Odwołanie premiera

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Torkan Ingawaar pisze:
Przed kilkoma dniami ratyfikowany został opracowywany przez MSZ pakt obronny między Królestwem Dreamlandu a Mandragoratem Wandystanu. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaprezentować społeczeństwu więcej szczegółów dotyczących współpracy dreamlandzko-wandejskiej.
Rozumiem, że priorytetem było zawarcie sojuszu antysarmackiego, a "szczegóły współpracy poznamy kiedyś w przyszłości".
Torkan Ingawaar pisze:
Wciąż przygotowywana jest reforma prokuratury. Ze względu na rezygnację Ministry Sprawiedliwości - towarzyszki Polyny - prace uległy pewnemu opóźnieniu.
Przecież Pani Minister mówiła, że ona się tym nie zajmuje, że to domena KPD, do której ona nie należy, a Pan, że jej zadaniem jest piastowanie funkcji oskarżyciela publicznego. Myślę więc, że jej dymisja to dobry pretekst do wytłumaczenia obsuwy z przedstawieniem projektu reformy, o której mówi się 2 miesiące.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Chamberlain »

Jakie są przyczyny rezygnacji Minister Polyny?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Torkan Ingawaar »

Chamberlain pisze:Jakie są przyczyny rezygnacji Minister Polyny?
Rezygnacja towarzyszki Polyny podyktowana była względami realnymi, które zmusiły ją do zawieszenia działalności mikronacyjnej.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Gaston de Senancour »

Kto personalnie odpowiada za brak jakichkolwiek informacji o głosowaniu na stronie głównej i forum (wzorem kilku ostatnich wyborów)? Przypominajka mailowa pewnie też nie została rozesłana? Jeden smutny link w wątku, który uruchomiłem, to trochę za mało.

Ktoś spektakularnie spierdolił sprawę, czego konsekwencją będzie niższa frekwencja, czyli utrata obywatelstwa przez co najmniej kilka osób, co będzie miało przełożenie na kolejne wybory, tym razem w sprawie wyborów nowego szefa rządu (te osoby po prostu już nie będą mogły oddać głosu). Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że w ten sposób Torkan Ingawaar ocalił skórę.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: matmax »

Fanów oczekiwania na wyniki publikowane o północy tym razem muszę zasmucić - wyniki będą dopiero rano. Spodziewam się, że tuż przed siódmą rano.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: matmax »

Wyniki ogłoszone.

Na szybko jeszcze dodam rozkład głosów per prowincja (dziś bez wykresów):

Domena Królewska: 2 za, 5 przeciw

Unia: 5 za, 1 przeciw

Scholandia: 2 za, 6 przeciw.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Brawo Towarzyszu Premierze! Dziś oto możecie świętować. Wasz obóz nie dał się zaszczuć wrażej, burżuazyjnej propagandzie nienawiści.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

To prawda Panie Vladimirze. Pan Premier może osiąść na laurach. Tam gdzie siedzi przez ostatnie 2 miesiące jest podejrzewam tak wygodnie, że aż żal wstawać, by coś robić.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:Pan Premier może osiąść na laurach.
Wiecie coś o tym, bo tam zasiadaliście przez ostatnie dwie kadencje :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:Wiecie coś o tym, bo tam zasiadaliście przez ostatnie dwie kadencje :)
Gdyby tak było nie byłyby to dwie kadencje pod rząd.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Alfred »

Gaston de Senancour pisze:
Kto personalnie odpowiada za brak jakichkolwiek informacji o głosowaniu na stronie głównej i forum (wzorem kilku ostatnich wyborów)? Przypominajka mailowa pewnie też nie została rozesłana? Jeden smutny link w wątku, który uruchomiłem, to trochę za mało.
Poczuwam się do odpowiedzialności za słabą organizację. Nie wiem, jakie są ustalone procedury w tym zakresie i czy w ogóle takie istnieją. Miałem jednak możliwość ustawienia banera na stronie głównej i linka na forum dyskusyjnym; możliwości tej nie wykorzystałem.

Prostuję jednak, że ci, którzy — z tego lub z innego powodu — nie wzięli udziału w weekendowym głosowaniu, nie utracili wskutek tego obywatelstwa. Odnośna ustawa wiąże taki skutek wyłącznie z zaniechaniem oddania głosu w wyborach albo w referendum ogólnokrajowym (przemianowanym niedawną nowelizacją Karty na referendum ogólnonarodowe). Ze względu na materię nie byłoby tu właściwe zastosowanie analogii.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Ja rozsyłałem wiadomości prywatne na forum dyskusyjnym do obywateli na nim zarejestrowanych.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Nie zadano tu pytania o kampanię jednej ze stron, tylko o ogólną akcję profrekwencyjną.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

A o co Panu biega? Czy napisałem coś niejasno? Zatem uściślę: rozsyłałem wiadomości prywatne zachęcając obywateli do głosowania. Łapie Pan?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:A o co Panu biega? Czy napisałem coś niejasno? Zatem uściślę: rozsyłałem wiadomości prywatne zachęcając obywateli do głosowania. Łapie Pan?
Łapię. Po prostu nikt nie pytał o to co robił Towarzysz jako osoba prywatna w celu realizacji celów swojego ugrupowania. Jakby kogoś to interesowało, to skierowałby pytanie bezpośrednio.

Ogarnijcie to ego, serio.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Najwidoczniej nie łapie Pan. Jestem członkiem Dworu Królewskiego i Księciem Unii Saudadzkiej, a przez to poczuwam się w obowiązku dbać o możliwie wysoką frekwencję. W związku z tym kierowałem apele do okazjonalnie obecnych obywateli, aby wzięli udział w głosowaniu. I tu kropka. Nie działałem w interesie swojego ugrupowania i nie w celu nakłaniania do oddawania głosów przeciw Premierowi. Dowolna osoba, która otrzymała wiadomość może to potwierdzić. Proszę więc czytać co piszę, a nie co się Panu wydaje.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

I oczywiście wybór do kogo napisać a do kogo nie nie miał nic wspólnego z Towarzysza sympatiami. Bujać to my, a nie nas :)

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Panie Ministrze, chyba nie miałem także do Pana kierować odpowiedniego wezwania do prezentacji obywatelskiej postawy uczestnictwa w głosowaniu? Raczę też wskazać, że kierowałem się kluczem aktywności obywateli. Ci bywający rzadziej zostali poinformowani, że święci się jakieś głosowanie. Proszę więc mniej bujać w obłokach.

(-) Daniel von Witt
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Odwołanie premiera

Post autor: Siergiusz Asketil »

Jeżeli w przeciągu najbliższych dni nie zostaną podjęte konkretne działania, które przybliżą oczywiste persony do poniesienia odpowiedzialności za swoje czyny, zamierzam zainicjować ponowne głosowanie ws. odwołania premiera. Zachęcam do aktywności.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości