Zagraniczne reakcje na ostatnie wydarzenia

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Zagraniczne reakcje na ostatnie wydarzenia

Post autor: Chamberlain »

Garść zagranicznych reakcji na ostatnie wydarzenia w Dreamlandzie. Dużo tego nie ma, wklejam to, co znalazłem.

JKW Andrzej Fryderyk (Sarmacja): Dziwi mnie, że Dreamland, ta ostoja wolności i praw, nie ma ochrony praw obywatelskich. I ze ich ograniczenie nie odbywa się wyrokiem sądu. Dreamland ogłasza się państwem demokratycznym. Ograniczenie wolności na mocy decyzji administracj… No nie współgra. Od rozwiązywania takich wyskoków przeciwko Państwu, służą sądy i władza porządkowa, na mocy prawa porządkowego. Ważną kwestią do zauważenia jest to – Witt nie był cudzoziemcem. Jest obywatelem KD.

JKW Helwetyk Romański (Sarmacja): Nie rozpatrywałbym tej decyzji w kontekście zgodności z prawem (na ile się wczytywałem, wszystko się zgadza, poza tym umówmy si że określanie władz mianem „nowotworu” i podobnymi nie mieści się w przyjętej konwencji). Wszystko wskazuje na to, że wszystkim zainteresowanym stronom puściły nerwy i hamulce. Parę dni bana dla ostudzenia emocji wydawałoby się lepszym rozwiązaniem. zupełnie rozumiałbym, gdyby władze postanowiły podjąć kroki zmierzające do pozbawienia obywatelstwa. Z dostępnych środków, nadzór wydaje się wystarczający (zakładając obecność funkcjonariuszy).

JKM Krzysztof Ukrycki (Santera): Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Coś takiego trudne było do pomyślenia jeszcze pół roku temu, gdy to von Witt rozdawał karty i gnoił królową i rząd Dreamlandu.

b. prezydent Ryszard Maj (Suderland): Jeden bardzo ważny człowiek został zmuszony do odejścia. Został on uznany za persona non grata. Nie będzie odkrywczym jak napisze, że sytuacja w Dreamlandzie pogarszała się już od dłuższego czasu, ale żal mi, że w którymś momencie wartościowe posty niektórych Dreamlandzczyków zostały wyparte przez stadionowe slogany, wulgaryzmy i bełkot różnych przybłęd z yoyonacji.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości