Kryptowaluta

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Kryptowaluta

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Tylko, że porównanie byłoby mocno niewymierne. Praca PTR'a, którą bardzo szanuję polegająca na robieniu herbów, w mojej opinii mogłaby być warta i kilkadziesiąt złotych. Powiedzmy 20 czy 30. Może więcej, zależy od skomplikowania. A w KD oferuje on to za prawdziwe grosze patrząc na wypłaty. Dla mnie ta kwota mogłaby być 5-krotnie wyższa i nadal nie robiłoby mi to różnicy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Kryptowaluta

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:
Tylko, że porównanie byłoby mocno niewymierne. Praca PTR'a, którą bardzo szanuję polegająca na robieniu herbów, w mojej opinii mogłaby być warta i kilkadziesiąt złotych. Powiedzmy 20 czy 30. Może więcej, zależy od skomplikowania. A w KD oferuje on to za prawdziwe grosze patrząc na wypłaty. Dla mnie ta kwota mogłaby być 5-krotnie wyższa i nadal nie robiłoby mi to różnicy.
Wypłata za kopanie kryptowalut mogłaby się zmieniać; tak samo jak ceny (jeżeli wartość dreama będzie niska, to ceny powinny się zwiększyć, a jeżeli wysoka - powinny się zmniejszyć).

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kryptowaluta

Post autor: Daniel von Witt »

Wszystkie realne waluty i kryptowaluty opierają się na niczym, a kryptowaluty na jeszcze większej spekulacji niż prawne środki płatnicze. Waluta Dreamlandu nie różni się za wiele od realnych walut, też nie jest na niczym oparta.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kryptowaluta

Post autor: Daniel von Witt »

Morawiecki powiedział, że ureguluje. Szykujecie się do zapłaty? :)

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Kryptowaluta

Post autor: Karolina Aleksandra »

To chyba zrezygnujemy z kryptowalut. Chociaż przyznam, że ciekawi mnie, czy ktoś kiedykolwiek zinterpretuje dreamy, liberty czy bialeny jako korzyść, z której należy odprowadzać realny podatek. Niby za dreamy nie płaci się złotówkami, ale żeby uzyskać pierwszą kryptowalutę, też chyba nie trzeba inwestować złotówek (chyba że w sprzęt do kopania).

KA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości