INFORMACJA MARSZAŁKA PK

Parlament Królewski z okresu 28.05.2015 - 15.02.2016
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

INFORMACJA MARSZAŁKA PK

Post autor: Albon »

Witam

Na wstępie dziękuję Jego Królewskiej Mości za powołanie na urząd Marszałka Parlamentu Królewskiego.

Drodzy Obywatele/Senatorowie dzisiaj pozwoliłem sobie na wysłanie do każdego obywatela Królestwa maila z prośbą i informacjami. Proszę o odzew.

Wiem że spora część obywateli nie jest zadowolona z marazmu jaki widzimy w KD. Wiem także że spora część obywateli nie uczestniczy w życiu Dreamlandu bo "zapisała się i zapomniała". Dlatego wysłałem tego maila. Żeby starym obywatelom przypomnieć, nowym uświadomić że także na nich czekamy a od niechcących już uczestniczyć w naszym życiu dostać konkretną informację o tym.

Myślę (mam taką nadzieję) że odpowiedzi na tego maila pozwolą mi trochę uporządkować Parlament (zapisani/naprawdę uczestniczący).

Obiecuje że po około tygodniu (czas na odpisanie) w tym wątku przekażę Państwu informację co z tego udało mi się uzyskać.

Pozdrawiam markiz Albon z Cintry
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Informacja Marszałka PK

Post autor: Albon »

Szanowni Państwo!

Jutro podam dane z wysłania maili do wszystkich Lordów-Senatorów + rezydentów Królestwa Dreamlandu. Dane są zatrważające ... szczegóły jutro.

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Informacja Marszałka PK

Post autor: Albon »

Witam

Liczba wysłanych maili: 86 szt. (obywatele + rezydenci + test ;))

Liczba odpowiedzi: 11 szt.

W tym:

3 x Nie ma takiego adresu

(a) Embe
(b) Robert I
(c) Zasx Zxcds

Komentarz: Dwie pierwsze osoby są z racji pełnionych funkcji nieusuwalne :) co do Zasx Zxcds będę optował za usunięciem z listy obywateli KD.

3 x Rezydenci

(a) Daniel Krak de Shall Vie (Baridasu),
(b) Karolina von Lichtenstein (Sarmacja)
(c) Prezerwatyw Tradycja Radziecki (Wandystan)

1 x z ograniczonym zaangażowaniem (dop. albon- mam nadzieję że się to zmieni :)

(a) Gregory de Corylus

1 x nie zainteresowany

(a) Sted Asketil

1 x chce zrezygnować

(a) Hagen

2 x aktywny, chce się angażować

(a) Pavel Svoboda
(B) Albon z Cintry

Wnioski:

Chce się angażować w KD kilka osób - to wiadomo od jakiegoś czasu.

Kilku osobą którzy "żyją w KD" nie chciało się nawet odpisać ...

Moim zdaniem większość tych, którzy zapisali się i o tym nie pamiętają pewnie nawet nie zauważyło tego maila więc wynika z tego wniosek że jak najprędzej należy przeprowadzić usunięcie martwych kont. Szczególnie teraz gdy pracuje PK zmniejszenie liczby obywateli z 80 do 15 będzie zdrowe. Chyba już minęły czasy gdy chcieliśmy zabłysnąć liczbą obywateli.

Rezydenci żyją :)

Optuję za usunięciem:

(a) NIM 817451 Hagen
(b) NIM 133737 Zasx Zxcds

Proszę o komentarze.

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Informacja Marszałka PK

Post autor: Daniel von Witt »

Prawo na to nie pozwala. Próbowałem wprowadzić przepisy, by wszystkim nadawać prawo stałego pobytu, a ten kto się odzywa na forum miałby zyskiwać obywatelstwo. Izba Poselska to odrzuciła. Wychodzi, że nie było to takie głupie, za jakie było uważane.

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Informacja Marszałka PK

Post autor: Marcin Mikołaj »

Panie Marszałku,
Lordowie Senatorowie,

Osoba o nazwie Zasx Zxcds została usunięta. W czasie badania połączonej rejestracji w KD z Forum stawiane były tymczasowe nimy, które następnie były usuwane, w przypadku powyższego "testera" niestety zawiodła pamięć i nie został usunięty - myślę, że ówczesny adres e-mail w domenie @dreamland.net.pl wskazywał, że to "fikcyjna postać". Niestety w inny sposób nie było możliwe przetestowanie rejestracji.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski stanu wyjątkowego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości