[Oddalone] Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

[Oddalone] Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowny Panie Ministrze,

w związku z groźbami bezprawnymi wysuwanymi pod moim adresem w postach numer 1 i 2 przez JKW Conrada Darosareier-Stattoerr - Regenta Dreamlandu składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa z art. 46 Kodeksu Karnego: "Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania lub zaniechania, podlega karze grzywny albo karze ograniczenia wolności na czas nie krótszy od 14 dni.". Groźby Regenta wobec mojej osoby uważam za bezprawne, ponieważ Regent Królestwa Dreamlandu nie jest osobą upoważnioną do stosowania środka porządkowego nadzoru, gdyż stosowna ustawa federalna o forum dyskusyjnym takie prawo daje Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz powoływanym przez niego moderatorom forum. Obecnie żaden moderator nie jest powołany, więc prawo stosowania nadzoru ma tylko MSWiA. Regent ma jednak uprawnienia administracyjne, więc technicznie może stosować nadzór, choć robiłby to nielegalnie. Ponadto moje wypowiedzi, za które Regent mi grozi nie naruszają ustawy o forum. W związku z powyższym wnoszę o rozpoczęcie ścigania podejrzanego.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego

Na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5742] Minister Sprawiedliwości postanawia:

I. Odmówić wszczęcia postępowania przygotowawczego.

(-) Torkan Ingawaar
Minister Sprawiedliwości
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Prokuratury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości