Czitowanie w grach

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.

Czy używałeś kodów w grach komputerowych?

Tak
22
81%
Nie
5
19%
Nie gram
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: Yaqu13 »

Widzę trochę cziterów - BAN-a im ;p

Podzielę się swoimi opowieściami o czitowaniu. Za górami za lasami...
1) Moje pierwsze wpisanie kodów padło w Tomb Raider 2 lub 3 nie pamiętam dokładnie. Wpisałem kod ponieważ miałem buga w grze i nie mogłem otworzyć ukrytego przejścia, a aby kontynuować grę musiałem przejść przez te "drzwi" i zmuszony byłem wpisać kody by przeskoczyć do kolejnego etapu gry
2) Kolejne wpisanie kodów nastąpiło w The Sims 3 gdzie przez moją głupotę przed formatowaniem kompa nie przeniosłem folderu z save-ami. Nie chciało mi się znowu grać pół roku by dorobić się fortuny więc wpisałem kod na kasę aby chociaż stan konta się zgadzał
3) Ostatnie czitowanie jakie pamiętam to Medal of Honor: Allied Assault w trybie MULTIPLAYER, gdzie ściągnąłem pliki z wallcem (czyli tzw "Wallhack" - możliwość wykrywania ludzi i przedmiotów przez ściany) tego akurat potrzebowałem do ćwiczenia z klanem nejdów (rzutów granatami, aby było widać gdzie spadają jak się rzuca bo budynki inaczej zasłaniały)

Pod czitowanie podciągnął bym też płacenie w grach takich jak WOT za lepsze czołgi, których inni nie mają lub bronie dające na starcie przewagę w różnych strzelaniach jak ZULA EUROPE ale tego nie stosuję bo szkoda mi kasy na gry multiplayer gdzie nie grając kilka tygodni zostanie się przegonionym przez konkurencje

Osobiście czitowanie w grach uważam za złe bo to bezsensowne ułatwianie sobie życia, jeżeli ktoś nie umie przejść gry to znaczy, że jest na nią za cienki i powinien ćwiczyć a nie wpisać kod i problem rozwiązany

Jeśli chodzi o granie przeciwko cziterom w strzelankach w trybie multiplayer to lubię przeciwko nim grać bo człowiek się więcej uczy grając z ciężkim "przeciwnikiem" niż n00bem, który pierwszy raz wszedł na serwer.
Nienawidzę za to mieć czita w moim teamie bo mi fragi zabiera.
Za to największą dla mnie frajdą jest jak ludzie wyzywają mnie od hax-ów a ja nie mam czitów XD
(-) Michał wicehrabia Yaqu
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: RomanoPorfavor »

>to normictwo
xDDDDDDDD
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Czitowanie w grach

Post autor: Polyna »

Czy mógłby ktoś ujawnić listę tych trzech moralfagów którzy nie używają czitów? W Engels III jest kilka wolnych miejsc które przydałoby się zapełnić.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: RomanoPorfavor »

Używanie czy nieużywanie to spoko, jak sobie chcesz. Ale przy wygłaszaniu opinii "jeżeli ktoś nie umie przejść gry to znaczy, że jest na nią za cienki i powinien ćwiczyć a nie wpisać kod i problem rozwiązany" faktycznie gułag się w kieszeni otwiera.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Andy Sky pisze:dobór państw losowy,

Wybrałem Supremacy, ponieważ jest chyba najmniej absorbująca czasowo, to może przeżyję kilka rund ;)
To widzę się polubimy, skoro losowo dostałem akurat Kaiser Reich ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: Karolina Aleksandra »

Jak przebiegła rozgrywka? Kto wygrał? Osobiście przyznam się, że z tej kategorii gier preferuję akurat Warlighta, gdzie mamy także dostępne mikronacyjne mapy.

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Czitowanie w grach

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Karolina Aleksandra pisze:Jak przebiegła rozgrywka? Kto wygrał? Osobiście przyznam się, że z tej kategorii gier preferuję akurat Warlighta, gdzie mamy także dostępne mikronacyjne mapy.

Karolina Aleksandra
Dołączyły okrągłe dwie osoby, więc rozgrywka najzwyczajniej się nie odbyła ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości