Zaproszenie na defiladę i koronację

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Arcadio Norbert Deliart
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2017, 20:53
NIM:
Lokalizacja: Znane na cały Pollin miasto Tuiówdzie!
Kontakt:

Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Arcadio Norbert Deliart »

Wasza Królewska Mość,
Drodzy Obywatele i Mieszkańcy Królestwa Dreamlandu!


Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich Dreamlandczyków na defiladę z okazji Święta Gwardii Błękitnej oraz moją koronację, które odbędą się 28 stycznia 2018 roku o godz. 19:00 na forum Rzeszy Książęcej Learvén (dział Pałac Livensám). Byłbym wielce zaszczyczony przyjściem każdej osoby, która znalazłaby tego dnia wolny czas, a w szczególności wizytą Królowej Karoliny Aleksandry.
Zdaję sobie sprawę, że większość tutejszych mieszkańców nie wie, czym jest Learvén, tak więc spieszę od razu z pomocą. Jesteśmy młodym tworem mikronacyjnym. Mówię „tworem”, ponieważ ruszamy bardzo powoli, jednakże w najbliższym czasie planujemy rozwój naszego wirtualnego państewka, a być może wkrótce nawet nawiążemy dobre stosunki dyplomatyczne z taką mikronacją jak na przykład Królestwo Dreamlandu. Mam nadzieję, że ta idea kiedyś się ziści.
Link do forum Learvén znajdą Państwo tutaj, zaś oficjalne zaproszenie tutaj (z powodu problemów technicznych).
(–) Arcadio Norbert Deliart von Witcher, obywatel Księstwa Sarmacji oraz Królestwa Baridasu, Arcyksiążę Rzeszy Książęcej Learvén w Unii Trzech Narodów, Dyrektor Learveńskiej Agencji Kosmicznej
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Bardzo podoba mi się nazewnictwo. Z jakiego to języka?

Z drugiej strony, czy to prawda, że ten kraj składa się głównie z sarmackich emigrantów i utrzymuje bliskie kontakty z dzikimi ludami ardemskimi?
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Karolina Aleksandra »

Dziękujemy za zaproszenie.

A dzikość ardemskich ludów wypraszam sobie.

KA
Awatar użytkownika
Leszek Roskohard-Wespucci
Posty: 97
Rejestracja: 26 wrz 2017, 20:11
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Leszek Roskohard-Wespucci »

Casimir de Viries pisze:Bardzo podoba mi się nazewnictwo. Z jakiego to języka?

Z drugiej strony, czy to prawda, że ten kraj składa się głównie z sarmackich emigrantów i utrzymuje bliskie kontakty z dzikimi ludami ardemskimi?

Tą dzikość ludów wypraszam sobie. Zręszta ta 1-osobowe państwo Luminatu pana jest nawet nie warte uwagi. Zresztą widać że jesteś samolubem.
Rodowity Ardemczyk
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: RomanoPorfavor »

Leszek Roskohard pisze:Tą dzikość ludów wypraszam sobie. Zręszta ta 1-osobowe państwo Luminatu pana jest nawet nie warte uwagi. Zresztą widać że jesteś samolubem.
Towarzyszu, życzliwa rada - kiedy próbuje się odpowiedzieć na czyjąś obelgą własną, najlepiej robić to w ten sposób, aby nie było widać jak bardzo zabolała tamta obelga. Poza tym zawsze należy zastanowić się, co zaboli adwersarza.

Wspomnienie o jednoosobowości Luminatu było trafne na początek, ale wymagałoby kontynuacji - dodałbym wjazd na bezprawną próbę zagarnięcia dziedzictwa regionu, skakanie z kwiatka na kwiatek albo najprawdopodobniejszą przyszłość projektu, który pod rządami Vriesa skończy najprawdopodobniej jak Garapenia (albo padnie, albo go ktoś odsunie, jeżeli ktoś tam w ogóle inny będzie).

Natomiast pisanie w takim poście o kimś, że jest "samolubem" kojarzy się - proszę wybaczyć - wyłącznie z przedszkolem. Taka próba kontry może wywołać tylko wybuch śmiechu i jest całkowicie przeciwskuteczna. Proponuję poćwiczyć styl sporu - zapraszam do częstszego odwiedzania Dreamlandu, jest tu sporo ku temu okazji. Gotów jestem (na priv), podrzucać sugestie i dobre rady, jeżeli jest Towarzysz zainteresowany.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Karolina Aleksandra pisze:
Dziękujemy za zaproszenie.

A dzikość ardemskich ludów wypraszam sobie.
Wasza Królewska Mość, nie ma potrzeby sztucznego unikania nazywania rzeczy po imieniu. To, iż Ardemczycy są zwykłymi barbarzyńcami, widać już na pierwszy rzut oka. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich forum. Pozwolę sobie podlinkować przykładowy, losowo wybrany wątek, dla lepszego zobrazowania tego, czym jest Ardemia. To już o niebo lepsze były sezonowe yoyonacje Nordaty.
ᚚᚃᚏ pisze:
Wspomnienie o jednoosobowości Luminatu było trafne na początek, ale wymagałoby kontynuacji - dodałbym wjazd na bezprawną próbę zagarnięcia dziedzictwa regionu, skakanie z kwiatka na kwiatek albo najprawdopodobniejszą przyszłość projektu, który pod rządami Vriesa skończy najprawdopodobniej jak Garapenia (albo padnie, albo go ktoś odsunie, jeżeli ktoś tam w ogóle inny będzie).
Garapenia nie upadła, dopóki ja tam mieszkałem. Upadła, kiedy zostałem zmuszony do jej opuszczenia. Na przyszłość radziłbym przeprowadzić porządniejszy rekonesans.

Poza tym, życzę powodzenia w tresurze.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Aleksander »

Casimir de Viries pisze:Pozwolę sobie podlinkować przykładowy, losowo wybrany wątek, dla lepszego zobrazowania tego, czym jest Ardemia.
No co chcesz? Prawilna mordeczka.
Casimir de Viries pisze:Garapenia nie upadła, dopóki ja tam mieszkałem. Upadła, kiedy zostałem zmuszony do jej opuszczenia. Na przyszłość radziłbym przeprowadzić porządniejszy rekonesans.
Obrazek
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: RomanoPorfavor »

Casimir de Viries pisze:Garapenia nie upadła, dopóki ja tam mieszkałem. Upadła, kiedy zostałem zmuszony do jej opuszczenia. Na przyszłość radziłbym przeprowadzić porządniejszy rekonesans.
Proponuję czytać ze zrozumieniem. Wspomniałem, że upadnie albo Towarzysza wykopsają. W Garapenii wykopsali - czyli pasuje. Tu nie wygląda, żeby ktoś miał Towarzysza wykopsać z pozycji autokraty, ale też pewnie nie będzie po co - minęło prawie dwa tygodnie, mamy 2 obywateli, z czego jeden to typowa dostawka. Atmosfera jak na orgii na którą przyszło dwóch topów i nikt inny. Do końca miesiąca dociągnięcie, czy jednak zniechęci się Towarzysz szybciej?
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Wiktor von Vihren
Posty: 16
Rejestracja: 19 sty 2018, 01:21
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Wiktor von Vihren »

Ja wiem że nie wypada. Ja wiem że zaraz odezwie się jakiś obrońca moralności. Ale w sumie nie mogę się powstrzymać.
Myślałem że skoro przygarnęliście Kazika to będziecie omijać niewygodną prawdę, a tak jest tylko jeden sposób jak mogę ocenić wypowiedź Szanownego Towarzysza-Premiera:
Obrazek
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: RomanoPorfavor »

Wpadnij za garaże, będziesz mógł wyrazić swoje uznanie.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Wiktor von Vihren
Posty: 16
Rejestracja: 19 sty 2018, 01:21
NIM:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na defiladę i koronację

Post autor: Wiktor von Vihren »

ᚚᚃᚏ pisze:Wpadnij za garaże, będziesz mógł wyrazić swoje uznanie.
Chyba nie skorzystam, ale za propozycję dziękuje.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość