Koronacja JKM Karoliny Aleksandry

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
user_herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Karoliny Aleksandry

Post autor: Siergiusz Asketil »

Dziękuję, Wasza Królewska Mość.

Szanowni Zgromadzeni, Dostojni Goście, w imieniu Jej Królewskiej Mości oraz Dworu Królewskiego dziękujemy serdecznie za obecność z nami w tej uroczystej dla Królestwa Dreamlandu chwili. Zachęcamy do zabierania tutaj głosu, pozostawienia wpisu w Księdze Gości, jak i zapraszamy na kanał IRC, gdzie odbywa się część nieoficjalna dzisiejszych uroczystości: koronacji Jej Królewskiej Mości Karoliny Aleksandry oraz Święta Królestwa.
Markos Viktorjosigos
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2013, 22:03
Numer GG: 6039539
NIM:
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Karoliny Aleksandry

Post autor: Markos Viktorjosigos »

Obrazek

Wasza Królewska Mość,


jako władca Rzeczypospolitej Obojga Narodów pragniemy, w imieniu Naszym oraz wszystkich Naszych poddanych, życzyć Waszej Królewskiej Mości mądrości i siły w trudnym zadaniu panowania. Oby okres Waszych rządów był okresem pokoju i dobrobytu dla wszystkich Waszych ziem.
/-/ Marcus I, Rex
Awatar użytkownika
KJAF
Posty: 116
Rejestracja: 7 lis 2016, 21:01
NIM: 264793
Kontakt:

Re: Koronacja JKM Karoliny Aleksandry

Post autor: KJAF »

Obrazek
Wasza Królewska Mość,

w imieniu Księcia i Narodów Sarmacji, a także reprezentując Rząd jako Kanclerz, chciałbym złożyć najszczersze gratulacje oraz życzyć wszystkiego co najlepsze z okazji koronacji na Królową Dreamlandu.

Radość nasza jest o tyle większa, że następcą Jego Królewskiej Wysokości Alfreda, został nasz rodak, dziecko naszej Ojczyzny i osoba wielce zasłużona w Kraju. Narody Sarmacji żywią wielką nadzieję, że zasługi nowej Królowej dla Królestwa Dreamlandu będą równie niezliczone i wspaniałe, co dla naszego Kraju.

Królestwo Dreamlandu to wspaniały i dumny kraj, mogący się poszczycić wielkimi osiągnięciami i wkładem dla całego Mikroświata. Panowanie w takiej krainie, to niewątpliwy zaszczyt i radość, ale i wielka odpowiedzialność. Pewniśmy jednak, że Wasza Królewska Mość z powodzeniem odnajdzie się w nowej roli. Ufamy również, że współpraca pomiędzy naszymi Narodami przejdzie na nowy, pełniejszy etap.

Nie tak dawno temu, miałem okazję powitać Waszą Królewską Mość z powrotem w Sarmacji, w imieniu Rządu i wszystkich obywateli. Dziś przypada mi zaszczyt, choć z wielkim smutkiem na sercu, w imieniu Narodów Księstwa Sarmacji, pożegnać Was, będąc świadkiem opuszczenia Ojczyzny przez jedną z najwybitniejszych z obywateli. Dziękuję w imieniu Rządu i rodaków, za trud i poświęcenie przez te wszystkie lata. Życzymy jednocześnie jeszcze więcej siły i wytrwałości w nowej, trudniejszej roli.

Z najniższymi ukłonami

/—/ Konrad J. baron Arped-Friedman
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości