[TRUD] Sztuka plastyczna

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

[TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Towarzysze! Zauważyłem, że Tow. Radziecki obwieścił na forum ostatnią publikację w Trudzie. Uczynię więc to samo. W organie Komunistycznej Partii Dreamlandu ukazała się mała grafika mojego autorstwa. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu, zwłaszcza, że w Dreamlandzie rozwija się przede wszystkim "ciężka literatura". Zapraszam do zapoznania się pracą pt. Komuniści są fajni!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Ivo »

Podoba mi się, z chęcią zobaczyłbym więcej komiksów o szerszej tematyce!
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Fajny komiks, ale nie o komunistach. A jeśli już, to czy komuniści są fajni wyłącznie przez to, co wyraża ostatnia para obrazków? Marniutko :(

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Ivo pisze:Podoba mi się, z chęcią zobaczyłbym więcej komiksów o szerszej tematyce!
Stało się według słowa Waszego, Towarzyszu! Zapraszam do lektury kolejnego artykułu w Trudzie pod tytułem Siła monarchofaszyzmu.
Daniel von Witt pisze:Fajny komiks, ale nie o komunistach. A jeśli już, to czy komuniści są fajni wyłącznie przez to, co wyraża ostatnia para obrazków? Marniutko :(
Dziękuję za komplement. Lubie, Książę, łapać za słówka i bawić się w sofizmaty, prawda? :3
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Ech...
Vladimir Iwanowicz pisze:
Daniel von Witt pisze:Fajny komiks, ale nie o komunistach. A jeśli już, to czy komuniści są fajni wyłącznie przez to, co wyraża ostatnia para obrazków? Marniutko :(
Dziękuję za komplement. Lubie, Książę, łapać za słówka i bawić się w sofizmaty, prawda? :3
Lubicie*
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Vladimir Iwanowicz pisze:Dziękuję za komplement. Lubie, Książę, łapać za słówka i bawić się w sofizmaty, prawda? :3
Vladimir Iwanowicz pisze:Ech...
Vladimir Iwanowicz pisze:
Daniel von Witt pisze:Fajny komiks, ale nie o komunistach. A jeśli już, to czy komuniści są fajni wyłącznie przez to, co wyraża ostatnia para obrazków? Marniutko :(
Dziękuję za komplement. Lubie, Książę, łapać za słówka i bawić się w sofizmaty, prawda? :3
Lubicie*
Pan też :)

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Potwarz, Mości Książę!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Symbolika falliczna w służbie KPD. Uwaga, sztuka może być gorsząca dla wrażliwych! Rysowano przy porannej kawie.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Mam inne porównanie: gdyby nie migracje nie byłoby u nas komunizmu, więc jego erekcja w Dreamlandzie jest wynikiem zażycia tabletki :]

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Zaiste, ciekawa interpretacja! Można wysnuć jeszcze trzecią! Napływ komunistów do Dreamlandu spowodował, że Królestwo nareszcie przeżywa prawdziwą erekcję. Gdyby nie komuniści, bylibyście nadal dumni ze swoich sflaczałych penisów. Taka prawda.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Vladimir Iwanowicz pisze:Taka prawda.
W małym ułamku. Każdy kij ma dwa końce. Można też zinterpretować to tak, że slfaczali komuniści emigrowali akurat do państwa monarchofaszystowskiego, by akurat tu doznać tej całej swojej erekcji :] Brzydko mówiąc: staje wam dopiero wtedy, gdy macie styczność z monarchistami :]

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:
Vladimir Iwanowicz pisze:Taka prawda.
W małym ułamku. Każdy kij ma dwa końce. Można też zinterpretować to tak, że slfaczali komuniści emigrowali akurat do państwa monarchofaszystowskiego, by akurat tu doznać tej całej swojej erekcji :] Brzydko mówiąc: staje wam dopiero wtedy, gdy macie styczność z monarchistami :]
Trochę tylko do tezy nie pasuje fakt, że tylko ja imigrowałem z Wandystanu, gdzie nie ma monarchofaszystów. Reszta przybyła albo z krajów monarchicznych (tow. Vladimir, tow. Ivo), albo była na miejscu (tow. Kaufman, tow. Mat Max, tow. Ingawaar). Ogarnijcie swoje wnioskowanie :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:Trochę tylko do tezy nie pasuje fakt, że tylko ja imigrowałem z Wandystanu, gdzie nie ma monarchofaszystów.
I dlatego wyście lordzie mieli największe parcie by tu przybyć :D
PTR pisze:Reszta przybyła albo z krajów monarchicznych (tow. Vladimir, tow. Ivo), albo była na miejscu (tow. Kaufman, tow. Mat Max, tow. Ingawaar).
Tylko imigracja z Wandystanu spowodowała powstanie partii komunistycznej. W przeciwnym razie mielibyśmy coś innego lewackiego, albo nawet nic :)

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Gaston de Senancour »

Vladimir Iwanowicz pisze:Napływ komunistów do Dreamlandu spowodował, że Królestwo nareszcie przeżywa prawdziwą erekcję. Gdyby nie komuniści, bylibyście nadal dumni ze swoich sflaczałych penisów. Taka prawda.
Tak sobie głośno myślę.

Skoro wszyscy członkowie KPD trafili do Królestwa na długo przed powstaniem samej partii (Kaufman, Iwanowicz i Karakachanow w 2012, PTR w 2013, Ingawaar w 2014, Mat Max w 2015), a oklaskiwana tu erekcja nastąpiła w maju, rodzi się pytanie wagi urologicznej.

Czy komuniści potrzebowali rejestracji w CRIP, by osiągnąć stan pobudzenia prącia, jaki przeciętny człowiek osiąga bez większego wysiłku i na zawołanie mniej więcej od 12-13 roku życia?

Sama aktywność łamach Trudu bardzo mi się podoba. Do fanklubu jeszcze się nie zapisuje, ale ciekaw jestem kolejnych publikacji.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Jak niezmiernie mnie cieszą te komentarze! Jak to mówią, najlepsza sztuka jest o śmierci i miłości. Dodałbym jeszcze, że na tematy kontrowersyjne! Moi drodzy augustianie, bądźmy szczerzy. Dreamland był ostoją kijwdupizmu, zaściankiem Powagi. Wczoraj dumnie obwieściłem na sarmackim kanale IRC, że Dreamland jest o wiele lepszy od Sarmacji, bo czy wyobrażacie sobie, Towarzysze, tak przychylne komentarze, gdybym falliczną grafikę opublikował w Księstwie? Musiałbym szykować się na banicję! No, może na więzienie.
Gaston de Senancour pisze:
[...]Skoro wszyscy członkowie KPD trafili do Królestwa na długo przed powstaniem samej partii (Kaufman, Iwanowicz i Karakachanow w 2012, PTR w 2013, Ingawaar w 2014, Mat Max w 2015), a oklaskiwana tu erekcja nastąpiła w maju, rodzi się pytanie wagi urologicznej.

Czy komuniści potrzebowali rejestracji w CRIP, by osiągnąć stan pobudzenia prącia, jaki przeciętny człowiek osiąga bez większego wysiłku i na zawołanie mniej więcej od 12-13 roku życia? [...]

Erekcję na zawołanie to mają tylko jacyś zboczeńcy i erotomani, Towarzyszu Baronie. Normalni ludzi potrzebują stosowanego bodźca. Dla monarchofaszystów tych bodźców już zabrakło!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Gaston de Senancour »

Vladimir Iwanowicz pisze: Dodałbym jeszcze, że na tematy kontrowersyjne! Moi drodzy augustianie, bądźmy szczerzy. Dreamland był ostoją kijwdupizmu, zaściankiem Powagi. Wczoraj dumnie obwieściłem na sarmackim kanale IRC, że Dreamland jest o wiele lepszy od Sarmacji, bo czy wyobrażacie sobie, Towarzysze, tak przychylne komentarze, gdybym falliczną grafikę opublikował w Księstwie? Musiałbym szykować się na banicję! No, może na więzienie.
Cieszy mnie ta deklaracja. Czy to znaczy, że palma pierwszeństwa w rywalizacji o miano "ostoi kijwdupizmu" zawędrowała do Grodziska? ;)

Ten rodzaj twórczości nie może się nie podobać, choć fiksacja członków KPD na puncie męskiego przyrodzenia staje się nieco niepokojąca.

Kobietami się, waszmościowie, jeszcze nie interesujcie?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Ivo »

Gaston de Senancour pisze: Kobietami się, waszmościowie, jeszcze nie interesujcie?
Różnica między chłopcem, a mężczyzną jest taka, że mężczyzna może narysować kutasa i nie musieć tłumaczyć się chłopcom.
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Chamberlain »

Ivo pisze:Różnica między chłopcem, a mężczyzną jest taka, że mężczyzna może narysować kutasa i nie musieć tłumaczyć się chłopcom.
Ale, póki co, to komuniści odczuwają potrzebę tłumaczenia się, jak choćby w przywołanym artykule, gdzie do grafiki dołączony obszerny komentarz ideologiczny. My, poczciwi monarchofaszyści, jedynie próbujemy zrozumieć wasze dojrzałe, męskie obsesje. A tak w ogóle, to świetne są te żyły na siusiaku. Naprawdę!

Tylko proszę, bez emocji. Żartujemy tu sobie przy przedpołudniowej kawie i ciastku. Pax et bonum!
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Kawa, ciasteczka, penisy i poważne rozmowy o ideologii. Prawie jak moje randki z pewnym Baridajczykiem.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Towarzysze! Jestem zaiste w doskonałej formie twórczej. Dziś ponownie prezentuję grafikę, pt. Autoportret umysłu. Nie ma tutaj niczego kontrowersyjnego!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość