Pytanie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Witam chciałbym się zapytać jakie są obecnie relacje Królestwa Dremlandu z Księstwem Sarmacji. Czy dobre, neutralne czy może beznadziejnie.Pytam tak z ciekawości.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Daniel von Witt »

Relacje pomiędzy Królestwem Dreamlandu a Księstwem Sarmacji są aktualnie neutralne. Konferencja almerska, która odbyła się z inicjatywy rządu kanclerza Siergiusza Asketila, była szansą budowy dobrych relacji, ale późniejsze zdarzenia wstrzymały proces ocieplania stosunków. Niestety też aktualny Kanclerz nie należy do idealnych partnerów do rozmowy, co wielokrotnie udowadniał na naszym forum, a do tego Rada Ministrów aktualnie nie ma wiele do powiedzenia w sprawach polityki zagranicznej, poza oczywiście tworzeniem (ciężkiej) atmosfery wokół ewentualnych relacji.

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
Hewret Monderski
Posty: 257
Rejestracja: 8 lut 2013, 20:50
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Hewret Monderski »

W ogóle mnie ciekawi to, czy Sarmacja w ogóle z kimkolwiek ma ciepłe i przyjazne stosunki. :P
Ostatnio JKM Tomasz Ivo Hugo (podczas III rocznicy Bialenii) mówił, że jest szansa na zakopanie toporu w konflikcie Sarmacji z Bialenią, także tego... Szanse na rozmowy zawsze są.
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Hewret Faradobus pisze:W ogóle mnie ciekawi to, czy Sarmacja w ogóle z kimkolwiek ma ciepłe i przyjazne stosunki. :P
Ostatnio JKM Tomasz Ivo Hugo (podczas III rocznicy Bialenii) mówił, że jest szansa na zakopanie toporu w konflikcie Sarmacji z Bialenią, także tego... Szanse na rozmowy zawsze są.
No cóż ja myślę że moje państwo a przynajmniej jeszcze pewnie ma z którymś z państw wirtualnych przyjazne stosunki tak samo jak w nieistniejacącym relu są państwa które z jednym ma przyjazne z innym neutralne a jeszcze z innym wrogie.Zresztą Sarmacja jest drugim po Dremlandzie najpotężniejszy państwem wirtualnym więc tym mniej znaczącym mikronacją zależało by na raczej przyjaznych stosunkach z taką potęgą a nie negatywnych.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Hewret Monderski
Posty: 257
Rejestracja: 8 lut 2013, 20:50
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Hewret Monderski »

Zresztą Sarmacja jest drugim po Dremlandzie najpotężniejszy państwem wirtualnym
Oj nie. Obecnie to inaczej się kształtuje... W sumie to zależy pod jakim względem patrzymy na wielkość mikronacji, to też Księstwo Sarmacji w większości przypadków zajmuje 1 miejsce.
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Maciej Kamiński
Posty: 215
Rejestracja: 20 sty 2016, 17:33
NIM:
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Maciej Kamiński »

DjkCezarowcy pisze:
Hewret Faradobus pisze:W ogóle mnie ciekawi to, czy Sarmacja w ogóle z kimkolwiek ma ciepłe i przyjazne stosunki. :P
Ostatnio JKM Tomasz Ivo Hugo (podczas III rocznicy Bialenii) mówił, że jest szansa na zakopanie toporu w konflikcie Sarmacji z Bialenią, także tego... Szanse na rozmowy zawsze są.
No cóż ja myślę że moje państwo a przynajmniej jeszcze pewnie ma z którymś z państw wirtualnych przyjazne stosunki tak samo jak w nieistniejacącym relu są państwa które z jednym ma przyjazne z innym neutralne a jeszcze z innym wrogie.Zresztą Sarmacja jest drugim po Dremlandzie najpotężniejszy państwem wirtualnym więc tym mniej znaczącym mikronacją zależało by na raczej przyjaznych stosunkach z taką potęgą a nie negatywnych.
Z całą pewnością mogę rzec, że Sarmacja ma przyjazne stosunki z Samundą.
Bialeńczyk od urodzenia.
Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:31
Numer GG: 6400192
NIM: 123456
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Guedes de Lima »

Hewret Faradobus pisze:
W ogóle mnie ciekawi to, czy Sarmacja w ogóle z kimkolwiek ma ciepłe i przyjazne stosunki. :P
Ostatnio JKM Tomasz Ivo Hugo (podczas III rocznicy Bialenii) mówił, że jest szansa na zakopanie toporu w konflikcie Sarmacji z Bialenią, także tego... Szanse na rozmowy zawsze są.

Mury powinny runąć w tej i wielu innych sprawach.

BTW, wydaje mi się, że Księstwo Sarmacji ma (miało?) ciepłe i przyjazne stosunki z Trizondalem.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Guedes de Lima pisze:
Hewret Faradobus pisze:
W ogóle mnie ciekawi to, czy Sarmacja w ogóle z kimkolwiek ma ciepłe i przyjazne stosunki. :P
Ostatnio JKM Tomasz Ivo Hugo (podczas III rocznicy Bialenii) mówił, że jest szansa na zakopanie toporu w konflikcie Sarmacji z Bialenią, także tego... Szanse na rozmowy zawsze są.

Mury powinny runąć w tej i wielu innych sprawach.

BTW, wydaje mi się, że Księstwo Sarmacji ma (miało?) ciepłe i przyjazne stosunki z Trizondalem.
A z Królestwem Scholandi jakie obecnie są stosunki.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Torkan Ingawaar »

DjkCezarowcy pisze:]
A z Królestwem Scholandii jakie obecnie są stosunki.
Królestwo Scholandii jest obecnie (od lipca 2015 roku) prowincją Dreamlandu.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Torkan Ingawaar pisze:
DjkCezarowcy pisze:]
A z Królestwem Scholandii jakie obecnie są stosunki.
Królestwo Scholandii jest obecnie (od lipca 2015 roku) prowincją Dreamlandu.
Aha ok a przy okazji miło pana widzieć.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Daniel von Witt »

W przededniu połączenia z Królestwem Dreamlandu Scholandia nie miała za co kochać Sarmacji i to się nie zmieniło nawet po akcesji.

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Witam panie premierze postanowiłem odejść z Księstwa Sarmacji i zamieszkać w Królestwie Dreamlandu.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Edward II »

DjkCezarowcy pisze:Witam panie premierze postanowiłem odejść z Księstwa Sarmacji i zamieszkać w Królestwie Dreamlandu.
Serdecznie witam w gronie naszych obywateli.

  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: RomanoPorfavor »

<3 <3 <3 uważajcie Towarzyszu Cezarowcy na groźne sny i kury, bo dziobią.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Daniel von Witt »

DjkCezarowcy pisze:Witam panie premierze postanowiłem odejść z Księstwa Sarmacji i zamieszkać w Królestwie Dreamlandu.
Witam Pana w gronie obywateli Królestwa,

na samym początku chcę podpowiedzieć, że przysługuje Panu prawo do zapomogi startowej w wysokości 15.000 D. Proszę zapoznać się z zawartością działu biura ministra ds. wewnętrznych, by tam złożyć odpowiedni wniosek w tej sprawie. Zanim Pan to jednak zrobi na stronie głównej, w CRM, proszę zmienić prawo stałego pobytu na obywatelstwo - wtedy dopełni Pan wszystkich formalności związanych z jego nabyciem.

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Pytanie

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Dziękuję za miłe powitanie.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Pytanie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Miło powitać na stałe.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości