Ranking aktywności na forach państw

Siedziba Fundacji dobroczynnej Grupy Kingsman. Strona Fundacji.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Uzyskałem informację, że gdy się na liczbę najedzie i pojawia się dokładna wartość to jest to właściwa liczba.

Obrazek
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Dane tam prezentowane nie są zbierane w sztywnych przedziałach czasowych (np. za grudzień) tylko w ciągu iluś tam ostatnich dni, co z mojego punktu widzenia jest zupełnie niepraktyczne, dlatego zawsze czekam na precyzyjne dane podawane przez Kłopockiego.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:
Dane tam prezentowane nie są zbierane w sztywnych przedziałach czasowych (np. za grudzień) tylko w ciągu iluś tam ostatnich dni, co z mojego punktu widzenia jest zupełnie niepraktyczne, dlatego zawsze czekam na precyzyjne dane podawane przez Kłopockiego.
I na żadnym forum nie są. Nawet na tym, czy na sarmackim. Jest ogólna liczba postów i jak rozumiem ją Pan porównuje. Jeśli bierze pan z sarmackiego forum dane z innego miejsca to rad bym poznać z którego.

Uzyskałem informację również, że z uwagi na to, ze statystyki są podawane j.w. to nie będzie tabela już uzupełniana.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze:
I na żadnym forum nie są. Nawet na tym, czy na sarmackim. Jest ogólna liczba postów i jak rozumiem ją Pan porównuje. Jeśli bierze pan z sarmackiego forum dane z innego miejsca to rad bym poznać z którego.
Dane prezentowane w sposób precyzyjny są na tych forach, na których podaje się je wprost dla danego miesiąca (np. Hasseland). Na forach takich jak dreamlandzkie trzeba wykonać proste obliczenia osobiście, ale biorąc forum Austro-Węgier nie jest wygodnym zebranie stamtąd w miarę precyzyjnych danych.
RCA pisze:
Uzyskałem informację również, że z uwagi na to, ze statystyki są podawane j.w. to nie będzie tabela już uzupełniana.
Dziękuję. Zatem za grudzień ranking mogę opublikować jeszcze dziś (bez A-W).

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:Dziękuję. Zatem za grudzień ranking mogę opublikować jeszcze dziś (bez A-W).
Nie bardzo rozumiem, i szczerze i serio proszę mi to rozjaśnić, czym informacja z forum A-W, różni się od informacji z forum Dreamlandu czy Sarmacji? W jaki sposób informacja KD 59464 różni się od informacji MAW 10774? Bo choćbym chciał, nie rozumiem...

Czy to kwestia tego, że nie dysponuje Pan informacją o stanie licznika na koniec listopada 2017? Myślę, że taką informację szybko dla Pana zdobędę.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze:
Nie bardzo rozumiem, i szczerze i serio proszę mi to rozjaśnić, czym informacja z forum A-W, różni się od informacji z forum Dreamlandu czy Sarmacji? W jaki sposób informacja KD 59464 różni się od informacji MAW 10774? Bo choćbym chciał, nie rozumiem...

Czy to kwestia tego, że nie dysponuje Pan informacją o stanie licznika na koniec listopada 2017? Myślę, że taką informację szybko dla Pana zdobędę.
Ponieważ nie przeglądałem strony A-W wiedząc, że Ksawery Edler Kłopocki publikuje dane w tabeli. A tym bardziej nie wiedziałem, że należy na stronie A-W najechać na dane podane w zaokrągleniu, by uzyskać dane precyzyjne. Z oczywistych względów nie zrobiłem tego 2 stycznia, więc jeśli ma Pan dojście do tych danych na koniec grudnia 2017 to będę wdzięczny za ich podanie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:Ponieważ nie przeglądałem strony A-W wiedząc, że Ksawery Edler Kłopocki publikuje dane w tabeli. A tym bardziej nie wiedziałem, że należy na stronie A-W najechać na dane podane w zaokrągleniu, by uzyskać dane precyzyjne. Z oczywistych względów nie zrobiłem tego 2 stycznia, więc jeśli ma Pan dojście do tych danych na koniec grudnia 2017 to będę wdzięczny za ich podanie.
Zrobię co w mojej mocy by je Panu możliwie prędko dostarczyć. Zarówno na koniec listopada, jak i na koniec grudnia.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Hewret Monderski
Posty: 257
Rejestracja: 8 lut 2013, 20:50
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Hewret Monderski »

Obrazek

Hmm...
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Znowu ma okres?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Panie Danielu,

dla MAW, stan na:
  1. koniec grudnia 10771 (+261)
  2. koniec listopada 10510 (+465)
  3. koniec października 10045 (.)

Ufam, że pomogłem, a kolejne aktualizacje będą już łatwiejsze i nie będą wymagały czekania na dane.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Dziękuję. Dane przydadzą się.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:Dziękuję. Dane przydadzą się.
Jak rozumiem... nie przydały się?
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Karolina Aleksandra »

Cierpliwości, tak myślę. Pierwsze tygodnie roku to przede wszystkim czas podsumowań w licznych firmach i innych kręgach towarzyskich. Trzeba sprawdzić, czy targety wyrobione i zaplanować, nad czym harujemy w nowym roku. Sądzę, że w tym rzecz z opóźnieniem rankingu :)

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze:
Daniel von Witt pisze:
Dziękuję. Dane przydadzą się.
Jak rozumiem... nie przydały się?
Przydały. Bardzo się przydały. Jestem Waszej Książęcej Mości dozgonnie wdzięczny za ich przekazanie. Będę powtarzał to przy każdej okazji, ilekroć ktoś zada podobne pytanie.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
Mimo, że dla większości państw zebrano dane aż za 32 dni to i to nie pomogło mikronacjom urosnąć. Większość krajów notowało w grudniu spadek aktywności, a triumfatorem okazała się Sarmacja wespół z Baridasem, ponieważ zorganizowano tam elekcję książęcą. Oprócz Korony Sarmacji aktywność wzrosła jeszcze w Wspólnocie Korony Ebruzów (ale nie w Elderlandzie), a także w kilku innych krajach.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
W stosunku do trzeciego kwartału 2017 roku nastąpiła zmiana lidera aktywności, którym okazał się Dreamland, spychający Suderland aż na czwarte miejsce. Sarmacja bez zmian - na drugiej lokacie, natomiast na trzecią pozycję wróciła Bialenia.

Rankingi: półroczny i roczny - jutro.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Aleksander »

Sarmacja cieniutko.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Nie sądzę. Abdykacja i elekcja wszystko zmieniają. Sarmacki rezultat aktywności w styczniu będzie jeszcze lepszy, Sarmacja powróci do aktywności powyżej 3 tysięcy postów miesięcznie. W 2017 roku zdarzyło się to tylko raz, w czerwcu. To dobry prognostyk dla tego kraju na ten rok, biorąc pod uwagę również fakt, że ożywiły się media i życie polityczne. Sami Sarmaci zastanawiają się nad tym, co to konkretnie da, jak elekcja przekuje się na normalne życie Sarmatów i na jak długo zachowają wysoki poziom aktywności, ale póki co tworzą hossę.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Aleksander »

To fajnie, ale ja się odniosłem do danych już zebranych, a nie do prognoz na przyszłość.

Wpisz sobie do indeksu dwa z metodologii nauk, logiki i jeszcze jednego dowolnie wybranego przedmiotu z tych, które są punktowane za co najmniej 7 ECTS.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Ranking aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Patrząc na okresy minione widać to samo, czyli generalnie nieco wyższy poziom aktywności w liczbach od tej w Dreamlandzie. Tak było, a teraz to się tylko wzmocni. W przeliczeniu na jednego obywatela jest jednak zupełnie inaczej i to wiadomo od dawna.

Jednak na podstawie tego, co u nas się dzieje oraz na podstawie postawy rządzących to Królestwo Dreamlandu czekają problemy. Królowa zajmuje się doraźnym reagowaniem na szmery po kątach forum, a Premier łata dziury w aktywności politycznej pisząc coraz to nowe i coraz to dłuższe ustawy, "byle coś było".

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Eskalacji Mikronacjonalizmu Inferno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości