Bank

Pomoc techniczna w sprawach informatycznych Królestwa.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Bank

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Witam

Z racji tego że nie orientuję się w nowej mechanice banku to wytłumaczy mi ktoś jak się nim teraz obsługiwać?

Z poważaniem
Tobiasz von Richtoffen
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Fabiola de Willibald »

Dołączam się do prośby. Udało mi się jeszcze własne konto założyć, ale miałam przypisane konta różnych przedsiębiorstw z Weblandu i samej Republiki. Nie za bardzo się orientuję teraz, jak miałabym je odzyskać i dlaczego w numerach nowych kont, nawet jeśli są państwowe/firmowe, widnieje mój NIM.


Pozdrawiam,
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: Bank

Post autor: Konrad Samanti »

Witam,

Wstępnie bank został opisany tutaj: http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=2395.
Fabiola de Willibald pisze:Dołączam się do prośby. Udało mi się jeszcze własne konto założyć, ale miałam przypisane konta różnych przedsiębiorstw z Weblandu i samej Republiki. Nie za bardzo się orientuję teraz, jak miałabym je odzyskać i dlaczego w numerach nowych kont, nawet jeśli są państwowe/firmowe, widnieje mój NIM.


Pozdrawiam,
Problem Waszej Ekscelencji został przedstawiony w podanym powyżej poście:
Po wybraniu banku należy utworzyć nowe konto. W tym celu wybieramy opcję "Nowe konto" w lewym menu. W związku z brakiem połączenia z CRIPem kwestia kont firmowych i instytucjonalnych zostały rozwiązane tymczasowo na około:
1. konto dla osób fizycznych - wybieramy dowolny opis, walutę dream oraz typ konta "konto osobiste".
2. konto dla instytucji państwowych, firm i instytucji - należy w opisie konta umieścić numer CRIP oraz nazwę jednostki, walutę dream oraz typ konta odpowiedni dla naszej jednostki.

Klikamy "Dodaj" i po chwili cieszymy się nowym kontem.
W związku z powyższym, numery kont instytucji/firm na wstępie będą miały NIMy ich zarządców. Jestem świadom problemów, jakie może to rodzić, aczkolwiek jest to lepsze rozwiązanie niż wyparowujący pieniądze nCBD, w którym co druga operacja powoduje zniknięcie małej fortunki :).
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Tylko że wybierając dream dreamlandzki nie mogę wybrać typu konta.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Marcin Mikołaj »

Witam,

Opisywana sytuacja jest dziwna - przed chwilą sprawdzałem - aby móc wybrać spośród kont osobiste/państwowe/firmowe/instytucjonalne, najpierw musi Pan dokonać wyboru waluty (Dream Dreamlandzki) - czy tak Pan robi? Inaczej typ konta nie jest dostępny.

(-) Marcin I Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Dziękuję wszystkim za pomoc, już działa
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Mirosław KvH
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2013, 16:10
Numer GG: 46692619
NIM: 789125
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Mirosław KvH »

~~ Rozwiązane - przepraszam, prawdopodobnie mój błąd! ~~

Dziękuję serdecznie za pomoc,
(-) Mirosław KvH
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Bank

Post autor: Daniel von Witt »

Korzystając z opcji potwierdzenia przelewu do zalinkowania w innym banku niż Bank Dreamlandu (KBFiL) wyświetla się po lewej stronie biała kolumna w miejscu gdzie powinien być opis pozycji z kolumny prawej, przez co nie wiadomo czego te z prawej dotyczą (chodzi o czarny tekst na niebieskich polach).

(-) Daniło markiz de la Vega
Zablokowany

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości