Protest

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Pan Adamus Flis został skazany na 30 dni odosobnienia za to że męczył Daniela von Witta. Oczywiście pan Flis może rzeczywiście trochę był upierdliwy w swych postach które pisał do pana Witta ale poprostu chciał pokazać że nie zgadza się na to by Dreamland cały czas był państwem totalitarnym i okradanym przez faktycznie rządzącego naszym krajem Daniela von Witta i jego mafijną rodzinę.Dlatego Suwerenne Bractwo Wielkiej Małpy oficjalnie protestuje przeciw karze wymierzonej w pana Adamusa i prosi Waszą Królewską Mość o odwołanie tego wyroku .
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Aleksander »

Nie ukrywam, że do czasu wyjaśnienia tej sytuacji, również uważam wymierzenie kary Flisowi za mocno wątpliwe. Bo został ukarany za czyn, który nie był karalny w okresie, gdy się go dopuszczał. Niezależnie od tego jak bardzo Flis jest upierdliwy to wskazać należy, że w ten sposób można ukarać każdego i pozbyć się każdego z państwa. A chyba nie jest to kierunek w którym chcielibyśmy podążać?
(-) Alexander, r.s.
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Alus pisze:Nie ukrywam, że do czasu wyjaśnienia tej sytuacji, również uważam wymierzenie kary Flisowi za mocno wątpliwe. Bo został ukarany za czyn, który nie był karalny w okresie, gdy się go dopuszczał. Niezależnie od tego jak bardzo Flis jest upierdliwy to wskazać należy, że w ten sposób można ukarać każdego i pozbyć się każdego z państwa. A chyba nie jest to kierunek w którym chcielibyśmy podążać?
No oczywiście że nie .I Dobrze że się wzajemie zgadzamy.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Protest

Post autor: Polyna »

Alus pisze:Nie ukrywam, że do czasu wyjaśnienia tej sytuacji, również uważam wymierzenie kary Flisowi za mocno wątpliwe.
I ja chyba też. Srsly, jesteśmy Bandą Jebanych Irańskich Koczowników żeby skazywać ludzi bez procesu, na wątpliwych podstawach tylko dlatego że na się nie podobają? Nie dotakego Dreamlandu chyba się wprowadzałam.
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Polyna pisze:
Alus pisze:Nie ukrywam, że do czasu wyjaśnienia tej sytuacji, również uważam wymierzenie kary Flisowi za mocno wątpliwe.
I ja chyba też. Srsly, jesteśmy Bandą Jebanych Irańskich Koczowników żeby skazywać ludzi bez procesu, na wątpliwych podstawach tylko dlatego że na się nie podobają? Nie dotakego Dreamlandu chyba się wprowadzałam.
No rzeczywiście i żeby to jeszcze wydano tą karę bez uczciwego procesu sądowego ale co poradzić jak Daniel von Witt kontroluje premiera króla i niektórych ważnych urzędników jedynie Suwerenne Bractwo Wielkiej Małpy od niedawna i Księstwo Skytji mu nie podlegają .
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Daniel von Witt »

DjkCezarowcy pisze:
No rzeczywiście i żeby to jeszcze wydano tą karę bez uczciwego procesu sądowego ale co poradzić jak Daniel von Witt kontroluje premiera króla i niektórych ważnych urzędników jedynie Suwerenne Bractwo Wielkiej Małpy od niedawna i Księstwo Skytji mu nie podlegają .
Moje znaczenie polityczne jest przeceniane. JKM podjął decyzję o nowelizacji ustawy oraz o ukaraniu Flisa na podstawie przepisów nowelizacji za czyny przed jej wprowadzeniem na własną rękę rzecz jasna, a jego aktem jestem tak samo zaskoczony jak Państwo.

(-) Daniel ax. von Witt
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Daniel von Witt pisze:
DjkCezarowcy pisze:
No rzeczywiście i żeby to jeszcze wydano tą karę bez uczciwego procesu sądowego ale co poradzić jak Daniel von Witt kontroluje premiera króla i niektórych ważnych urzędników jedynie Suwerenne Bractwo Wielkiej Małpy od niedawna i Księstwo Skytji mu nie podlegają .
Moje znaczenie polityczne jest przeceniane. JKM podjął decyzję o nowelizacji ustawy oraz o ukaraniu Flisa na podstawie przepisów nowelizacji za czyny przed jej wprowadzeniem na własną rękę rzecz jasna, a jego aktem jestem tak samo zaskoczony jak Państwo.

(-) Daniel ax. von Witt
Ta oczywiście bo pan nie ma wpływów na politykę i nigdy nic nie wie proszę tę bujdy opowiadać w Sarmacji a nie tu w Dreamlandzie gdzie ludzie mają już dość półtora rocznych rządów pana i pańskiej rodziny.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Daniel von Witt »

Ponad 100 postów Flisa wystarczyło najwyraźniej, by sprać Panu mózg takimi głupotami. Ani nie piszę Królowi dekretów i nie szturcham go co ma robić, ani nie piszę przemówień Premierowi i nie mówię mu co ma robić. To, że jestem bardzo aktywny nie przekłada się na moje chęci i możliwości dyrygowania innymi ważniejszymi osobami w państwie. Niech się Pan puknie w czoło.

(-) Daniel ax. von Witt
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Daniel von Witt pisze:
Ponad 100 postów Flisa wystarczyło najwyraźniej, by sprać Panu mózg takimi głupotami. Ani nie piszę Królowi dekretów i nie szturcham go co ma robić, ani nie piszę przemówień Premierowi i nie mówię mu co ma robić. To, że jestem bardzo aktywny nie przekłada się na moje chęci i możliwości dyrygowania innymi ważniejszymi osobami w państwie. Niech się Pan puknie w czoło.

(-) Daniel ax. von Witt
Ta jasne jasne a ja jestem królem Arabi Saudyjskiej niech pan naprawdę przestanie już kłamac.
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 360
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Tannegard »

Zapewne intencją JKM było pośpieszne oczyszczenie atmosfery z rozszerzającej się zgnilizny. 20 minut i pewnie ze 5 uzasadnień sam Pan Flis by dostarczył w ekspresowym tempie.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Daniel von Witt »

DjkCezarowcy pisze:Ta jasne jasne a ja jestem królem Arabi Saudyjskiej niech pan naprawdę przestanie już kłamac.
To sobie Pan wybrał królowanie w baaaaardzo wolnościowym i demokratycznym państwie. Nie zazdroszczę :) Natomiast mam prośbę - proszę mnie nie oczerniać bez dowodów na moje kłamstwa, bo ja chętnie do sądu się wybiorę.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Alfred »

Czyny p. Flisa były zabronione przez ustawę o forum Królestwa Dreamlandu w brzmieniu obowiązującym w czasie ich popełnienia (zob. art. 3 pkt 3 tekstu pierwotnego ustawy), co wskazałem.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Alfred pisze:
Czyny p. Flisa były zabronione przez ustawę o forum Królestwa Dreamlandu w brzmieniu obowiązującym w czasie ich popełnienia (zob. art. 3 pkt 3 tekstu pierwotnego ustawy), co wskazałem.
Ale wasza królewska nie może dać panu Filasowi jeszcze jednej szansy bardzo by prosił .
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Daniel von Witt pisze:
DjkCezarowcy pisze:Ta jasne jasne a ja jestem królem Arabi Saudyjskiej niech pan naprawdę przestanie już kłamac.
To sobie Pan wybrał królowanie w baaaaardzo wolnościowym i demokratycznym państwie. Nie zazdroszczę :) Natomiast mam prośbę - proszę mnie nie oczerniać bez dowodów na moje kłamstwa, bo ja chętnie do sądu się wybiorę.

(-) Daniel ax. von Witt
No to proszę się wybrać do sądu.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

DjkCezarowcy pisze:
Alfred pisze:
Czyny p. Flisa były zabronione przez ustawę o forum Królestwa Dreamlandu w brzmieniu obowiązującym w czasie ich popełnienia (zob. art. 3 pkt 3 tekstu pierwotnego ustawy), co wskazałem.
Ale wasza królewska nie może dać panu Filasowi jeszcze jednej szansy bardzo by prosił .
Dostał już niezliczoną ilość szans. Posiada z 15 zbanowanych kont.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Christian von Kluck pisze:
DjkCezarowcy pisze:
Alfred pisze:
Czyny p. Flisa były zabronione przez ustawę o forum Królestwa Dreamlandu w brzmieniu obowiązującym w czasie ich popełnienia (zob. art. 3 pkt 3 tekstu pierwotnego ustawy), co wskazałem.
Ale wasza królewska nie może dać panu Filasowi jeszcze jednej szansy bardzo by prosił .
Dostał już niezliczoną ilość szans. Posiada z 15 zbanowanych kont.
No to chociaż ma niech prawo do uczciwego procesu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Daniel von Witt »

DjkCezarowcy pisze:No to proszę się wybrać do sądu.
Jeżeli w dalszym ciągu będzie mnie Pan oczerniał lub członków mojej rodziny to na pewno tak zrobię.
DjkCezarowcy pisze:No to chociaż ma niech prawo do uczciwego procesu
By zwyzywał w jego trakcie sąd, wymiar sprawiedliwości, króla i wszystkich podłych faszystów, nazistów, komunistów, szachistów i innych rowerzystów? :D Wątpliwej to jakości argument :)

(-) Daniel ax. von Witt
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Walerian von Moscow »

Daniel von Witt pisze:
DjkCezarowcy pisze:No to proszę się wybrać do sądu.
Jeżeli w dalszym ciągu będzie mnie Pan oczerniał lub członków mojej rodziny to na pewno tak zrobię.
DjkCezarowcy pisze:No to chociaż ma niech prawo do uczciwego procesu
By zwyzywał w jego trakcie sąd, wymiar sprawiedliwości, króla i wszystkich podłych faszystów, nazistów, komunistów, szachistów i innych rowerzystów? :D Wątpliwej to jakości argument :)

(-) Daniel ax. von Witt
No i dobrze że by wyzywał bo i tak wszystko w Dreamlandzie oprócz BRWM i Księstwa Skytji panu podlega a pozatym ma pan bliskie kontakty z komunistami więc kto wie czy pan nie jest tak naprawdę jednym z nih.:) Ale ok już przestaje bo nie mam ochoty iść do sądu .
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Tak,

UWAGA, UWAGA!

Daniel von Witt to tak naprawdę, komunista, nazista, FASZYSTA, lewak, prostak itp. itd.

Pierdzielnijcie się w główkę Chatliński, bo gada pan takie głupoty, że ludzki umysł nie jest w stanie tego pojąć z debilizmu.
Nie dość, że skory do manipulowania sobą i naiwny jak dziecko to broni największego trolla w mikroświecie. Gdyby miał możliwość wysłużenia się panem to pozałatwiałby swoje sprawy pana japą, a potem wbiłby jeszcze nóż w plecy. Tak dalej, Chatliński, tak dalej.



A i jakby co ja też jestem ukrytym komunistą, ujawniłem się w tym poście.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Protest

Post autor: Alfred »

Proszę nie prowadzić dyskusji w taki sposób. Udzielam upomnienia.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości