Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Władze Królestwa Hasselandu rozpoczęły przygotowania do organizacji "II Szczytu Promocji w Vienbien". A wśród tematów, jakie mają zostać poruszone...
  1. próba aktywizacji facebookowego fanpage'u "Polskie Mikronacje" poprzez ustalenie "podziału administracji" i "zasad publikowania", czyli kolejna próba naprawy rzeczywistości przez rozmaite regulacje, nakazy i zakazy
  2. debata nad "uaktywnieniem" grupy "Mikronauci" na tymże portalu, a więc kolejne słowa, które mają zastąpić czyny
  3. chyba najlepsze, czyli aktywizacja jakiegoś realnego stowarzyszenia mikronacji i organizacja realnego szczytu tego stowaryszenia, a więc kolejne zacieranie cienkiej już i tak granicy
  4. rozmowa kółka wzajemnej adoracji przy piwku, szerzej znana jako "wymiana doświadczeń"

Zaproszone zostały tylko te kraje, które władze Królestwa uznali za, cytuję, "przyjaciół Hasselandu". Jedna z największych polskich mikronacji oczywiście nie została uwzględniona, bo istnieje zbyt mały stopień zażyłości z członkami towarzystwa wzajemnej adoracji. Lepiej, zgodnie z rozumowaniem organizatorów, zaprosić władze tonących krajów-trupów. Nie dziwię się. Rozmowa z papugą zawsze jest przyjemniejsza, niż rozmowa z drugim człowiekiem.

Czy to śmieszne wydarzenia ma szansę wpłynąć w jakimkolwiek stopniu na sytuację w Mikroświecie?
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Daniel von Witt »

Odlot! :) Niech się nauczą marketingu i robią promocję, a nie gadają o sposobie przydziałów do administracji fanpage xD Toż to niepojęte :D Nic, tylko gratulować im poprawnego zdefiniowania problemów :D

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Hewret Monderski
Posty: 257
Rejestracja: 8 lut 2013, 20:50
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Hewret Monderski »

Swego czasu w Bialenii organizowano "Szczyty Wolnogradzkie".
Chyba nie muszę wspomnieć, że żaden z postulatów dotychczas nie został zrealizowany? A to już będzie 2 lata od ostatniego takiego szczytu.
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Daniel von Witt »

W Hasselandzie mają uzdolnionego grafika zdaje się. Zamiast go wykorzystać do pracy na fanpage to będą pitolić dyrdymały.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Otto von Teller
Posty: 151
Rejestracja: 6 gru 2014, 21:03
NIM:
Lokalizacja: WM Winktown
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Otto von Teller »

Daniel von Witt pisze:W Hasselandzie mają uzdolnionego grafika zdaje się. Zamiast go wykorzystać do pracy na fanpage to będą pitolić dyrdymały.

(-) Daniel von Witt
Lata lecą i nic się w tej materii nie zmienia. Jak dla mnie, to całe spotkanie ma na celu jedynie podreperowania słupków aktywności Hajslandu.
(-) Otto von Teller
Pustkowia Winków
Maciej Kamiński
Posty: 215
Rejestracja: 20 sty 2016, 17:33
NIM:
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Maciej Kamiński »

Ale grupę na mordoksięgu to bym zaktywizował chętnie, gdyby byli chętni na nakręcenie identycznego szału, co w momencie jej zakładania. Zawsze to parę zabawnych obrazków więcej puszczonych w szeroki obieg. Może też ktoś jeszcze wróci do mikro po dodaniu tam (jak pewien Hohenzollern) albo dowiemy się jednej więcej mało znanej ciekawostki zza kulisów (jak w przypadku pochodzenia nazwy Rotrii), kto wie?
Hewret Monderski pisze:Swego czasu w Bialenii organizowano "Szczyty Wolnogradzkie".
Chyba nie muszę wspomnieć, że żaden z postulatów dotychczas nie został zrealizowany? A to już będzie 2 lata od ostatniego takiego szczytu.
Lista zrealizowanych postulatów ze szczytu numer 1:
- zwiększenie liczby (kon)federacji w mikroświecie wśród państw uczestniczących (na jakiś czas przynajmniej).

Lista zrealizowanych postulatów ze szczytu numer 2:
- zauważalne poluzowanie przepisów karnych,
- założenie wspomnianej wcześniej grupy dla wszystkich mikronautów,
- tymczasowe ogarnięcie forum mikronacje.
Bialeńczyk od urodzenia.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Posty: 130
Rejestracja: 6 cze 2015, 00:01
NIM:
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Ludwik Tomović »

Lepiej, zgodnie z rozumowaniem organizatorów, zaprosić władze tonących krajów-trupów.

No tak, bo przecież RON, Sarmacja i Bialenia to już zioną odorem trupiej zgnilizny XD
Obrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Aleksander »

Nie wiem o co chodzi, ale dodam od serca: Cracovia to stara kurwa.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Ludwik Tomović pisze:No tak, bo przecież RON, Sarmacja i Bialenia to już zioną odorem trupiej zgnilizny XD
Niech Pan teraz nie rżnie głupa, bo doskonale Pan wie, o czym mówię. Nie mam zamiaru tłumaczyć n-ty raz tego samego, w dodatku w wątku temu nie poświęconym.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Posty: 130
Rejestracja: 6 cze 2015, 00:01
NIM:
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Ludwik Tomović »

Niech Pan teraz nie rżnie głupa
Podziękuję, staram się tylko mądre.

w dodatku w wątku temu nie poświęconym.
Jak najbardziej wątek jest temu poświęcony, także temu.
Obrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: matmax »

Casimir de Viries pisze: [*]chyba najlepsze, czyli aktywizacja jakiegoś realnego stowarzyszenia mikronacji i organizacja realnego szczytu tego stowaryszenia, a więc kolejne zacieranie cienkiej już i tak granicy
Hejo, ale ta granica jest zacierana od samego startu. Z tego co pamiętam z opowieści, duża grupa pierwszych mieszkańców Dreamlandu znała się z jednego liceum. Jeden człowiek, którego poznałem w mikroświecie, w realu był na moim ślubie.

A realne szczytowanie też już przy OPM było - prawie 10 lat temu?

Są oczywiście postacie, co do których niewiele się wie by design (dla mnie to 80% Dreamlandczyków, choć gdybym chciał, sporo bym się na pewno dowiedział o wielu), ale te światy tak zupełnie odrębne nigdy nie były.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

To, że tak było, nie znaczy, iż jest to zjawisko pozytywne. Nie mam nic przeciwko, aby państwo było tworzone przez grupę realnych znajomych, to jest wręcz pożądane, bo przyczynia się do poprawy sytuacji demograficznej Mikroświata. Ale "dewirtualizacja" świata mikronacja objawiająca się chociażby organizowaniem realnych zjazdów wirtualnych państw/organizacji, czy (skrajny przypadek) używaniem realnych nazwisk w Mikroświecie, jak czynią bądź czynili to niektórzy, jest co najmniej niesmaczne. Mieszanie realu do wirtualu i na odwrót nie powinno mieć miejsca.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Aleksander »

A co, zabronisz nam?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Andrzej »

Jedni wolą chodzić na piwo, inni wolą nie opuszczać piwnicy.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Aleksander »

Chyba, że znajdzie się taki człowiek najniższej jakości, który zamówi kurewskie. Wtedy nie chcę iść na piwo.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Casimir de Viries pisze:"dewirtualizacja" świata mikronacja (...) jest co najmniej niesmaczne. Mieszanie realu do wirtualu i na odwrót nie powinno mieć miejsca.[/justify]
To dość oryginalna i szczerze mówiąc raczej odosobniona opinia, ob. Viries. Jeśli chcieliście tylko się pochwalić byciem babą z wąsami, to gratuluję. Jeśli macie jakieś argumenty, to spróbujcie przedstawić, myślę że nie tylko ja chętnie się pośmieję.
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Andrzej »

الوـس pisze:Chyba, że znajdzie się taki człowiek najniższej jakości, który zamówi kurewskie. Wtedy nie chcę iść na piwo.
Co jest nie tak z kurewskim? Spoko sikacz xD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

الوـس pisze:
A co, zabronisz nam?
Nikomu nie zamierzam niczego zabraniać. To raczej cecha lewicy, zabranianie tego, z czym samemu się nie zgadza. Po prostu mówię, co o tym myślę.
Alojzy Pupka pisze:
To dość oryginalna i szczerze mówiąc raczej odosobniona opinia, ob. Viries.
I co z tego? Miarą wartości danej opinii nie jest, ile osób ją podziela, lecz czy obiektywnie jest ona słuszna. W moim przekonaniu tak, choć ktoś może uważać inaczej. Z tym że Pan ani nikt jeszcze nie przedstawił, dlaczego właściwie należy dążyć do mieszania czosnku z czekoladą, a opinia, że robić tego nie należy, jest niesłuszna.
Alojzy Pupka pisze:
Jeśli macie jakieś argumenty, to spróbujcie przedstawić, myślę że nie tylko ja chętnie się pośmieję.
Po pierwsze, sama przyzwoitość nakazuje unikać stawiania znaku równości między światem wirtualnym, a światem realnym, czy między osobą kreatora, a postacią przez niego w Mikroświecie kreowaną. Jeden człowiek wyskakuje nagle ze swoimi realnymi danymi w Mikroświecie, albo z propozycją użycia innej łyżki, bo czosnek się z czekoladą niedostatecznie jeszcze zmieszał. To samo w sobie nie jest jeszcze aż takie groźne. Ale potem smaruję powstałą mieszaniną innych ludzi, bo nie potrafi odróżnić osoby kreatora od postaci przez niego kreowanej. Niektórym nudzą się postacie wirtualne i wtedy sięgają "z ciekawości" do osoby realnego kreatora, aby z tą osobą się "lepiej zapoznać". Takie zjawisko obserwujemy obecnie w Dreamlandzie i całym Mikroświecie nieustannie, mimo, że wiele osób sobie być obiektem smarowania nie życzy. Mikronacje zostały stworzone niejako w celu bycia ciekawą odskocznią od szarej realnej rzeczywistości, a niektórzy starają się doprowadzić do ścisłego połączenia tych dwóch światów.

Po drugie, niekiedy jakaś osoba za dużo o realnym sobie niewłaściwym osobom ujawni czy zbytnio się "zdewirtualizuje" (takie ładne sformułowanie z Micropedii), a potem usiłuje to cofnąć, lecz nic w internecie nie ginie. Tak się stało między innymi z pewną osobą z Rzeszy Sarmackiej, tak się stało z pewną osobą z Królestwa Hassenlandzkiego, tak się też stało z wieloma osobami dziś Dreamland zamieszkującymi. Owszem, to ich sprawa, tylko niech potem nie wyrzekają się tego, że zbyt dużo czosnku z czekoladą zjedli i tą mieszaniną innych osób niech nie karmią. Zacieranie się granicy między światami do niebezpieczny proces i nie należy dążyć do jego powielania.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Jak już kiedyś pisałem, kim jestem realnie wie kilka osób, w tym JKM, PTR, Auksencjusz i Oskar, choć tylko przez Facebooka i raczej się to nie zmieni. Osobiście tego żałuję, bo zdarzyło mi się już powoływać na realne przekonania PTRa co do polityki realnej,a nie powinienem tego robić(w mojej opinii). Więc z pewnością nie chcę tego grona poszerzać. Szczerze mówiąc, wolę znać osoby z KD jako osoby na które się kreują, a nie którymi są. Czy Aluś w KD jest bucem o tendencjach kibolskich,a w realu prawnikiem, który "zarabia więcej niż ja kiedykolwiek będę" dla przykładu w ogóle mnie nie interesuje. Podobnie z Karbim drącym się o to, że "ile kosztuje ta wasza domena, wykupie ją sobie". Kto ile zarabia i co myśli realnie, a co prezentuje tutaj mnie nie obchodzi. Myślę, że nikomu tutaj nie brakuje realnych znajomych, żeby koniecznie poznawać akurat te ok. 200 osób z mikro.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Spotkanie kółka wzajemnej adoracji w Hasselandzie

Post autor: Daniel von Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:JKM
Czemu mnie to nie dziwi? :)

(-) Daniel von Witt
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości