Informacje z Pałacu w Saudade

Miejsce ostatniego spoczynku nieaktywnych tematów.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Informacje z Pałacu w Saudade

Post autor: APRS »

LDKL #904
PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 27 października 2010 roku


Drodzy Obywatele i Mieszkańcy Luindoru,

Wiemy wszyscy, że sytuacja Księstwa jest poważna. Jeszcze wczoraj podjąłem najpilniejsze decyzje personalne. Nie przesądzając szczegółowej organizacji administracji Księstwa, zwróciłem się wczoraj do JKM o powołanie JE Bartosza Lenczowskiego na urząd Senatora z ramienia Luindoru, która to prośba została przez JKM łaskawie uwzględniona. Bardzo cieszę się, że doświadczony mieszkaniec tych ziem zechciał do nas powrócić i podjąć się współpracy przy próbie uczynienia z Księstwa aktywnej Prowincji Królestwa Dreamlandu.

Pamiętajcie jednak wszyscy, że dla każdego znajdzie się miejsce. Jestem otwarty na Wasze propozycje, a mój adres poczty elektronicznej jest w sprawach luindorskich do Waszej dyspozycji. Każdy pomysł może okazać się na wagę złota, zwłaszcza poparty chęcią podjęcia się jego realizacji.

Zapraszam również do wypowiadania się publicznie. Obecnie toczy się w Królestwie dyskusja na temat tego, co lepsze: forum czy lista dyskusyjna. W zakresie Księstwa również taką decyzję będzie trzeba podjąć. Chciałbym poznać Wasze opinie w tym względzie, tak by podejmowana decyzja uwzględniała możliwie pełne informacje. Dla
ułatwienia korzystając z możliwości technicznych zarówno na liście jak i na forum uruchomiony został sondaż w tym zakresie. Nie jest to formalne referendum, lecz raczej próba ułatwienia Wam wyrażenia opinii. Póki co zapraszam do wypowiadania się w ramach któregokolwiek z dwóch kanałów komunikacji, luindorskiej listy:
groups.yahoo.com/group/luindor/
- bądź też forum:
http://www.dreamland.net.pl/forum/viewforum.php?f=20
Dwoistość ta jest jednak szkodliwa i stan ten - a więc dokonanie ostatecznego wyboru - zostanie możliwie szybko zakończony. Jakkolwiek moja prywatna opinia jest znana, z zasięgnięcia pobieżnych opinii wynika, że obie formy cieszą się równym uznaniem. W razie mniej więcej równego rozłożenia opinii, wygra forum.

Zgodnie ze wskazaniami Centralnego Rejestru Mieszkańców, w Księstwie zamieszkuje 65 mieszkańców i 8 obywateli. Jednakże w ostatnich wyborach do Izby Poselskiej wzięło udział jedynie dwóch uprawnionych do głosowania. Każe to poważnie zastanowić się nad faktycznym stanem osobowym Księstwa. Spodziewać się należy wkrótce działań zmierzających do weryfikacji tych danych.

Jak już wspomniałem, administracja Księstwa jest w stanie organizacji. Podobnie rzecz ma się z serwisem Księstwa. W dniu dzisiejszym uruchomiona została tymczasowa strona internetowa. Serwis internetowy jest z oczywistych względów aktualnym priorytetem i na nim obecnie skupiać się będą wszelkie wysiłki. Mam nadzieję, że
zdołamy się z tym uporać w rozsądnym terminie i nie spełni się porzekadło o wiecznych prowizorkach.

Gorąco zachęcam do wyrażania swoich opinii w sprawach Księstwa.


(-) Artur Piotr, RS.
Namiestnik Koronny Księstwa Luindoru
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 3 listopada 2010 roku.


Informuję, że podpisałem dwa paszporty - jeden dziś panu Wah Mahowi oraz 31 października 2010 roku panu Quentinowi van der Eldfjall, których witam serdecznie w naszym Księstwie.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Informuję, że w dniu dzisiejszym podpisałem paszport panu Borysowi Iwanowiczowi Bieszowowi, którego serdecznie witam w Księstwie.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Informuję, że objąłem fotel senatora z ramienia Luindoru.

Postanowienie: TUTAJ

Przypominam jednocześnie, że miejscem urzędowych ogłoszeń Księstwa jest jego serwis internetowy. Zwracam zatem uwagę na zasadność jego śledzenia.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Informuję, że w dniu dzisiejszym podpisałem paszport pani Izabelli Graf, którą serdecznie witam w gronie Luindorczyków.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 28 listopada 2010 roku.


Informuję, że z dniem dzisiejszym zamknięta została lista dyskusyjna Księstwa. Odtąd życie społeczne Księstwa - zgodnie z wolą jego mieszkańców - będzie toczyło się na tym forum.

Proszę pamiętać, że miejscem urzędowych ogłoszeń pozostaje serwis internetowy Księstwa. Zachęcam wobec tego do jego śledzenia.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Aktualizacja serwisu; nowy mieszkaniec

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 4 grudnia 2010 roku


Informuję, że z uwagi na prace konserwacyjne przy serwisie luindorskim, mogą dziś występować przerwy w dostępie doń.

Z przyjemnością informuję również, że zatwierdziłem dziś kolejny wniosek imigracyjny - nowym mieszkańcem Księstwa, a co za tym idzie - Królestwa, została pani Ashia dei Elessar, którą serdecznie witam i której życzę przyjemnego pobytu w Luindorze.

[Edycja 4 XII 2010, 11:59]
Prace konserwacyjne serwisu zostały ukończone. Wszystko winno funkcjonować normalnie.
Ostatnio zmieniony 4 gru 2010, 11:59 przez APRS, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uzupełnienie
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Nowy mieszkaniec

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 4 grudnia 2010 roku

Informuję, że zatwierdziłem dziś kolejny wniosek migracyjny. Nowym Luindoryczkiem został pan Tomasz Barney.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 12 grudnia 2010 roku

Informuję, że z uwagi na prace modernizacyjne, może dojść w dniu dzisiejszym do czasowych utrudnień w dostępie do serwisu Księstwa.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu

Post autor: APRS »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
w SAUDADE

Dnia 28 lutego 2011 roku

Informuję, że dokonałem zmiany na stanowisku Kanclerza Księstwa, przyjmując rezygnację JE Bartosza barona Lenczowskiego i powołując JE sir Tomasza Barneya na urząd Kanclerza Księstwa.

http://dreamland.net.pl/luindor/serwis/
http://dreamland.net.pl/luindor/serwis/?p=835
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Informacje z Pałacu w Saudade

Post autor: APRS »

Dziś w Pałacu Książęcym w Saudade podsumowano upływającą kadencję.

http://dreamland.net.pl/luindor/serwis/?p=871
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości