JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: RIIF »

Diuk Paviel nie nosi nazwiska von Thorn-Broniek i nie jest od dłuższego już czasu członkiem Rodu von Thorn, ani Domu von Thorn.

Co do różnic. To różnica statystyczna — w jednym sondażu wzięło udział więcej osób, w drugim więcej.
Sondaż obejmuje deklaratywną siłę głosu... więc ktoś mógł tu dać inną, tam dać inną.
Żaden sondaż nie obejmuje 100% populacji.
Sondaże były wykonywane w różnym czasie.
Sondaże zapewne miały różne dotarcie do różnych osób - kwestia intensywności promowania sondażu.

I tak dalej :) Różnica, na którą JXM zwróciła uwagę jest tak marginalna, że no nie wiem co mam więcej powiedzieć :)
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Torkan Ingawaar »

Intryguje mnie jedna rzecz. Dlaczego stosujesz wobec Królowej skrót JXM - Jej Książęca Mość? :)
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: RIIF »

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:Intryguje mnie jedna rzecz. Dlaczego stosujesz wobec Królowej skrót JXM - Jej Książęca Mość? :)
Hm, moja pomyłka. Zafiksowałem się na to. Proszę o wybaczenie. Mam nadzieję, że Królowa nie czuje się urażona. Przepraszam.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Michal_Feliks
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 00:40
NIM:
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Michal_Feliks »

Karolina Aleksandra pisze:
Z kronikarskiego obowiązku donoszę, że termin elekcji przełożono jakiś czas temu na 5-7 stycznia. Powstała także Sarmacja Zjednoczona Partia Monarchofaszystowska. Co za kulisami? Wszyscy spiskują ze wszystkimi, a potem się dziwią, że wszyscy wszystko wiedzą i obwiniają za to losowe osoby. Mało zabawny spektakl. Ale przynajmniej Sarmacja wznosi się na wyżyny aktywności. Dobre zakończenie 2017 roku.

(—) Karolina Aleksandra
Ja tam nie wiem, czy wszyscy. Osobiscie nie spiskuje z nikim, a probuje tylko wymoc na bandzie piwniczakow, zeby respektowala elementarne zasady RiGCZu.

A co do spiskowania to bardzo jestem ciekaw, dlaczego eksksiaze Tomasz tak starannie trzymal swoja abdykacje w tajemnicy. Bo wystarczyloby uprzedzic o niej z wyprzedzeniem, a calej tej kretynskiej afery kierowanej przez zlosliwego piwniczaka by nie bylo.
Michal_Feliks
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 00:40
NIM:
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Michal_Feliks »

Chamberlain pisze:
KonradFriedman pisze:
to Dreamland jest sto lat za Sarmacją.
W konsekwencji na placu boju pozostają ci, którzy w porę otrzymali cynk i zdążyli podbić kartę przed północą (co wprost wynika z lektury dyskusji z udziałem "spóźnionych"). To patologia, panie Friedman, patologia towarzystwa, której członkowie znają się jak łyse konie i piszą scenariusze pod konkretne nazwiska. Społeczna legitymacja takiego elekta będzie minimalna, w grę wchodzi już jedynie o wybór mniejszego zła. Już lepiej byłoby go namaścić przy kieliszku wódki.
O, to to to. To właśnie miałem na myśli. W tej chwili potencjalnych kandydatow jest 52. 10 grudnia bylo ich 35. Ox in the box.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Torkan Ingawaar »

Dobry wieczór, towarzyszu mandragorze-seniorze! Może spróbujemy znów? Tym razem w trójkącie z Pavlem Svobodą.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Michal_Feliks
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 00:40
NIM:
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Michal_Feliks »

Karolina Aleksandra pisze:Nie zmienia to faktu, że za niezwłoczność swojego działania oraz skrupulatność w nim doczekał się bury nie tylko od paru Sarmatów, ale i od samego organu sędziowskiego. I w zasadzie to najbardziej wydaje mi się osobliwe.

(—) Karolina Aleksandra

Nie za niezwlocznosc i skrupulatnosc, tylko za zlosliwosc, przeciwienstwo skrupulatnosci, oraz obrazanie wnioskodawcow w postepowaniu administracyjnym. Ja sie dowiedzialem, ze jestem slupem, ktory nienaturalnie probuje wplynac na wybory. I tak dalej, i tak dalej.

A w tej chwili Regent bawi sie w przedrzeznianie wszystkich wnioskow, jakie w imieniu wnioskodawcow skladam w toku postepowania. Biorac pod uwage kontekst sprawy, jakim jest najwazniejsze dla Sarmacji wydarzenie polityczne i prawidlowosc jego przeprowadzenia, to sa to po prostu Himalaje zenady.

I jesli bedzie taka koniecznosc, w odpowiednim momencie spotkaja sie z odpowiednia reakcja.
Michal_Feliks
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2017, 00:40
NIM:
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Michal_Feliks »

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ pisze:Dobry wieczór, towarzyszu mandragorze-seniorze! Może spróbujemy znów? Tym razem w trójkącie z Pavlem Svobodą.
Calkiem dobry, udalo mi sie zamowic mnostwo fantastycznie polyskliwych elementow armatury lazienkowej.
Awatar użytkownika
Otto von Teller
Posty: 151
Rejestracja: 6 gru 2014, 21:03
NIM:
Lokalizacja: WM Winktown
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Otto von Teller »

(-) Otto von Teller
Pustkowia Winków
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Aleksander »

Pff... buahahahah...
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Otto von Teller pisze:
Wiwat nowy książę! :D
JXM Daniel von Witt jest lennikiem Jej Królewskiej Mości Karoliny Aleksandry (z racji bycia Księciem Unii Saudadzkiej) - moja przepowiednia się wypełniła. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Ostatnio zmieniony 7 sty 2018, 21:15 przez Tomasz von Habsburg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alatriste
Posty: 202
Rejestracja: 10 sie 2016, 22:54
NIM:
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Alatriste »

Jakby co to RCA został nowym Księciem Sarmacji. :)

PS. Jak zawsze spóźniony xd
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: JXM (JKM) Tomasz Ivo Hugo abdykował

Post autor: Daniel von Witt »

Otto von Teller pisze:
Alatriste pisze:Jakby co to RCA został nowym Księciem Sarmacji. :)
Oficjalnie to niech plebs tak myśli. Prawda byłaby dla wielu szokiem xD

(-) Daniel von Witt
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości