Rezygnacja

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Rezygnacja

Post autor: Torkan Ingawaar »

Szanowni obywatele,

niniejszym składam rezygnację z funkcji Premiera Rządu Królewskiego, która wejdzie w życie o północy 2 sierpnia, czyli po obchodach Święta Królestwa. Jej powodem jest utrata większości składu mojego gabinetu oraz ogólne zniechęcenie do jakiejkolwiek aktywności na szczeblu federalnym. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Mam nadzieję, że mój prawdopodobny następca - Oskar ben Grozny-Witt - lepiej się sprawdzi w charakterze szefa rządu. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na Księstwie Skytji - możliwe, że za jakiś czas stanie się ono kolejnym krajem federacji.

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za uwagę.

Z poważaniem,

Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Aleksander »

Dojrzały i potrzebny krok. Niestety mocno spóźniony.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Boże... wyjdź. Wymyślasz jakieś historyjki jak dziecko z przedszkola, to chyba nie przystoi nauczycielowi angielskiego, który jest już dorosły. Chyba, że uczy małe dzieci i w towarzystwie ich zdziecinniał...

Nie wiem jak tobie Karbiak chce Ci się przez taki czas robić pacana z siebie, ale mnie by to już dawno znudziło. Idź do świata, w którym żyjesz ze swoimi królikami itp....

Odnosząc się do postu pana Torkana... cóż... Wasz rząd był klęską aktywnościową - waszą, jak i całego państwa. Nieudolne kierowanie państwem ze stanowiska Premiera doprowadziło do dymisji prawie całego rządu. Mimo wszystko nie skreślam pana w swym mikronacyjnym życiu. Być może trafił pan na taki okres w życiu, w którym nie mógł się zając takimi sprawami jakie panu powierzono, nie będę robił z tego schizmy, pozostaje mi życzyć tylko większej aktywności w przyszłości :)

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości