Dzień dobry

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Dzień dobry

Post autor: RIIF »

<rozglądając się niepewnie po wielkiej sali>

Dzień dobry Państwu,

nazywam się Dalek Caan von Thorn-Skaro, znany także jako RCA, Robert Janusz von Thorn-Czekański, Lord Darth Kanzler, etc. etc. Być może niektórzy z Was o mnie słyszeli. Zapewniam! Nie taki diabeł straszny jak go malują.

Przybyłem do Królestwa wiedziony czystą ciekawością. Złożyłem wniosek o prawo stałego pobytu. Chcę Was lepiej poznać, chcę móc brać udział w rozmowach o artykułach w Kurierze, być może również o innych.

W razie pytań - chętnie odpowiem! Pozdrawiam serdecznie.

RCA
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: matmax »

Witamy serdecznie! W Dreamlandzie ostatnio trochę zmian i dyskusji, więc liczę na to, że wizyta będzie dla Pana ciekawa :)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Edward II »

Kłaniam się nisko. Bardzo cieszy mnie ta wizyta. Zachęcam do udziału w dyskusjach.

(-) Jacques de Brolle
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: RIIF »

Dziękuję serdecznie Panowie,

zauważam, że forum chyba nie jest w swojej szczytowej formie (brak opcji "cytuj", odpowiedz,itp).

Liczę na ciekawe polemiki, wkrótce odpowiem także panu de Witt w poście odnośnie mojego artykułu w Kurierze.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marcin Mikołaj »

RCA pisze:Dziękuję serdecznie Panowie,

zauważam, że forum chyba nie jest w swojej szczytowej formie (brak opcji "cytuj", odpowiedz,itp).

Liczę na ciekawe polemiki, wkrótce odpowiem także panu de Witt w poście odnośnie mojego artykułu w Kurierze.
Przede wszystkim serdecznie witam w Królestwie :)

Czy korzystał Pan wcześniej z naszego forum? Kilka dni temu zmieniliśmy styl, właśnie z uwagi na problemy z przyciskami. W tymczasowym szablonie przyciski powinny być widoczne, zalecam usunięcie pamięci przeglądarki, etc.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Pavel Svoboda »

Witam serdecznie. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale Dreamland był Pańską pierwszą mikronacją, prawda? Był Pan związany z prowincją Blacklock, dziś Surmala.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości