Star Wars w google :)

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Wpiszczie w wyszukiwarce frazę "a long time ago in a galaxy far far away" a moc bedzie z Wami :)

StarLosie rzadza juz chyba wszedzie - czy jest wogole ktos kto nie idzie do kina zobaczyc kolejna czesc sagi? :D

Howgh !! - diuk Asketil :P
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Pavel Svoboda »

Wpisałem, fajne :)

Ja się nie wybieram. Trochę nie rozumiem hype'u. Wiadomo chyba już, że Hollywood od lat nie jest w stanie wyprodukować niczego oryginalnego ani półprzyzwoitego. Tak samo będzie ze Starłorsami. Wyjdzie z tego chłam i mogę to udowodnić.

Jak sam powiedziałeś, wszyscy pójdą obejrzeć nowe GW. Producenci to wiedzą. Wiedzą, że nie ma znaczenia, czy film będzie beznadziejny czy dobry, i tak zarobią górę kasy. Więc jaki jest ekonomiczny sens starania się, by film był dobry? Nie ma żadnej motywacji, by włożyć w ten film jakikolwiek wysiłek.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Pavel Svoboda »

To samo przecież było z Hobbitem. To był wyłącznie skok na kasę i kapitalizacja na popularności Władcy Pierścieni. Wszyscy o tym wiedzieli i wszyscy wiedzieli, że nie da się zrobić przyzwoitej trylogii filmowej ze stu-stronicowej książki. I wszyscy i tak kupili bilety obejrzeć Hobbita w kinie.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Mam wrazenie ze Krol Senior zla noga dotknal dzisiaj podlogi :D

jak bedzie 101 czesc takze kupie bilet i pojde do kina - a ze chodzimy cala rodzina korzysc jest niewymierna.

Pozdrawiam Seniora :)

Sted
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Daniel von Witt »

Gwiezdne Wojny mają swój czar: bitwy, pojedynki, mnogość światów... przejścia między scenami jak w powerpoincie :D Świst miecza świetlnego Jedi nad głową w kinie to również fajna sprawa. Może się wybiorę :)

Szkoda, że nikt nie wpadł jeszcze na pomysł mikronacyjnego państwa gwiezdnego :) A może ktoś takie pamięta?

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Pavel Svoboda »

Daniel von Witt pisze: Szkoda, że nikt nie wpadł jeszcze na pomysł mikronacyjnego państwa gwiezdnego :) A może ktoś takie pamięta?

(-) Daniel markiz von Witt
We wrześniu Sarmację nawiedził czteroręki anioło-elf z planety Daia (link), położonej 5200 lat świetlnych od Pollinu i 7500 lat świetlnych od świata Micras. (Co przy okazji daje nam niespodziewaną informację, że Pollin i Micras dzieli odległość między 2300, a 12 700 lat świetlnych.)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Jutro w nocy (00.05) ide na film - zaczynam odliczanie :)
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Tannegard »

szczęściarz ;)

Mam nadzieję że po premierze nie zapadniesz się pod ziemię i bez nuty rozczarowania opowiesz czy Luke bez laski się jeszcze porusza. :)
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Pavel Svoboda pisze:Ja się nie wybieram. Trochę nie rozumiem hype'u.
Ja myślę, że to w zasadzie dobra okazja dla ludzi, którzy wychowali się na Star Warsach, aby przypomnieć o tych filmach młodszym pokoleniom… No i biorąc pod uwagę obecne osiągnięcia technologii, grafiki komputerowej, i tak dalej — być może nowe filmy jednak będą ciekawe. Ja się osobiście w dzień premiery nie wybieram, ale w styczniu jakoś pewnie pójdę.

Co do „Hobbita”… Cóż — argumentacja taka sama jak wyżej — przynajmniej młodsze pokolenia mogły odkryć na nowo Tolkiena; kto wie, ile osób w wieku gimnazjalnym czy podstawówkowym, po obejrzeniu chociażby jednego z Hobbitów sięgnęły po oryginalne książki, nie znając ich uprzednio lub nie będąc nimi zainteresowanymi?
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Szkoda, że nikt nie wpadł jeszcze na pomysł mikronacyjnego państwa gwiezdnego :) A może ktoś takie pamięta?
Jeżeli dobrze pamiętam, to przy zakładaniu Wandystanu były dwa pomysły na państwo – Mandragorat, oraz właśnie imperium, z Khandem, tfu, Urbanem jako imperatorem i Michasiem jako Darthem Wanderem. Która koncepcja wygrała chyba nie muszę mówić.

Pewne nawiązania do starłorsów oczywiście się nadal zachowały, jak np. 69 Kompania Piechoty, czy wiele innych rzeczy których w tym momencie sobie nie przypomnę :P.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Andy Sky pisze:szczęściarz ;)

Mam nadzieję że po premierze nie zapadniesz się pod ziemię i bez nuty rozczarowania opowiesz czy Luke bez laski się jeszcze porusza. :)
Lubisz ja Ci spojleruja film nim go obejrzysz?

Uslyszalem ostatnio o tym jak pewna osoba idzie na seans o polnocy, nastepnego dnia na 17, a trzeciego dnia okolo poludnia... To wcale nie taka głupia idea :P
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Wlasnie wrocilem z kina - Luke juz wiekowy ale bez laski :) BB-8 zajebisty - kto mi kupi (amazon plus minus 150 funtow...) zdalnie sterowana zabawke? Chyba sie w nim zakochalem :)

Rey po jasnej stronie mocy odszukala Luke'a - ojca?...

Niestety Han Solo zostal zabity przez wnuka Dartha Vadera - swojego syna...

Wiecej juz nie spojleruje bo moze ktos bedzie chcial obejrzec? :P

Niech Moc Bedzie z Wami!!
Sted

ps. Ochlone i pojde raz jeszcze do kina ;)
ps2 Bedzie nastepna czesc :)
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

A ponizej kilka fotek - tuz przed seansem. Bylo duzo osob w strojach z gwiezdnej sagi - glupio mi bylo troche robic zdjecia, wiec musicie uwierzyc na slowo. I nie, ja sie nie przebralem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Google (link z maila potwierdzajacego rezerwacje) pobralo adres do kina - prowadzil nas mysliwiec imperium :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Edward II »

A zatem, Diuku - warto czy może raczej zaczekać, aż puszczą na Polsacie?

  • (-) E II, r.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Dla mnie warto :)

Na zachete - jak obejrzec calosc - http://imagazine.pl/2015/12/17/jak-i-w- ... spojlerow/

Prosze pamietac ze to tylko jedna z teorii, a jest ich wiele :)

Niech Moc bedzie z Wami
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Star Wars w google :)

Post autor: Sted Asketil »

Zaliczylem dzisiaj raz jeszcze najnowszy Star Wars - dalej polecam :)

Sted
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Star Wars w google :)

Post autor: RomanoPorfavor »

Szkoda, że nikt nie wpadł jeszcze na pomysł mikronacyjnego państwa gwiezdnego :) A może ktoś takie pamięta?
Poza oczywistymi nawiązaniami Wandystanu do Gwiezdnych Wojen (Darth Wander, Palpatyn Zgonarcha Lepki, Darth Kanzler, wspomniana przez tow. Polynę 69 Kompania...) i innymi gwiezdnymi inicjatywami MW (baza na v-Marsie, tj. Czerwonej Planecie) i innych krajów (w Sarmacji, w Nordacie i gdzietam jeszcze były agencje kosmiczne) istniała jeszcze Stacja Kosmiczna Yourtime, znana też pod bardziej wandejską (choć wandejczycy z tym nie mieli nic wspólnego) nazwą Youranus. O ile pamiętam, była jakoś luźno powiązana ze Stołockiem, choć kreowała się w pewnym momencie na niepodległą mikronację.

Z innych kwestii - Interland leżał i w naszym Mikroświecie i na Micrze i chyba nawet miał jakieś elementy kosmiczne w swojej historii. Tak mi się przynajmniej wydaje.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości