Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ja w wypowiedzi JE Witta nie zauważam niczego znieważającego Królową. Wnioskuję, że JE Spraak jest naprawdę przewrażliwiony, żeby nie powiedzieć czepialski. Opamiętajcie się obywatelu ministrze!
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Panie Danielu, pańskie chamstwo rażące wszelki takt i przyzwoitość względem władzy w Królestwie jest absolutnie niedopuszczalne. Jako minister pilnuję porządku na forum przed złem wszelakim, zwłaszcza w postaci braku szacunku wobec drugiej osoby. Jeżeli nie podoba się to Panu - proszę bardzo, zostało to przewidziane i wszelkie słowo obywatela jest tolerowane. Wszelkie, poza tymi, które godzą w innego człowieka. W moich oczach wyśmiewa Pan Królową. Proszę się opamiętać Szanowny Panie Danielu.

Jestem przewrażliwiony na punkcie rozwalania forum swoją wizją maniery estetycznej, mającej w założeniu swobodę w rujnowaniu wizerunku osób sprawujących reprezentację Państwa. To jest właśnie zachowanie, które wadzi mi najbardziej i prowadzę z nim otwartą wojnę.

Nie karzę jednak nikogo, a jedynie radzę zachować porządek. Buty i niepoprawne zachowania zostawić przed drzwiami.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Daniel von Witt »

Dwa miesiące ma Pan służbowe auto, kierowcę, gabinet w Ekorre, uposażenie parlamentarne i ministerialne, a przede wszystkim, o tak, złotą świętą pałkę moderatora, i już się Panu w głowie od tego pokićkało? Troszkę współczuję. Nie chodzi Panu również o to, czy Królowa jest wyśmiewana czy nie, ale o to, kto może się tego dopuszczać. Przecież gdy wyśmiewania Królowej dopuszczał się Zanik to nasza władza prężyła się na wszystkie możliwe sposoby, byle cokolwiek, jakąkolwiek pierdołę na niego znaleźć. Nie znaleziono, ale Zanik i tak poszedł do kasacji. A Pan, minister niesprawiedliwości, przyglądał się temu jak jakiś otępiały. Teraz zaczyna Pan się prężyć na moje "chamstwo". Wytłuściłem to, co ma w tej wypowiedzi znaczenie: nie co, ale kto. Władza nie jest od tego, aby ją na rękach nosić i ubóstwiać. Jeśli się Panu tak wydaje - żyje Pan w złym kraju. Dreamland nie jest krajem, w którym czci się wodza (wodzów). Nie jestem niestety w stanie doradzić Panu możliwego kierunku emigracji z Dreamlandu, ponieważ nie kojarzę takiego państwa wirtualnego, ale gdy tylko powstanie - zaraz do Pana napiszę i wyślę specjalny folder turystyczny.
Ruprecht van den Spraak pisze:
Jestem przewrażliwiony na punkcie rozwalania forum swoją wizją maniery estetycznej (...)
To tak jak ja! Witam Pana w klubie :)

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Niby stary, doświadczony i opakowany w wiedzę a krótkowzroczny i... demencja Panu doskwiera?
Nie trzeba żadnego bagażu, aby dostrzec diametralnie inną sytuację. Jeżeli widzi się Pan teraz jako Zanik - niezmiernie współczuję.
Mam na myśli działania dostosowane do przewinień - Pańskie przewinienia nie mają skali tych ś.p. Marcela von Chachy, dlatego potrzebne było inne rozwiązanie, które dałoby efekt. Moje ministerstwo nie jest (tak jak Pan by sobie życzył, Panie Danielu) kierowane przez bezmyślne algorytmy, gdyż nawet one nie przewidziałyby sytuacji tak innych, jak Zanika. Chodzi przede wszystkim o skuteczność, dlatego nadawanie nadzoru co dwa tygodnie mijało się wtedy z celem.

Odnośnie władzy, powiem otwarcie - jest Pan w błędzie. Władzy nie należy nosić na rękach, nie należy również jej z charcią zawziętością niekonstruktywnie krytykować. Pańskie uwagi niestety często są niemerytoryczne, a wypowiedzi (wyłącznie skierowane do władzy) są lekceważące i zwyczajnie prostackie.

Jeżeli faktycznie za Pańskimi słowami cokolwiek stoi, to proszę albo uświadomić sobie do kogo i co Pan pisze, albo nie mówić więcej o jakimkolwiek poczuciu estetyki.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Daniel von Witt »

Ruprecht van den Spraak pisze:
Niby stary
Dobra, dobra, tylko nie stary! Niedługo będę obchodził swoje szóste urodziny w Dreamlandzie. Szóste, a nie sześćdziesiąte :)
Ruprecht van den Spraak pisze:
Jeżeli widzi się Pan teraz jako Zanik
To Pan mnie tak widzi. Mówiłem, że po jego skasowaniu to ja mogę być tym najgorszym. No i chyba tak może być, bo zaczyna się Pan czepiać dosłownie o wydumane przewinienia.
Ruprecht van den Spraak pisze:
Moje ministerstwo nie jest (tak jak Pan by sobie życzył, Panie Danielu) kierowane przez bezmyślne algorytmy, gdyż nawet one nie przewidziałyby sytuacji tak innych, jak Zanika.
Proszę wskazać moją wypowiedź lub ich zestawienie, w których stwierdzam, że życzyłbym sobie, aby "Ministerstwo Policji było sterowane przez bezmyślne algorytmy". Będę wdzięczny.
Ruprecht van den Spraak pisze:
Odnośnie władzy, powiem otwarcie - jest Pan w błędzie. Władzy nie należy nosić na rękach, nie należy również jej z charcią zawziętością niekonstruktywnie krytykować. Pańskie uwagi niestety często są niemerytoryczne, a wypowiedzi (wyłącznie skierowane do władzy) są lekceważące i zwyczajnie prostackie.
Dziękuję za wygłoszoną opinię. W Królestwie wciąż jest za mało osób kreujących własne opinie. A moja jest taka, że JKM Jerzy III niepotrzebnie wkręcił się w te zaręczyny, bo szlachta na niego siadła, siadła i na Dreamland, a narzeczona uciekła w siną dal i ani myśli powiedzieć, czy jednak za niego wychodzi, czy nie, i czy z miłości, czy dla celów politycznych. Niech ją rzuci! Po co się żenić z Królową, która po złożeniu jednego podpisu na sześć wymaganych o zarządzenie referendum w panice stwierdza, że i tak abdykuje, więc referendum jest zbędne? Jerzy III zainwestował pierścionek czy kwiaty? Trudno. Teraz niech ucieka tak jak jego narzeczona, póki nie zainwestuje reputacji, i tak chyba nadszarpniętej.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Aleksander »

Ej, a wyrobią się z tym royal wedding przed abdykacją?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Jerzy III + Karolina Aleksandra, czyli WKE + RON?

Post autor: Chamberlain »

JKM Jerzy III zamknął obrady Sejmu Ekstraordynaryjnego, który zebrał się w celu wyrażenia zgody na małżeństwo. JKW Karolina Aleksandra nie zabrała głosu i nie udzieliła Królowi żadnych informacji.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości