Wniosek o uporządkowanie forum

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Andrzej »

Towarzysze,

Zwracam się z wnioskiem o uporządkowanie kategorii forum poprzez przesunięcie Działu Wspólnota Korony Ebruzów poniżej działów dreamlandzkich. Wniosek motywuję tym, że ww dział nie jest na tyle ważny, by eksponować go na pierwszym miejscu na forum Dreamlandu, a znacznie ważniejsze są działy powitań, prowincji Dreamlandu, władz federalnych etc.

Z góry serdeczne wypierdalać za rozpatrzenie wniosku.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 22:27 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Aleksander »

+1
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Torkan Ingawaar »

Podobnie jak przedmówca popieram wniosek w całej rozciągłości.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Daniel von Witt »

Obecna struktura forum jest spójna. Dwa państwa, które są na nim obecne, występują po kolei, a nie miesza się działu jednego z nich pomiędzy działami innego państwa. Szał antyelderlandzki z powodu mojej osoby wśród moich przedmówców jest idiotyczny. Ci Panowie się ośmieszają swoim fanatyzmem.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Aleksander »

Dlaczego kolejny już raz Daniel wpierdalasz się do postępowania, którego nie jesteś stroną?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Torkan Ingawaar »

Dział państwa nieporównywalnie mniejszego powinno się - w mojej ocenie - umieścić pod wszystkimi działami państwa większego, a więc na samym dole forum. Poza tym nie wiem, dlaczego zagraniczni oficjele mają wypowiadać się w temacie układu dreamlandzkiego forum.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Daniel von Witt »

الوـس pisze:
Dlaczego kolejny już raz Daniel wpierdalasz się do postępowania, którego nie jesteś stroną?
Nie ma postępowań w sprawie, w której wniesiona jest ta petycja.
ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:
Dział państwa nieporównywalnie mniejszego powinno się - w mojej ocenie - umieścić pod wszystkimi działami państwa większego, a więc na samym dole forum.
W końcu jakiś argument. Kolejność państw na forum jest bez znaczenia dla mnie. Ludzie i tak podążają w miejsca, gdzie coś się dzieje, a nie kierują się porządkiem na forum. Elderland może być na końcu. Dotychczas był na początku, wcześniej był w środku. Gdy jednak był na początku to z automatu nie ściągał aktywności przecież. Bo to nie miejsce na forum decyduje o tym, czy dany dział jest aktywizowany.
ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:
Poza tym nie wiem, dlaczego zagraniczni oficjele mają wypowiadać się w temacie układu dreamlandzkiego forum.
Szkoda, że musiał Pan wypowiedzieć to kłamstwo. Bez tego Pański post wydawać mógłby się od A do Z rzeczowym, a tak jest okraszony fanatyzmem antywittowskim. To przykre, jak można się zaślepić w swojej propagandzie... :(

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: Andrzej »

Daniel von Witt pisze:
Obecna struktura forum jest spójna. Dwa państwa, które są na nim obecne, występują po kolei, a nie miesza się działu jednego z nich pomiędzy działami innego państwa. Szał antyelderlandzki z powodu mojej osoby wśród moich przedmówców jest idiotyczny. Ci Panowie się ośmieszają swoim fanatyzmem.

(-) Daniel von Witt
Pewnie fajnie jest się kreować na ofiarę nagonki, ale naprawdę Danielku to nie jest clou mojego wniosku. Gdybyś umiał czytać i przetwarzać proste informacje w mózgu tobyś wiedział, że chodzi o eksponowanie na forum rzeczy istotnych dla Dreamlandu, ponieważ co by nie było jesteśmy na forum KD a nie WKE. Więc nie pierdol, że "w końcu jakiś argument" jeśli tow. Torkanas sparafrazował moje argumenty.

A zarzucając mi kłamliwie "szał antyelderlandzki" wypowiadacie się doktorze jednoznacznie jako Eldelrnadczyk czyli przedstawiciel państwa obcego.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Wniosek o uporządkowanie forum

Post autor: RomanoPorfavor »

Towarzysze,

Proszę o spokój.

Wniosek oddalam - nie widzę problemu z obecnym układem Forum ani rzeczowych przesłanek do jego zmiany.

Wątek zamykam.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Zablokowany

Wróć do „Sekcja G Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość