Ambasada ZSKHiW

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Ambasada ZSKHiW

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Witam, tym razem już w imieniu całego Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu, jako Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny przy JKM Marcinie I Mikołaju. Równocześnie chciałbym przesłać pozdrowienia od całej mojej ojczyzny i równocześnie przeprosić, za to, że misję rozpocząłem tak późno. Od teraz zajmę się jednak aktywnym działaniem mającym na celu zacieśnienie stosunków między Królestwem Dreamlandu, a ZSKHiW oraz nawiązanie ścisłej współpracy na wielu płaszczyznach, między tymi dwoma królestwami. Jeśli mógłbym, chciałbym też prosić o utworzenie działu dla ambasady. Wkrótce umieszczę też link do jej oficjalnej strony.

(-) kpt. dr Ciecierad Ciecieląg, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny przy JKM Marcinie I Mikołaju
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Ambasada ZSKHiW

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Witam ponownie.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Re: Ambasada ZSKHiW

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Oto link do oficjalnej strony naszej ambasady

http://asiwy2.wix.com/ambdreaelde
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Raffo Volfie
Posty: 12
Rejestracja: 7 kwie 2011, 10:11
NIM: 000000
Kontakt:

Re: Ambasada ZSKHiW

Post autor: Raffo Volfie »

Szkoda, że zakładka współpraca jest pusta :) Miejmy nadzieję, że się to zmieni.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Re: Ambasada ZSKHiW

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Oczywiście, że tak. Kilka propozycji wysunął w ZSKHiW Wasz Ambasador, JE Daniło de la Vega. Sam również za niedługo wysunę takowe tutaj.
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Dymisja

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Przykro mi, jednak jestem zmuszony złożyć dymisję. O ile, kiedy zaczynałem pracę, na stanowisku ambasadora, miałem sporo pomysłów, to brak czasu często nie pozwalał mi nawet na zajęcie się moimi obowiązkami w ojczyźnie, a co dopiero za granicą. Z tego powodu nie zrealizowałem żadnego projektu, o jakim myślałem. Uznałem, że nie ma sensu, aby ważne stanowisko piastował ktoś, kto nie może tego robić. Złożyłem już dymisję u Narodowego Komisarza Dyplomacji. Mam nadzieję, że mój następca będzie dysponował większymi możliwościami.
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości