi kolegami) inną przestrzeń niż terytorium Królestwa Dreamlandu. Karana nie jest i nie będzie krytyka o charakterze politycznym, ale postawy homofobiczne, transfobiczne i seksistowskie będą, jako sprzeczne z obowiązującym prawem.

Co do przywołanej wypowiedzi towarzysza Ingawaara - nie widzę silnej analogii między obraźliwym wyzywaniem grupy osób, czego dopuścili się na forum tow. de la Ciprofloksja i Orański-Nassau, a nazwaniem pewnego zjawiska błazenadą - jakkolwiek nie jest to miłe, to "błazenada" jako taka nie jest wyrażeniem obraźliwym. Gdyby tow. Ingawaar postanowił nazywać np. katolików zboczeńcami - wówczas otrzymał by nadzór. Analogicznie - gdyby tow. Orański-Nassau nazwał orientację homoseksualną błazenadą - to jakkolwiek bym się z nim nie zgodził, to nadzór nie zostałby nałożony.

Wiele osób od dłuższego czasu powtarza, że forum stało się nieprzyjazne - i dostrzegam ten problem. Odbyłem już rozmowy z niektórymi osobami (także ze swojego obozu politycznego), wystosowałem też kilka ostrzeżeń. Nie mam zamiaru rozpędzać się z moderacją, bo mam ograniczone możliwości czasowe, ale mam nadzieję, że osoby na Forum zorientują się, że czas na samoograniczenie się i podkręcenie wzajemnego szacunku.

/-/ Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: RomanoPorfavor »

I jeszcze dopisze, bo widzę co się pojawiło wyżej w dyskusji - chwilowo się jeszcze wstrzymam z nałożeniem nadzoru, ale proponuję aby nie testować cierpliwości moderatorskiej. Zdaję sobie sprawę, że teraz będzie Towarzysz krawędziował, aby dostać nadzór i udowodnić jak totalitarny jest rząd Radzieckiego, ale też jak wiadomo nie potrzebuje Towarzysz specjalnych pretekstów, żeby wchodzić w buty Karbiaka. Proszę to potraktować jako formalne ostrzeżenie.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

ישו pisze:
Po drugie - jak coś cię rozbawia do łez to prędzej twoja własna głupota. Bo jak inaczej nazwać to, że otwarcie przyznajesz się do tego, że nie wiesz jaka jest różnica między instytucją a ludźmi?
Zarzuca Pan innym ignorancję, a sam nie ma bladego pojęcia czym jest Kościół Katolicki.
PTR pisze:
Jako moderator nie mam zamiaru dłużej tolerować szamba.
To proszę podać się do dymisji.
PTR pisze:
Jeżeli uważa Towarzysz, że należy szczuć na na ludzi ze względu na ich płeć, gender czy orientację seksualną - to musi znaleźć Towarzysz (razem ze swoimi kolegami) inną przestrzeń niż terytorium Królestwa Dreamlandu. Karana nie jest i nie będzie krytyka o charakterze politycznym, ale postawy homofobiczne, transfobiczne i seksistowskie będą, jako sprzeczne z obowiązującym prawem.
Gdzie tu dochodzi do jakiegoś szczucia? Wyrażenie swojego zdania na temat danej grupy ludzi, czy to krytycznego, czy to podłego, nie powinno zasługiwać na nadzór moderatorski. Każdy zdrowo myślący człowiek sam oceni, czy dana wypowiedź przekroczyła jego normy. Jeżeli wśród tych osób znajdzie się pokrzywdzony - powinien dochodzić swych praw i przeprosin w sądzie. Natomiast wszystkie fobie, które wymyślacie są tylko i wyłącznie podkładką, by karać ludzi, którzy rzekomo się kogoś boją.
PTR pisze:
Wiele osób od dłuższego czasu powtarza, że forum stało się nieprzyjazne - i dostrzegam ten problem. Odbyłem już rozmowy z niektórymi osobami (także ze swojego obozu politycznego), wystosowałem też kilka ostrzeżeń. Nie mam zamiaru rozpędzać się z moderacją, bo mam ograniczone możliwości czasowe, ale mam nadzieję, że osoby na Forum zorientują się, że czas na samoograniczenie się i podkręcenie wzajemnego szacunku.
Nie wydaje mi się, by dostrzegał Pan ten problem. Na pewno nie w całości. Widzi Pan tylko urywek - ten, który uderza w środowiska Panu najbliższe, które Pan rozumie i zna najlepiej. Ale to tylko urywek, mały ułamek całego obrazu nieprzyjaznego forum.
PTR pisze:
I jeszcze dopisze, bo widzę co się pojawiło wyżej w dyskusji - chwilowo się jeszcze wstrzymam z nałożeniem nadzoru, ale proponuję aby nie testować cierpliwości moderatorskiej. Zdaję sobie sprawę, że teraz będzie Towarzysz krawędziował, aby dostać nadzór i udowodnić jak totalitarny jest rząd Radzieckiego, ale też jak wiadomo nie potrzebuje Towarzysz specjalnych pretekstów, żeby wchodzić w buty Karbiaka. Proszę to potraktować jako formalne ostrzeżenie.
Rozczaruję Pana.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

Zarzuca Pan innym ignorancję, a sam nie ma bladego pojęcia czym jest Kościół Katolicki.
No całość sprowadza się do tego, że ja wiem a natomiast ty nie czaisz różnicy między instytucją a grupą wiernych. W przypadku wypowiedzi Torkana nie doszło do znieważenia żadnej z powyższych. Skończ robić z siebie idiotę bo tylko się pogrążasz.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Karolina Aleksandra »

W porządku, rozumiem kontrowersje. Ale dlaczego nie rozmawiamy o tym, że od jakiegoś miesiąca forum zamienia się w miejsce osobistych potyczek, które negatywnie oddziałują na obywateli? Dlaczego nie mówimy o tym, że prośby kierowane publicznie czy prywatnie o pewne opanowanie się z niektórymi ekspresjami czy tematami nie wywołują najmniejszego efektu?

KA
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Marcel von Chacha »

Względem mego nadzoru nie ma stosownego uzasadnienia, a co dopiero do decyzji o nadzorze względem Alusia. Ogólnie ktoś tu cierpi na przerost ego nad masą swego ciała, więc uważam, że trzeba dowieźć więcej prosiąt w celu nakarmienia środowisk trzymających się RAZEM. :)

A tak w ogóle, to Pani w szkole pyta Radzieckiego i Torkana jak się pisze POSTKOMUNIZM. Oni wstają jednocześnie i mówią jednogłośnie RAZEM. :)
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

Karolina Aleksandra pisze:
W porządku, rozumiem kontrowersje. Ale dlaczego nie rozmawiamy o tym, że od jakiegoś miesiąca forum zamienia się w miejsce osobistych potyczek, które negatywnie oddziałują na obywateli? Dlaczego nie mówimy o tym, że prośby kierowane publicznie czy prywatnie o pewne opanowanie się z niektórymi ekspresjami czy tematami nie wywołują najmniejszego efektu?

KA
Ja nie będę obojętny wobec homofobicznego gówniarza. Jako Wandejczyk toleruję heteroseksualizm (wiadomo, że w Wandystanie to orientacja mniejszościowa) więc tego samego oczekuję od heteroseksualistów względem homoseksualistów. Nazywanie nas pedałami nie jest przejawem szacunku tylko skrajnej homofobii.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

ישו pisze:
Ja nie będę obojętny wobec homofobicznego gówniarza. Jako Wandejczyk toleruję heteroseksualizm (wiadomo, że w Wandystanie to orientacja mniejszościowa) więc tego samego oczekuję od heteroseksualistów względem homoseksualistów. Nazywanie nas pedałami nie jest przejawem szacunku tylko skrajnej homofobii.
A Panu co? Więcej wolno? Pan nie przeżyje jednego dnia bez inwektyw względem innych osób, czy prowokowany czy nie? Takiego szambiarza i prostaka to tutaj dawno nie było. Tylko pedonaziści mają monopol na obrażanie, poniżanie, śmieszkowanie? Nazwanie Was pedałami już wywołuje święte oburzenie i ma kończyć się nadzorem nad połową społeczeństwa? Sami sobie świadectwo wystawiacie. Sami chcecie korzystać z "dobrodziejstw" dzikiej wolności słowa, a innym tego zabraniacie, choć w swych wypowiedziach i tak nie dorastają Wam do pięt? Radziłbym skończyć z maniakalnym podejściem do swoich własnych preferencji, bo właśnie także dlatego niektórzy (Aluś czy Fryderyk) mogą mieć o Was takie, a nie inne zdanie. Więcej normalności w obyciu z ludźmi na forum, a będzie już pięknie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

Nie tym tonem, bucu.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Alatriste
Posty: 202
Rejestracja: 10 sie 2016, 22:54
NIM:
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Alatriste »

pedonaziści
Ach, Ci biedni naziści. Szkalowani przez każdą stronę konfliktu. :(
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Daniel von Witt »

ישו pisze:Nie tym tonem, bucu.
O tym właśnie mówię. I co? Przytkało? Może by Pan Minister Kultury raczył ją nabyć, a dopiero później wypowiadać się publicznie? To by bardzo wiele pomogło w realizacji apelu Premiera o wzajemny szacunek, który wciska mi Pan przed oczy, a sam gówno, jedno wielkie czarne gówno z tego rozumie. Bez wulgaryzmów da się żyć, bez tego niezwykle prostackiego stylu wypowiedzi też. Ale jak ma to do Pana dotrzeć, skoro nie rozumie Pan nawet tego, co Pana kolega z partii do nas wszystkich mówi, w tym także do Pana. A jeśli jego Pan nie rozumie, to co dopiero mnie, "buca". Krzyżyk na Panu trzeba tu postawić, bo innego wyjścia nie ma. W Stajniach Książęcych przy wywożeniu gnoju spod koni mogę Pana zatrudnić, bo do innego zajęcia to Pan się nie nadaje. A tam, przy taczkach gówna, mógłby sobie Pan mówić co by tylko chciał. Ani ludzi, ani zwierząt by to nie obchodziło, a jakby się ogierom nie spodobała Pańska mowa, to by z kopyta Pana potraktowały czasem. Bo chyba nigdy Pan nie dostał jeszcze za takie chamskie pyskowanie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Andrzej »

Ale ból dupska o kurwa XDXDXD

Przypierdalanie się do wulgaryzmów naprawdę świadczy o tym, że chuja wiesz o wandejskiej kulturze. Resztę pominę bo to zwykłe rzyganie jak to doktor ma w zwyczaju określać.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Karolina Aleksandra »

Po raz kolejny dyskusja o formie przeistacza się w cyrk personalnych epitetów, a od tematu odbiega się najdalej jak można.

Nie chodzi o wulgaryzmy czy o wandejską kulturę. Chodzi o najzwyklejszy szacunek wobec siebie, którego brakuje praktycznie u wszystkich uczestników w/w wątku. To, czy ten brak szacunku pokazuje się w kulturze wandejskiej, czy wersalskiej, to mniejsza sprawa.

Gratuluję.

(—) Karolina Aleksandra
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Radziecki z kneblem

Post autor: Marcel von Chacha »

Ja się pytam, dlaczego królowa Dreamlandu nie potraktuję ministra Qul2ry nadzorem za jego wulgaryzmy płynące potokiem godzące w wizerunek Dreamlandu? Za wyrażenie opinii przez Alusia się kara ludzi nadzorem, a ten niewychowany kmiot rzuca "kurwami" jak oszalały?

Wnoszę o kaftan dla tego szczyla. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości