Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Siedziba Fundacji dobroczynnej Grupy Kingsman. Strona Fundacji.
Awatar użytkownika
Ferdynand Dugosz
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2017, 22:39
NIM:
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Ferdynand Dugosz »

Czasami mam wrażenie,że niektórzy są tylko po to,by siać burdel i chaos w mikroświecie.
Weź ty już Gaston się ogarnij,bo to nie jest śmieszne i jedynie robisz sobie wrogów we
wszystkich krajach. Nie dość,że robisz sobie wrogów,to jeszcze wciągasz w to cały kraj i
się potem dziwicie,że was nie lubią na przykład w takim Suderlandzie. Uważasz się za takiego
śmieszka i trolla,którego wszystko omija i może sobie obrażać wszystkich naokoło,a przy
okazji cały Pollin mu przyklaskuje,prócz obrażanych. Nie,tak nie jest i nikogo nie obchodzi,
co ty chcesz zrobić z rankingiem,oraz twoje rasistowskie zdanie na temat mniej rozwiniętych
mikronacji. Ja nawet nie wiem,po cholere wciąż te kraje obrażasz,skoro one nic ci nie zrobiły
i mają cię gdzieś. Nie zdobędziesz sobie na pewno szacunku rzucaniem bluzgami i obelgami
we wszystko,co nie jest Dreamlandem. To zalatuje mi już przeświadczeniem,że Dreamland
powinien być jedynym krajem w całym Pollinie. Ogarnij się chłopie,bo nikogo to nie śmieszy
(może oprócz twoich najbliższych kolesiów),większość osób wie,że gadasz od rzeczy w tych
kwestiach,oraz zachowujesz się jak rasista,który by ukatrupił wszystkie młodsze kraje.
Awatar użytkownika
Leszek Roskohard-Wespucci
Posty: 97
Rejestracja: 26 wrz 2017, 20:11
NIM:
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Leszek Roskohard-Wespucci »

Ferdynand Dugosz pisze:Czasami mam wrażenie,że niektórzy są tylko po to,by siać burdel i chaos w mikroświecie.
Weź ty już Gaston się ogarnij,bo to nie jest śmieszne i jedynie robisz sobie wrogów we
wszystkich krajach. Nie dość,że robisz sobie wrogów,to jeszcze wciągasz w to cały kraj i
się potem dziwicie,że was nie lubią na przykład w takim Suderlandzie. Uważasz się za takiego
śmieszka i trolla,którego wszystko omija i może sobie obrażać wszystkich naokoło,a przy
okazji cały Pollin mu przyklaskuje,prócz obrażanych. Nie,tak nie jest i nikogo nie obchodzi,
co ty chcesz zrobić z rankingiem,oraz twoje rasistowskie zdanie na temat mniej rozwiniętych
mikronacji. Ja nawet nie wiem,po cholere wciąż te kraje obrażasz,skoro one nic ci nie zrobiły
i mają cię gdzieś. Nie zdobędziesz sobie na pewno szacunku rzucaniem bluzgami i obelgami
we wszystko,co nie jest Dreamlandem. To zalatuje mi już przeświadczeniem,że Dreamland
powinien być jedynym krajem w całym Pollinie. Ogarnij się chłopie,bo nikogo to nie śmieszy
(może oprócz twoich najbliższych kolesiów),większość osób wie,że gadasz od rzeczy w tych
kwestiach,oraz zachowujesz się jak rasista,który by ukatrupił wszystkie młodsze kraje.
Olej Gastona. Każdy wie że to pajac(prócz Witta i jego gastonowych kolegów).
Z Gastona jakby Korea Płn. uwidziała jego posty to Kim Dzong Un by wysłał go do obozu pracy za bycie marną kserokopiarką Szymona Majewskiego.
Rodowity Ardemczyk
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Gaston de Senancour »

Ferdynand Dugosz pisze:Czasami mam wrażenie,że niektórzy są tylko po to,by siać burdel i chaos w mikroświecie.
Weź ty już Gaston się ogarnij,bo to nie jest śmieszne i jedynie robisz sobie wrogów we
wszystkich krajach. Nie dość,że robisz sobie wrogów,to jeszcze wciągasz w to cały kraj i
się potem dziwicie,że was nie lubią na przykład w takim Suderlandzie. Uważasz się za takiego
śmieszka i trolla,którego wszystko omija i może sobie obrażać wszystkich naokoło,a przy
okazji cały Pollin mu przyklaskuje,prócz obrażanych. Nie,tak nie jest i nikogo nie obchodzi,
co ty chcesz zrobić z rankingiem,oraz twoje rasistowskie zdanie na temat mniej rozwiniętych
mikronacji. Ja nawet nie wiem,po cholere wciąż te kraje obrażasz,skoro one nic ci nie zrobiły
i mają cię gdzieś. Nie zdobędziesz sobie na pewno szacunku rzucaniem bluzgami i obelgami
we wszystko,co nie jest Dreamlandem. To zalatuje mi już przeświadczeniem,że Dreamland
powinien być jedynym krajem w całym Pollinie. Ogarnij się chłopie,bo nikogo to nie śmieszy
(może oprócz twoich najbliższych kolesiów),większość osób wie,że gadasz od rzeczy w tych
kwestiach,oraz zachowujesz się jak rasista,który by ukatrupił wszystkie młodsze kraje.
Ferdynandzie, wszystko się zgadza, ale dlaczego piszesz do mnie przy użyciu żelazka? Redaguj to przed wysłaniem, korzystaj z przycisków!

Nie uważam się za śmieszka, tym bardziej za trolla, nikt mi tu nie przyklaskuje, ludzie mnie nienawidzą, nie reprezentuję dreamlandzkiej racji stanu. Po prostu ja, Gaston de Senancour, osoba prywatna, głośnio mówię to, co myślę. Dzięki mnie Roskohard wrócił do świata żywych, a Ty zarejestrowałeś tu konto i masz okazję podzielić się swoimi przemyślenia z globalnym audytorium. Same plusy.

Czy w związku z powrotem Leszka będziesz musiał zwrócić Virtuti Militari?
Ostatnio zmieniony 14 gru 2017, 22:00 przez Gaston de Senancour, łącznie zmieniany 1 raz.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Gaston de Senancour »

Wspaniała masakra. Proponuję wydzielić ostatnie posty (te od wypowiedzi Karoliny Aleksandry) do nowego wątku, bo tutaj zrobił się już śmietnik.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Ferdynand Dugosz
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2017, 22:39
NIM:
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Ferdynand Dugosz »

Skoro nie śmieszkujesz,to tym gorzej dla ciebie. Czasami warto zawrzeć twarz,bo niektóre poglądy skrajnie nie nadają się do wysyłania ich w świat. Pomijając,że nie wiem dlaczego tak nie ludzisz nowych państw,to obrażanie ich masowo jest skrajnie nieuczciwe. Każde wirtualne państwo jest inne,zdarza się,że te młodsze są bardziej ogarnięte od niektórych "staruszków".
Poglądy,poglądami ale nie wiem po jaką cholere publicznie je przedstawiasz,skoro wiesz,że obrażają masowo ludzi (no i jak już wcześniej wspominałem,nie wiem skąd tyś się ich nabawił). A co do żelazka,to nie wiem co to dokładnie oznaczało,a nie redaguje tego,bo mi się nie chce. Przychodzę tu,patrze na bajzel i komentuje go. To nie jest jakiś ważny dokument,czy esej do szkoły.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Ferdynand Dugosz pisze:Każde wirtualne państwo jest inne,zdarza się,że te młodsze są bardziej ogarnięte od niektórych "staruszków".
Ferdynand Dugosz pisze:A co do żelazka,to nie wiem co to dokładnie oznaczało,a nie redaguje tego,bo mi się nie chce. Przychodzę tu,patrze na bajzel i komentuje go. To nie jest jakiś ważny dokument,czy esej do szkoły.
Dziękuję, można zakończyć tę dyskusję.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Ferdynand Dugosz pisze:Skoro nie śmieszkujesz,to tym gorzej dla ciebie. Czasami warto zawrzeć twarz,bo niektóre poglądy skrajnie nie nadają się do wysyłania ich w świat. (...)
Poglądy,poglądami ale nie wiem po jaką cholere publicznie je przedstawiasz,skoro wiesz,że obrażają masowo ludzi (...)
Kto ma prawo decydować co nie nadaje się do wysyłania w świat? Dlaczego ma się przejmować, że komukolwiek(w tym mnie) to przeszkadza? Ty chyba nadal nie rozumiesz, bo za Gastonem:
Gaston de Senancour pisze:
Ferdynandzie, wszystko się zgadza
On to publikuje WŁAŚNIE DLATEGO, bo to wszystkich obraża. Bo w jego mniemaniu coś się dzieje. Bo agresja motywuje ludzi do wchodzenia w większą polemikę z Gastonem-zniechęca do przemilczenia sprawy. Nie wiem czy zauważyłeś, ale na ogół jeśli już podejmuje się dyskusje z Gastonem to dochodzi się do argumentów, a nie dalszych bluzgów.
Czuję, że nie trzeba Go bronić, ale twoje niezrozumienie świata jest iście zabawne. Świat nie będzie się dostosowywał, zeby przypodobać się każdemu.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

W przypływie chęci dzisiaj zrobię kolejne zestawienia dotyczące już państw mniejszych oraz kontynentów.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Leszek Roskohard pisze:Co do gastona to moje ostatnie słowa padły już wcześniej o tu http://prntscr.com/hnl73l .
Obywatelu Roskohard, bardzo dziękuję za ponowne zwrócenie uwagi na ten akapit, który − najzupełniej niesłusznie! − przeoczyłem wcześniej. Plułbym sobie w brodę, gdyby taka perła nie znalazła się w Prezydenckim Archiwum Pasty. Raz jeszcze dziękuję i wandosławię!
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Gaston de Senancour »

Ferdynand Długosz pisze:
Przychodzę tu,patrze na bajzel i komentuje go. To nie jest jakiś ważny dokument,czy esej do szkoły.
Wobec tego nie dziw się, Ferdynandzie, że sam również nie będziesz traktowany jako "ważny dokument". Już bardziej jak pożółkły naskórek na pięcie lub ukruszony ząbek mleczny, ale na pewno nie jak ważny arkusz w Excelu.

Czy nie lubię nowych państw? Lubię, choć oczywiście tylko te robione z głową, dlatego radzę wam, od serca, byście zbiorowo, to jest we dwójkę z Leszkiem, przenieśli się do Bialenii czy nawet do Suderlandu. Mikroświat na tym nie ucierpi. Bo, widzisz, nie wrzucam wszystkich do jednego worka i podchodzę do sprawy gradacyjnie. Są państwa lepiej i gorzej pomyślane, są takie, które da się podrasować i takie zupełnie z dupy, której lider na występach gościnnych używa języka z dupy, bo "to nie jest jakiś waży dokument czy esej do szkoły". I domaga się uznania. Mam inny pomysł. Wracaj do szkoły, Ferdynandzie! Tyle klasówek do napisania, tyle ściągawek do wsunięcia w rękaw.

Krytyka krytyce nierówna: za coś innego krytykuję Santerę, coś innego zarzucam niektórym Sarmatom, coś innego bawi mnie w Suderlandzie czy Trizondalu, coś jeszcze innego w Ardemii czy IV Rzeszy. I to samo robię w odniesieniu do Dreamlandczyków. Tu nie ma wspólnego mianownika, to osobne szufladki i zupełnie różne sprawy. Co więcej, przynajmniej w jednym przypadku, sarmackim, uznaję wyższość niektórych zagranicznych rozwiązań (technicznych). Cenię też instynkt samozachowawczy Bialeńczyków, podobają mi się Austro-Węgry, szanuję konsekwentną narrację w RON i chyba nie mógłbym do końca potępić Rotrii.

Z młodymi mikronacjami jest jednak tak – a mówię tu o państewkach kilkumiesięcznych – że zbyt szybko skłonne są uwierzyć we własną wielkość i pchają się przed reflektory; czy nie taki był przypadek Ardemii, Ferdynandzie, która nadała mi tytuł „Miesiąca Dzbanu” (bo nawet nie „Dzbana Miesiąca”), zanim w ogóle odkryłem istnienie waszego forum? Czy nie prosiliście się o guza, którego wam w podzięce nabiłem? Czy dzicy z Suderlandu sami nie rozpoczęli swojej gry ze starszymi, wchodząc na matę bez rozpoznania terenu i przeciwnika, ogłaszając, że „Dreamland to zero” czy coś w tym rodzaju? Przeczytałem, pośmiałem się i odbiłem piłeczkę.

Nawiasem mówiąc - na temat Ardemii czy Santery Suderlandczycy mówią dokładnie to, co można przeczytać na naszym forum. Chyba się nie minę z prawdą, jeśli napiszę, że Leszek z Ferdynandem doświadczyli na forum suderlandzkim wyłącznie niemiłych rzeczy. Młodzi tępią innych młodych, nie lubią jedynie, gdy fala szamba wchodzi w fazę cofki i wraca do nadawcy. Widzę pewną różnicę jakościową między starym Suderlandem (tj. Południolandią, gdzie odliczano w postach do tysiąca i zamieniono forum w czat, informując się nawzajem, że idzie się siku czy na obiad) a nowym. W porównaniu choćby z Sarmacją to są wciąż lata świetlne wytężonej, zbiorowej i dobrze zaprojektowanej pracy. Z miesiąca na miesiąc wygląda to jednak coraz lepiej, przede wszystkim w efekcie krytyki. Bo krytyka – brutalna, bezlitosna, trafiająca w punkt – to jest to, czego potrzebują i czego brakuje w mikroświecie.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Mieszkańcy Królestwa Santery nie rozumieją, czemu i w Dreamlandzie i w Suderlandzie "wycieramy sobie nimi gębę". Byliby też zadowoleni, gdyby Santery nie uwzględniać w rankingu wcale. Martwią się też o nowe kryteria sporządzania rankingu.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Gaston de Senancour »

Trochę Pan przedobrzył z tą potęgometrią i przykładem z siłami zbrojnymi Korei Północnej.

Stęskniłem się za złotokapami. Ostatnio zwiedzałem bodaj aptekę, teraz coś takiego. Pro forma wpisałem w google, oczywiście wyskoczyła wikipedia i jakaś stronka dla amatorów. Słowo w słowo, akapit w akapit. Siedzi patafian i przekleja, a mama donosi herbatę i pyta, czy by nie wyrzucił śmieci, bo stoją od września. Nawet nie ma sensu komentować, może tylko warto odnotować post, w którym ... Leszek Roskohard gratuluje ambitnego przedsięwzięcia i pyta, czy będzie też o okrętach wojennych. Koło patologii się zamyka. Żeby nie było - tu nie chodzi o ranking. Nawet nie wierzę, że ktoś na serio próbowałby w ten sposób poprawić własne miejsce w comiesięcznym zestawieniu. Tak można robić przez miesiąc, może dwa, dopóki ktoś nie złapie za rękę i nie strzaska po gębie, no ale nie przez rok. Ten sam wątek, robiony przez tę samą osobę, pojawił się zresztą w Austro-Węgrzech. To trzeba podziwiać i kontemplować w ciszy.

Ranking wyszedł z Agurii i być może powinien wrócić do jej autorów, w tej chwili osiedlonych w Santerze. Jeśli w podlinkowanym wątku p. Gorewicz wyraził publicznie wolę przejęcia projektu, uważam to za dobrą sposobność pozbycia się balastu i wygaszenia histerii wśród najmłodszych. A Pan mógłby przejść na tryb kwartalny, bez presji zbierając dane przydatne do swoich wykresów.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Daniel von Witt »

Jeżeli liczba gromadzonych zmiennych zostałaby zwiększona, a ranking przeobrażony, to byłby on publikowany może nawet nie co kwartał, a co pół roku. Biznesy garażowe na pewno by się nie łapały.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Gaston de Senancour pisze:
Lub uwzględniać jedynie te państwa, które pomyślnie przeszły próbę czasu i istnieją nieprzerwanie od dwóch lat. Nie róbmy reklamy sezonowym tekturkom. To by się dopiero jazgot podniósł.
Gdyby tak z 10 lat temu przestały powstawać nowe mikronacje, to na arenie pozostałoby tylko kilka państw, wcale nie liczniejszych, niż są obecnie (istnieje coś takiego jak pojemność mikronacji). "Sezonowe tekturki" powinny powstawać, albowiem co najmniej ich 20% w późniejszym ich okresie przemieniają się w poważne, liczące się mikronacje (choć zdarzają się również procesy odwrotne, patrz Garapenia). Może 20% to mało, ale jakby owe "tekturki" nie powstawały, byłoby to 0%. Dreamland w początkowej fazie swojego istnienia też był taką "tekturką".

Z rankingiem tak jak z mapą - powinien ukazywać rzeczywistość, a nie pobożne życzenia pewnych osób. Suderland czy Ardemia mogą nam się nie podobać, ale nie można jego istnienia ignorować. Prowadziłoby to do sytuacji, jaka miała miejsce w realnych Chinach w schyłkowym okresie panowania dynastii Qing - cesarz wraz ze świtą nie rusza się z Zakazanego Miasta, nie mając pojęcia i nie reagując na to, co dzieje się w kraju, a poza Miastem panuje już zupełnie inny porządek. Nie twórzmy ze starych mikronacji wirtualnego Zakazanego Miasta. Dreamland nie ma monopolu na tworzenie rankingu - jeśli zaprzestalibyśmy ukazywania niektórych nacji w rankingu, ktoś inny również zacznie publikować własny ranking, ukazując w nim wszystkie. To samo tyczy się propozycji rzadszego, na przykład co kwartalnego, publikowania rankingu.
Awatar użytkownika
Ferdynand Dugosz
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2017, 22:39
NIM:
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Ferdynand Dugosz »

Gaston de Senancour pisze:
Bo krytyka – brutalna, bezlitosna, trafiająca w punkt – to jest to, czego potrzebują i czego brakuje w mikroświecie.
Po pierwsze: krytyka może być wyrażana kulturalnie i wtedy nikt nie będzie się ciebie czepiał.
Po drugie: Jak chcesz nas krytykować,to lepiej dokładnie się przyjrzyj forum i zobacz ile mamy aktywnych osób.
To,że jakieś się tu nie wypowiadają,nie znaczy że nie działają w Pollinie.
Gaston de Senancour pisze:
której lider na występach gościnnych używa języka z dupy, bo "to nie jest jakiś waży dokument czy esej do szkoły".
Nie jestem liderem tego państwa i jakbyś sprawdzał fora krajów,które obrazisz,to byś to wiedział. Po drugie nie oczekuje uznania,tylko widzę,że masowo obrażasz ludzi i chcesz ich wykluczyć z rankingu. To nie jest oficjalny komunikat z wysoko postawionego szczebla w Ardemii,tylko moje prywatne zdanie.

Proszę barzdo,masz napisane po twojemu.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Chamberlain »

Ferdynand Dugosz pisze:
Po pierwsze: krytyka może być wyrażana kulturalnie i wtedy nikt nie będzie się ciebie czepiał.
Proszę wybaczyć, że wtrącę się w tę emocjonującą wymianę ciosów, ale chciałbym wyprowadzić Pana z błędu. Moja próba kulturalnego wyrażenia stanowiska i sprostowania oczywistych przekłamań z forum suderlandzkiego skończyła się tak, jak widać na załączonym obrazu - eksplozją buractwa. Podobnie jak wypowiedzi Daniela von Witta na forum santerskim (gdzie usłyszał, by spieprzał), komunikowanie bolesnej prawdy prosto w oczy czy nawet stawianie pewnych pytań zawsze kończy się w ten sam sposób. I to bez względu na język. Czy więc będzie to Wersal, czy typowy grill w stylu Senancoura, efekt jest raczej zniechęcający. Podobnie jak cała ta dyskusja. Wciąż zresztą liczę, że głos zabierze jej mimowolna inicjatorka - JKM Karolina Aleksandra.

W ramach małego eksperymentu myślowego proszę teraz wyobrazić sobie, że dreamlandzka królowa razem z premierem organizują na forum konkurs pod tytułem "wybieramy największego pajaca pośród Ardemczyków/Suderlandczyków", czyli odpowiednik konkursów organizowanych przez rządzących w Ardemii i Suderlandzie. Raczej trudno to sobie wyobrazić, prawda? I równie trudno traktować te "państwa" poważnie.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Chamberlain »

Casimir de Viries pisze:
Dreamland nie ma monopolu na tworzenie rankingu - jeśli zaprzestalibyśmy ukazywania niektórych nacji w rankingu, ktoś inny również zacznie publikować własny ranking, ukazując w nim wszystkie. To samo tyczy się propozycji rzadszego, na przykład co kwartalnego, publikowania rankingu.
Oczywiście, ale to nie Dreamland (czytaj: instytucje państwowe) tworzy ranking. Robi to prywatna fundacja Daniela von Witta (znajdujemy się teraz w jej dziale) i może dowolnie dobierać zmienne. Osobiście uważam, że byłoby to głupie rozwiązanie. Publikację tego rankingu w tej formule należy po prostu przerwać, a jeśli inne państwa lub osoby prywatne mają ochotę to ciągnąć - proszę bardzo. Niech Suderland tworzy własny ranking, Santera własny, podobnie Austro-Węgry czy Sarmacja. Różne zmienne i dane (ćwirki, wypowiedzi na czacie czy ircu, komentarze na stronie głównej czy pod artykułami, cokolwiek), różne okresy zliczania. A potem niech się nimi wzajemnie pałują, wytykając sobie nieścisłości, pominięcia czy manipulacje. Będzie to kolejny impuls do rozwoju "polityki zagranicznej".
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Ferdynand Dugosz
Posty: 39
Rejestracja: 15 wrz 2017, 22:39
NIM:
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Ferdynand Dugosz »

Organizujemy tego pajaca,bo chcieliśmy wyśmiać "Dzbana miesiąca" w Suderlandzie.
W założeniu miała się odbyć jedna runda i potem mieliśmy przestać. Tak się niestety
złożyło,że parę osób wyjątkowo podpadło naszym obywatelom i ich także do niego
zgłosiliśmy. Skończyło się to małą awanturą. Wątek jest nieaktywny i w założeniu taki
miał być od dawna,bo jak wspominaliśmy był jedynie satyrą Suderlandzkiego odpowiednika.
Swoją drogą,nie wiem dlaczego wziąłeś "państwa" w cudzysłów,możecie sobie myśleć
co chcecie,ale państwo pozostanie państwem. Nie ma nadpaństw,czy podpaństw.
Wszyscy możemy sobie skakać do gardeł i obrażać,ale nie zmienia to faktu,że mamy
status państwa.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Aleksander »

Ale ty pierdolisz od rzeczy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Różne wykresy i dane o aktywności na forach państw

Post autor: Torkan Ingawaar »

Ferdynandzie czy
możesz nie pisać wierszem
bardzo Cię proszę
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fundacja Eskalacji Mikronacjonalizmu Inferno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości