Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Strona partii. Prezes: Daniel von Witt.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowni Państwo,

Klub Polityczny św. Augustyna zdecydował, że naszym kandydatem w nadchodzących wyborach Premiera Rządu Królewskiego będzie Oskar ben Grozny Witt. Oskar ben Grozny Witt posiada doświadczenie w administracji Unii Saudadzkiej (pełni tam funkcję Szambelana Książęcego oraz Burgrabiego Koppenbergu) oraz w administracji federalnej (jest lordem Parlamentu Królewskiego oraz Ministrem Rozrywki w Rządzie Auksencjusza Butodzieja-Witta). Ponadto posiada doświadczenie w sektorze prywatnym oraz w biznesie. Klub uznał, że Oskar będzie nas godnie reprezentował w wyborach, a z pomocą naszych wyborców sformuje Gabinet na kolejne cztery miesiące.

(-) Daniel ax. von Witt
Prezes Klubu Politycznego św. Augustyna
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Gratuluję Oskarowi, że robi wszystko, żeby nawet jakiś młot kategorii Cezarowskiego pokonywał go na argumenty.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

"Pokonywał na argumenty".

Nieraz z nim prowadziłem dyskusję, naprawdę nie chcę z nim na razie więcej pisać. Chciałbym zachować to do debaty pomiędzy innymi kandydatami. Ostatni mój wysiłek był w temacie o tej prawicy pro ruso i amer.

To znaczy, że gdy ktoś wypowie się na mój temat w sposób negatywny to już jestem zły, be i w ogóle. Dobrze wiesz dlaczego z nim nie prowadzę w tym wątku metorycznej wypowiedzi.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Czyli KPD wygra w cuglach.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Ile razy ja już to słyszałem, a rządzimy od roku :)

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Zobaczymy :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Oczywiście, że wszystko rozstrzygną wyborcy, niemniej jednak po raz kolejny chcemy wygrać i nadal rządzić, choć skład Gabinetu będzie pewnie mniejszy niż ten dzisiejszy. Szczegóły będzie przedstawiał sam kandydat, a partia będzie robić wszystko, aby zapewnić mu wygraną.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Przecież wy nic nie robicie. Nie wiem jak poprzednie kadencje, ale ta była tak słaba, że powierzenie na kolejny okres steru rządów kandydatowi KPA świadczyłoby o, bądź co bądź, nadmiarze dobrego samopoczucia, pośród wyborców.
(-) Alexander, r.s.
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Przypominam Ci von Wicie czterokopytny, żebyś się tak bardzo nie rozpędzał, bo to, czy Jego Mość Oskar wygra, to będzie zależało tylko od niego, a Ciebie się wpakuje w kaftan bezpieczeństwa i zaknebluje, bo ewidentnie nadużywasz swej władzy dokładnie tak samo jak RCA to robił, kiedy się starał o władzę w Sarmacji. :)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Alus pisze:Przecież wy nic nie robicie.
Jest jeden minister, który faktycznie nic nie robi i obciąża Rząd Królewski, jednak wypowiadanie się w ten sposób wobec całego Gabinetu nie dość, że jest nieprawdziwe to na dodatek mówi to osoba, która widnieje na rządowej liście płac (w Centralnym Banku Dreamlandu), a kompletnie nic tam nie robi.

(-) Daniel ax. von Witt
Adamus Flis

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Adamus Flis »

Co świadczy o wysokiej nieodpowiedzialności rządu, płacąc za nieróbstwo i wciągając ów osobnika na listę płac. :)
Walerian von Moscow
Posty: 305
Rejestracja: 4 lut 2017, 22:12
Numer GG: 0
NIM: 297802
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Walerian von Moscow »

Adamus Flis pisze:Przypominam Ci von Wicie czterokopytny, żebyś się tak bardzo nie rozpędzał, bo to, czy Jego Mość Oskar wygra, to będzie zależało tylko od niego, a Ciebie się wpakuje w kaftan bezpieczeństwa i zaknebluje, bo ewidentnie nadużywasz swej władzy dokładnie tak samo jak RCA to robił, kiedy się starał o władzę w Sarmacji. :)
Słuszna uwaga :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:
Alus pisze:Przecież wy nic nie robicie.
Jest jeden minister, który faktycznie nic nie robi i obciąża Rząd Królewski
Proszę cię. Sami to przyznaliście, jakkolwiek nie wprost, gdy zapytano was o to, czym się zajmujecie.
Daniel von Witt pisze:mówi to osoba, która widnieje na rządowej liście płac (w Centralnym Banku Dreamlandu), a kompletnie nic tam nie robi.
A ja myślałem, że ta funkcja jest społeczna :D Aż sprawdziłem historię przelewów :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Adamus Flis pisze:(...) a Ciebie się wpakuje w kaftan bezpieczeństwa i zaknebluje (...)
Mierzył Pan go wielokrotnie i zapewne nawet jeśli nie był wygodny, to z czasem Pan się przyzwyczaił do noszenia, więc powiedzmy, że wierzę, że jest wygodny.
Adamus Flis pisze:(...) bo ewidentnie nadużywasz swej władzy (...)
Jestem Prezesem Klubu Politycznego św. Augustyna, którego Kongres (wszyscy aktywni członkowie) zdecydował o wystawieniu do wyborów mojego syna. Mam więc co najmniej podwójny obowiązek do tego, by agitować za tą kandydaturą, która jest dobra, a z dnia na dzień staje się coraz lepsza, gdyż Oskar jest człowiekiem energicznym, nabywającym doświadczenia i zaangażowanym, który realizuje ciekawe projekty i udziela się społecznie. Będzie z niego dobry Premier.
Alus pisze:Proszę cię. Sami to przyznaliście, jakkolwiek nie wprost, gdy zapytano was o to, czym się zajmujecie.
To co Ci się wydaje to jedno, a to co jest to drugie. Nic nie robi jedynie Minister Obrony Narodowej. Decyzje personalne należą jednak do Premiera Butodzieja-Witta oraz do Parlamentu, który mógłby wymóc na Premierze zdymisjonowanie tego ministra, jednak opozycja potrafi się tylko pienić, a jak przyjdzie co do czego, to nie ma nikogo.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Dymisjonowanie ministra przy końcu kadencji? Dobrze wiesz, że najpierw musi być debata, a tak, jak będzie wyjątkowo krwista, to potrwa nawet dłużej niż 2 tygodnie. A potem jeszcze tydzień głosowania i tak mamy miesiąc. To już lepiej poczekać, aż rząd sam zakończy swoją kadencję.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Jeśli twierdzisz, że przez całą kadencję nic nie robimy to zakładam, że miałeś więcej czasu niż ostatnie kilka tygodni kadencji Premiera Butodzieja-Witta, by stosowny wniosek złożyć. Nie sądzę również, by ktoś bronił Ministra Kollera dla zasady, że jest nasz, kiedy jedni myślą, że jest złym ministrem, a inni mówią, jak ja czy Ty. Trzeba było działać. Myślę, że przynajmniej skłoniłoby to Ministra Obrony Narodowej do aktywizacji, może do jego szybszej dymisji, ale Wam się nie chce. Lepsze od działania jest obserwowanie i krytykanctwo. Nie mówię tego oczywiście tylko pod Twoim adresem.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Aleksander »

Zamiast posypiać głowę popiołem, to myślisz, że odszczekujesz się prześladowcy z pańskiego dworu, a tak naprawdę wszedłeś na prasłowiańską gruszę i miauczysz :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Miauk słychać przeraźliwy czasami skądinąd.

(-) Daniel ax. von Witt
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Polyna »

Alus pisze:ale ta była tak słaba, że powierzenie na kolejny okres steru rządów kandydatowi KPA świadczyłoby o, bądź co bądź, nadmiarze dobrego samopoczucia, pośród wyborców.
Oj tam, postraszy się że hurr durr komuchy hurr durr przy tobie panie stoimy i stać chcemy i kolejną kadencję będą mieli w kieszeni. Chyba że Torkan przeprowadzi dobrą kampanię wyborczą, a nie spierdoli to jak ostatnio Hillary Radziecki.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Oskar ben Grozny Witt - kandydat KPA na Premiera

Post autor: Daniel von Witt »

Wiele zależy od osoby Premiera, który musi być skory do kłótni lub przynajmniej dyskusji. Aktywność Auksencjusza z tym związana nie wzrosła za bardzo lub wcale podczas jego kadencji, co rzutuje na cały Rząd i nawet na jego własne ministerstwo, w którym pracuje dzielnie nad realizacją programu edukacji. Problem tkwi jedynie w polityce informacyjnej i energiczności, której brak Auksencjuszowi.

(-) Daniel ax. von Witt
Zablokowany

Wróć do „Klub Polityczny św. Augustyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości