[ELDERLAND] Podróż

Miejsce informacji na tematy zagraniczne z innych mikronacji.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Aleksander »

Jesteś leszczem :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Daniel von Witt »

Słyszałem już różne rzeczy i to akurat jest jakiś kwiatuszek, jakby komplement. Jestem leszczem. To zapytam na serio: po kiego wała ta banda wandejsko-cipowych dziwolągów, pedałów i zjebów za mną non stop łazi i komentuje moje wątki? Nie macie się oczywiście czym zajmować, prawda? Gdy byłem na urlopie to jakoś stroniliście od dyskusji, nie wszczynaliście nowych tematów. Gdy wróciłem z urlopu to do czytania za wiele nie miałem. Nic nie wytwarzacie i nie robicie niczego pożytecznego, dlatego za "leszczem" łazicie i dostajecie szału różnych części ciała na słowa o pedałach, pierdoleniu Wisły i innych pierdołach, które piszę dla beki z takich fanatyków, jak to trafnie Aluś napisał. Szukacie sensacji, a w Dreamlandzie sensacja i świeżość to ja. Ale bez obaw, będę Was zostawiał sam na sam z tym rozmymłanym gangsterem, centralistą i kontrolerem Alfredem, aby Dreamland mógł być potęgą, a Wy moglibyście rozwijać tu swoje pasje i zainteresowania, które przecież macie, i które ja Wam uniemożliwiam rozwijać, albo jak mówi Premier, zabieram miejsce, wszystkie fotele jakie się da. Bo macie te pasje, nie? Bo chcecie zajmować te fotele, co ja zwalniam, nie? Pokazał to przecież fotel Marszałka Parlamentu. Wszyscy się na niego stadnie rzucili. Tajwański lub ukraiński parlament - deputowani się okładali po mordach, aby zająć mój fotel. Na to nie dało się patrzeć bez zimnego piwka i popcornu. Takie ten fotel miał branie. O innych nawet nie wspomnę. Bóldupicie, bo jest mnie za dużo, że do kostek mi nie sięgacie. Ale reagując na to nie chcecie sami rosnąć tylko obciąć mnie, bym był równy Wam, karzełkom. To jest Wasza recepta na rozwój Dreamlandu - pierdolenie o niedojebanej Wiśle czy innych chujostwach, które z życiem Królestwa mają tyle wspólnego, co Ipanienko z szlachectwem. A Alfred się z tego cieszy, ponieważ jest spokojny, że nie jesteście kreatywni, bo to do bólu kontrolowalne jest. Cieszy się, że ma za poddanych takie cipy. Kreatywność i brak kontroli nad nią go przeraża, bo to człowiek, który musi mieć nad wszystkim bezpośredni nadzór. Ktoś tu pisał o jakiejś biznesnacji. Nie czytałem tego wątku, ale jakby przyrównać Dreamland czy zlikwidowaną WKE do biznesu, to Alfred chce je prowadzić jako samozatrudniony - mieć nad wszystkim bezpośrednią kontrolę i robić po swojemu. Takie firmy nie rozwijają się. Zostają małymi firmami, a ich właściciel haruje od rana do wieczora, narzeka na brak wolnego czasu i na wszystko, co inni mogą wymyślić, bo on jest najważniejszy i najmądrzejszy. Wszystko ma być tak, jak on chce. W jego rachunku takie cipeczki jak członkowie bandy wandejsko-cipowej to zera. Zera są wygodne, ani nie pomagają, ale co ważne, a może najważniejsze to nie przeszkadzają, nie wymądrzają się, broń Boże nic nie tworzą na boku. Z Was są takie zera. I będziecie za mną tu łazić, zaczepiać, wydurniać się, ilekroć będę coś pisał, na co zorganizowana grupa przestępcza Alfreda będzie kręcić nosem.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Andrzej »

Za długa ta pasta. Może mi ją ktoś streścić?
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Leszek Roskohard-Wespucci
Posty: 97
Rejestracja: 26 wrz 2017, 20:11
NIM:
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Leszek Roskohard-Wespucci »

الوـس pisze:
Daniel von Witt pisze:Pierdolić Wisłę! :)
Powiedz mi to na żywo. Twarzą w twarz, cwaniaczku ;-)
Lepszy cwaniak, niż podrabiany potomek właściciela ziemskiego ;)
Rodowity Ardemczyk
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Daniel von Witt »

Panie Leszku, tylko co ten Aluś by zrobił, gdybym mu to w twarz powiedział? Zabiłby mnie? Okaleczył? Dał się ponieść najniższym i najpodlejszym instynktom? Jak małpa? Jaskiniowiec, któremu inny jaskiniowiec zabiera żebro mamuta? Pokazałby jaki jest silny i odważny czy może jaki ma ptasi móżdżek? Na nieszczęście takich półgłówków jak on jest w Polsce cała masa.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:
Panie Leszku, tylko co ten Aluś by zrobił, gdybym mu to w twarz powiedział? Zabiłby mnie? Okaleczył? Dał się ponieść najniższym i najpodlejszym instynktom?

Dobrze kombinujesz.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Daniel von Witt »

No to napisałem kim jesteś: zwierzęciem, półgłówkiem, jaskiniowcem, ptasim móżdżkiem. Hasło "jebać Wisłę!" robi z Ciebie imbecyla. Współczuję, przespałeś kilka epok rozwoju ludzkości.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Aleksander »

Nie no, ostatnio uruchomiłem się na inne hasło. Ale nie będę podpowiadał.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Leszek Roskohard-Wespucci
Posty: 97
Rejestracja: 26 wrz 2017, 20:11
NIM:
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Leszek Roskohard-Wespucci »

Daniel von Witt pisze:
Panie Leszku, tylko co ten Aluś by zrobił, gdybym mu to w twarz powiedział? Zabiłby mnie? Okaleczył? Dał się ponieść najniższym i najpodlejszym instynktom? Jak małpa? Jaskiniowiec, któremu inny jaskiniowiec zabiera żebro mamuta? Pokazałby jaki jest silny i odważny czy może jaki ma ptasi móżdżek? Na nieszczęście takich półgłówków jak on jest w Polsce cała masa.

(-) Daniel von Witt
Ja raczej nie nazwał ich półgłówkami, choć oczywiście prawie pan trafił, ale za to amebami społecznymi. Jego przypadek akurat nie jest specjalny-kibolizm i wandalizm. I fakt takich osób jest pełno. Dlatego myślę że takim ludziom powinno
być zakazane dawanie 500+. W końcu te biedne dzieci by miały przez to pranie mózgu. Ponadto z takim Alusiem nie warto rozmawiać, bo nic poważnego czy sensownego nie wniesie. Jedyny interes jakikolwiek z nimi, to byłoby dawanie im ciężkiej pracy, takiej jak kopanie gruzów, za pomocą łyżeczki i oczywiście nagrodą byłaby miseczka ryżu.

A co do pytania ,,tylko co ten Aluś by zrobił, gdybym mu to w twarz powiedział?". Jakby użył przemocy to sprawa chyba jasna. Do więzienia, choć osoby takiego pokroju to bym wysłał do zoo do klatki z gorylem.
Rodowity Ardemczyk
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Daniel von Witt »

Przy wsparciu życzliwych ludzi jest szansa, że w końcu w sposób udany wgram Królestwo Elderlandu na serwer niezależny od innych państw wirtualnych jeszcze w tym tygodniu.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [ELDERLAND] Podróż

Post autor: Daniel von Witt »

Królestwo Elderlandu od kilku dni posiada już działające forum dyskusyjne, na które zapraszam w szczególności obywateli elderlandzkich, poza tamtym miejscem najczęściej bywających tutaj. Po moim wczorajszym powrocie z urlopu skoncentruję swoje działania na uporządkowaniu spraw wewnętrznych w Królestwie, jego ustosunkowaniu się do nowej rzeczywistości międzynarodowej, w której się znalazło, oraz do ochrony naszej integralności terytorialnej.

(-) Daniel von Witt
Zablokowany

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości