Dreamland dwóch prędkości: otwórzmy się na radość

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dreamland dwóch prędkości: otwórzmy się na radość

Post autor: Chamberlain »

Zajrzałem i się nie zawiodłem. Błyskawiczna reakcja w Sarmacji. Przypomnijmy panu Rolandowi, że w przywołanej wypowiedzi nie chodzi o obywatela KD, lecz o trolla Pawła Zanika. W kolejnych wypowiedziach również (chodzi o nick: Pan Pe).

Czy zamiast maczug Sarmaci mogliby zacząć używać również głów?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Dreamland dwóch prędkości: otwórzmy się na radość

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Sarmaci słyną do dopasowywania pod siebie faktów i braku obiektywizmu do kwadratu.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dreamland dwóch prędkości: otwórzmy się na radość

Post autor: Chamberlain »

Oskar ben Grozny-Fryssau pisze:
Sarmaci słyną do dopasowywania pod siebie faktów i braku obiektywizmu do kwadratu.
Nie wiem, z czego słyną. Ruch jest raczej niewielki. Nie widzę tam żadnej dyskusji w przedmiocie sporu, jedynie pojedyncze ćwirki i randomowe komentarze w prasie i to autorstwa kanclerza. Skoro jednak Sarmatów w pełni satysfakcjonuje dyplomacja podśmiechujkowa, w naszym gronie znajdą się tacy, którzy pobiją rozmówcę jego własną bronią. Po co w ogóle istnieje ambasada?

Na jakiej podstawie kanclerz RCA sformułował tę głęboką myśl, tego chyba nikt w Rządzie i na Dworze Królewskim nie wie. Czy któryś z członków trójkąta decyzyjnego dreamlandzkiej polityki zagranicznej (Król - Premier - MSZ) dał drugiej stronie do zrozumienia, że za chwilę nastąpi koniec świata? Nie sądzę. Premier wyraził się jasno, król - chyba jeszcze jaśniej. To jak rozmawiać z głuchym i ślepym.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości