Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Strona partii. Prezes: Daniel von Witt.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Daniel von Witt pisze:Wiele zależy od osoby Premiera, który musi być skory do kłótni lub przynajmniej dyskusji. Aktywność Auksencjusza z tym związana nie wzrosła za bardzo lub wcale podczas jego kadencji, co rzutuje na cały Rząd i nawet na jego własne ministerstwo, w którym pracuje dzielnie nad realizacją programu edukacji. Problem tkwi jedynie w polityce informacyjnej i energiczności, której brak Auksencjuszowi.

(-) Daniel ax. von Witt
Powiem tak, każdy niech idzie tam, gdzie czuje się na miejscu. Ja na przykład nie mam ochoty bawić się w pisanie ustaw jak również brak mi kreatywności, by wymyślić co właściwie jest Królestwu potrzebne. Siedzę sobię w MSZ; reaguję, gdy trzeba; rozsyłam to o co się mnie poprosi. Po prostu komunikuję się z zagranicą. Do tego wystarcza trzeźwość umysłu i kultura, a tej wydaje mi się mi nie brak. Oczywiście, jeśli ktoś pamięta jakąś moją utratę cierpliwości czy też wulgaryzmy to może mi to wypomnieć, ale z tego co się orientuję w ankietach-do mnie chyba najmniej obywatele mają pretensje.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Panie Ministrze, my to w Rządzie wszyscy doskonale wiemy, co jedynie potwierdza niedostatki lub wręcz brak polityki informacyjnej Rządu, za którą odpowiedzialny jest najbardziej Pan Premier Butodziej-Witt. Pracujemy, ale niewiele się o tym mówi, przez co tworzą się później tak krzywdzące opinie, jak ta Alusia de la Ciprofloksji ("nic nie robicie"). Oponentom i krytykantom powiedzieć możemy, że jesteśmy jedyną siłą polityczną, która jest w stanie w sposób ciągły realizować swoje zobowiązania. Z różnym, bo z różnym natężeniem, ale nie przestajemy pracować jako zespół. Komunistyczna Partia Dreamlandu czy nieutworzona w zasadzie Frakcja Radykalna nie umywają się do Klubu. Tylko Klub jest na tyle odpowiedzialny, by tworzyć wartość dodaną i aplikować ją Królestwu nieustannie.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

To może zacznijcie informować lud o tym, co się u was dzieje :D
(-) Alexander, r.s.
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

A jak nie chcę, aby Klub cokolwiek mi aplikował, to stanowię wartość dodaną, czy ujemną? :D Zresztą, w niejakim aplikowaniu zasad w społeczeństwo słynęli przecież komuniści dbając o grono wybrane przez siebie... To jest ciekawe, że prawica von wittowska jest typową lewicą. Czyżby kult brzydkiego kaczątka niedługo będzie wyznawany przez komunistów zasiedziałych w partii rzekomo prawicowej? :P
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Adamus Flis pisze:A jak nie chcę, aby Klub cokolwiek mi aplikował, to stanowię wartość dodaną, czy ujemną?
Czy Pan stoi czy Pan leży, czy Pan krzyczy czy milczy - zawsze stanowi Pan wartość ujemną. Wie to każde dreamlandzkie dziecko po lekcjach historii, na których pojawia się temat "Obsesje Pawła Zanika i jego wpływ na życie w Królestwie Dreamlandu na przestrzeni lat" lub podobny.

(-) Daniel ax. von Witt
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Jeżeli indoktrynacja młodzieży partyjnej odbywa się właśnie w ten sposób, co Pan właśnie przedstawił, to ja się nie dziwię, Panie von Witt, że przypisuje mi się wartość ujemną. :)

Czy Pan ma obsesję na punkcie Pawła Zanika, że wszędzie Pan go widzi? :)
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Po prostu pana wypowiedzi są tak głupie i irytujące, że na sam widok pana osoby można się już źle poczuć.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Adamus Flis pisze:Jeżeli indoktrynacja młodzieży partyjnej odbywa się właśnie w ten sposób, co Pan właśnie przedstawił, to ja się nie dziwię, Panie von Witt, że przypisuje mi się wartość ujemną. :)

Czy Pan ma obsesję na punkcie Pawła Zanika, że wszędzie Pan go widzi? :)
Jest jeszcze gorzej niż Pan myśli! Pan sam sobie przypisuje wartość ujemną :)

(-) Daniel ax. von Witt
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Jest jeszcze gorzej niż Pan myśli! Pan sam sobie przypisuje wartość ujemną :)
No tak. Moje myśli są niezgodne z ideologią przez Pana wyznawaną. Przykro mi bardzo z tego powodu, ale zawsze myślałem, że każdy sam sobie wybiera, co chce myśleć, jak chce myśleć itd.
Po prostu pana wypowiedzi są tak głupie i irytujące, że na sam widok pana osoby można się już źle poczuć.
A co mnie to obchodzi, że dyskutanci są pogrążeni w dole i próbują wciągać do niego innych? Oświadczam, że nie wyjdzie Wam ten zabieg. :D
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Adamus Flis pisze:No tak. Moje myśli są niezgodne z ideologią przez Pana wyznawaną. Przykro mi bardzo z tego powodu, ale zawsze myślałem, że każdy sam sobie wybiera, co chce myśleć, jak chce myśleć itd.
Mimo, że nie uważam Pana za idiotę to czasami jednak takie myśli mnie nachodzą. Sam Pan sobie potrafi bardzo wiele dopowiedzieć, ale to już dawno u Pana zdiagnozowano, i zrobili to mądrzejsi ode mnie mikronauci.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

A ja stwierdzam panie Adamusie A.K., że ma pan arcygenialną umiejętność bajkopisarstwa i wmawiania innym rzeczy, których nie zrobili.

Proponuję wrócić na Gwiazdkę Wygwiazdkowaną. Tam najlepiej się pan odnajdywał.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Mimo, że nie uważam Pana za idiotę to czasami jednak takie myśli mnie nachodzą. Sam Pan sobie potrafi bardzo wiele dopowiedzieć, ale to już dawno u Pana zdiagnozowano, i zrobili to mądrzejsi ode mnie mikronauci.
Panie doktorze, ale ja nie przypominam sobie, abym zapisywał się do jakiegoś lekarza stawiając nogę na ziemiach Dreamlandu. Rozumiem, że jak będę używał soli czy też pieprzu w restauracji, to będzie to oznaką mego zidiocenia, bo inni tego nie robią? :D
A ja stwierdzam panie Adamusie A.K., że ma pan arcygenialną umiejętność bajkopisarstwa i wmawiania innym rzeczy, których nie zrobili.
Ale ja bardzo bym prosił o niestwierdzanie umiejętności, tylko nauczenia się z umiejętności korzystać w praktyce. :D

Nie umie się Waść bronić, jak czegoś Pan nie zrobił??
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Faktem jest, że sposób wnioskowania to ty masz Adaś strasznie zwichrowany i wyciągasz wnioski bardzo daleko idące. Często sprzeczne z intencjami mówcy.
(-) Alexander, r.s.
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Szanowny Alusie,

A może byś się oparł o coś stabilnego konstruując ów opinię? :P
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Stabilnie siedziałem na solidnym fotelu.
(-) Alexander, r.s.
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Cieszy mnie to niezmiernie, że w końcu dostąpiłeś siedzenia i że fotel stanowi dobre podłoże do twych opinii. :D
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Fakt, opinie ze stania są chujowe.
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Klub Polityczny św. Augustyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości