Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Znaczy, negocjucje. Zasadniczo pomysł pojawił się za kadencji KPD. Następnie, gdy się o tym dowiedziałem podjąłem pewne rozmowy z MW. Założyliśmy tajny wątek do którego ma dostęp kilka powiązanych z tematem osób, tj. ambasador PTR, ja, Premier, JKM, tow. Pupka i tow. Ipanienko. Wątek został podjęty natomiast 30 września, a dopiero 23 października otrzymaliśmy odpowiedź, że najlepiej będzie poczekać do zakończenia wyborów kwiatońskich w MW. Rozmowy są więc toczone i zarówno KPA jak i KPD temat popiera, więc o ile znajdziemy kompromis to całość dojdzie do skutku, o tyle po prostu nie było okazji wypracować nawet koncepcji czy idziemy na unie personalną; realną; wcielamy MW jako prowincje czy cokolwiek innego. Jest to ogólny zarys. To tyle opisując obecny stan tego pomysłu.

Pozdrawiam,
jeszcze MSZ
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Aleksander »

Ciekawe ile Wandystan w Dreamlandzie wytrzyma.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

الوـس pisze:Ciekawe ile Wandystan w Dreamlandzie wytrzyma.
Chyba mam kolejnego faworyta[cytat].
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Polyna »

الوـس pisze:Ciekawe ile Wandystan w Dreamlandzie wytrzyma.
Dreamland nie ma aż takich tendencji centralistycznych jak Sarmacja (wręcz przeciwnie, ma tradycję federalizmu), więc raczej udałoby się wypracować formułę współpracy która Wandystan by zadowalała – czy to inkorporacji jako prowincja z bardzo, bardzo szeroką autonomią, czy też MW, KD i KE będącymi grupą associated states. Przypomnę, że kiedy podczas pierwszej inkorporacji Wandystan miał bardzo szeroką autonomię w ramach Sarmacji, to nie my uciekliśmy, a nas bezczelnie wyjebano – większość Wandejczyków uważała że należy zostać, co jest potwierdzone przez słynne „Taśmy”.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Aleksander »

Pytanie brzmi, czy, ujmijmy to delikatnie, nieco bardziej zaczytana w doktorze Krajskim część Dreamlandu to zniesie.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Polyna »

الوـس pisze:Pytanie brzmi, czy, ujmijmy to delikatnie, nieco bardziej zaczytana w doktorze Krajskim część Dreamlandu to zniesie.
„Ciekawe ile Dreamland z Wandystanem wytrzyma”, w takim razie.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Większość Wandystanu już tu jest, więc wątpię, by po tym wszystkim coś nas jeszcze zaskoczyło. Ewentualnie przyszło by i bez inkorporacji, więc "whatever".
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Prezerwatyw Tradycja Radziecki - kandydatura

Post autor: Karolina Aleksandra »

Uściślając wątek wandejski, kwestia pojawiła się za kadencji KPD i jeszcze za panowania JKW Alfreda. Gdy przeglądałam archiwa rządowe podczas sprzątania gmachu do przyjęcia nowego rządu, trafiłam także i na ten temat. Po koronacji wymieniłam parę słów z ambarasem Pupką, który zapewnił mnie, że temat jest aktualny, więc przedstawiłam koncepcję nowemu rządowi KPA. Obecnie negocjacje stanęły w miejscu z uwagi na wybory w Wandystanie, a teraz i wybory w Dreamlandzie, ale myślę, że po wyborze nowego Premiera Rządu Królewskiego do nich wrócimy. Do wiadomości publicznej nie podawano niczego właśnie z uwagi na to zatrzymanie rozmów, które w sumie jeszcze nie zdołały się na dobre rozpocząć i wyjść poza kuluary.

Czy mamy się obawiać np. powtórki scenariusza sarmackiego? Myślę, że nie. Znamy historię, nauczyliśmy się z niej, wiemy,
czego oczekiwać, a czego nie. Ponadto, jak zauważono w gronie rządowym poprzedniej kadencji i w tym wątku, Wandejczycy już zaglądają na nasze forum, niektórzy z nich biorą udział w życiu Królestwa. Zaskoczeń w materii języka czy miłości do przyrody nie będzie.

Zatem pozostaje tylko oczekiwać na przyszłość.

(—) Karolina Aleksandra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości