Dzicy docenili

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

Dzicy z Suderlandu przyznali mi "Dzban Miesiąca", rodzaj lokalnego Nobla. W gronie kontrkandydatów znaleźli się również dwaj inni obywatele Dreamlandu: Casimir de Viries i Aluś de la Ciprofloksja.

W uzasadnieniu podkreślono, że cechuje mnie "arogancja i brak empatii" oraz że zostanę zapamiętany jako "pierwszy nazista", którym jestem "w przeciwieństwie do IV Rzeszy". Puchnę z dumy.

Na temat Alusia idzie tak: "Czy ten Pan, czy Pani są w sobie normalni. W sumie nie wiem". Ja też nie wiem.

Chciałbym, by w notowaniu za miesiąc listopad obywatele Królestwa zajęli pięć pierwszych miejsc na pięć możliwych. Nas się czyta, nami się żyje, i my dajemy życie.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Zwróć uwagę na to, że nazwał mnie rozwiniętą wersją ciebie. To drugi najlepszy komplement jaki mogłem kiedykolwiek usłyszeć!

Osobiście przygotuję w toalecie dla pracowników stosowną donację dla Suderlandu!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

الوـس pisze:Zwróć uwagę na to, że nazwał mnie rozwiniętą wersją ciebie.
Nie widzę. Linkuj!
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

jakiś cwel ze śliniaczkiem pisze:Podsumowanie - No cóż trudny wybór. Dwóch kandydatów właściwie pokazało to samo. jeden to bufon, a drugi jego rozwinięta wersja i panienka spod okienka. Póki co wstrzyma się z głosem.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

الوـس pisze:
jakiś cwel ze śliniaczkiem pisze:Podsumowanie - No cóż trudny wybór. Dwóch kandydatów właściwie pokazało to samo. jeden to bufon, a drugi jego rozwinięta wersja i panienka spod okienka. Póki co wstrzyma się z głosem.
Jak się odnajdujesz w roli "rozwiniętej wersji bufona"?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Myślę, że wszystko w moim życiu miało miejsce właśnie po to, by doprowadzić mnie tu gdzie teraz się znajduję. Najwyższa i najlepsza wersja bufona. Złoty Graal bufonady. Bufonada tak silna, że pierdzę w kieliszki by delektować się tym zapachem.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Emil Potocki
Posty: 83
Rejestracja: 15 mar 2017, 10:06
NIM:
Lokalizacja: Segali
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Emil Potocki »

Jestem pod wrażeniem. Gratulacje należą się obojgu podiumowiczom. Czy zdobycie tego dzbana wiąże się z jakimiś szczególnymi beneficjami oprócz wiecznej sympatii Romana Dmowskiego?
/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Ojciec Założyciel Sclavinii i założyciel Błękitnego Frontu.

Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Dostaliśmy po naklejce na świeżaki.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Chamberlain »

Zajrzałem do źródła, by zapoznać się z ewentualnymi reakcjami organizatorów konkursu. Co było do przewidzenia, młodzi mieszkańcy Suderlandu nie odnieśli się z entuzjazmem do wypowiedzi przedmówców. Nie będę ukrywał - pośmiałem się, bo niektóre reakcje są odrobinę przesadzone. Mimo wszystko życzę Suderlandczykom nieco więcej dystansu i nie wyrokowania na podstawie pojedynczych wypowiedzi kilku osamotnionych buhajów. Nie sądzę, by ktokolwiek poza Gastonem de Senancourem na poważnie uważał taki Suderland za "gównoland" czy "państwo IV świata", o czym pisałem już parę razy, i byłoby fajnie, gdybyście to również dostrzegli. Mili ludzie również się tu zdarzają. Róbcie swoje i nie przejmujcie się!
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Pamiętajcie, że dobry Suderland piecze dwa razy!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

I właśnie na takich rekcjach tych smutnych ludzi najbardziej mi zależy. To jak z Santerą. Na co dzień mamy tam wyłącznie płaskie, do bólu banalne, pozbawione charakteru i emocji rozmowy o rozmowach, w których niedożywione kseropłaszczaki, ukrywające się pod komicznymi nazwiskami Marksa czy Dmowskiego, próbują naśladować Sarmację lub Dreamland. Wystarczy jednak rzucić kilka słów bolesnej prawdy o budowaniu się na gównie, jakim są darmowe fora czy inne cba.pl, albo o odliczaniu do tysiąca, a już całe plemię zbiega się na centralnym placu, by po raz pierwszy od powstania państwa przemówić po ludzku, szczerze, bez filtrów i ograniczeń nakładanych przez nietrafione wyobrażenia o tym, jak rozmawiają dorośli ludzie. I co wówczas kseropłaszczaki mają do zakomunikowania? Bym wylizał deskę klozetową.

Co usłyszał Witt od kseropłaszczaków z Santery, gdy nakrył króla na logowaniu się z konta kanclerza? By spieprzał. A jaki padł kontrargument? Że wszyscy Santerowie spotkali się tego lata pod Rożnowem, więc zarzuty o kloning są "co najmniej śmieszne". Siedmiu chłopa i jedna kobieta spotkali się na kempingu, więc teraz na zmianę logują się ze swoich kont, bo tak wygodniej. Dlatego IV świat zawsze pozostanie IV światem, bo gówno przysypane cekinami pozostanie gównem.

A teraz Dmowski z Marksem będą żyć moim postem przez kolejne dwa dni. I to jest właśnie prawidłowy kierunek trawienia. Tu są usta, które mówią, tam jest zakończenie jelita grubego. Nie jestem od tego, by być miły. Jestem od robienia lewatywy.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Gastonie, nie wiedziałem, że korzystasz z usług suderlandzkiej służby zdrowia.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Otton van der Berg »

Gastonie bedziesz teraz tak szczekać na wiwat bo przechodzacy obok płota, psa poszczuli a ten ujada dopóki sobie nie przejdą.
Co z tego że ktoś korzysta z cba.pl co z tego że jest ich pięciu i zaczynają tworzyć podwaliny swojego państwa. Państwo aspirujące do znalezienia sie na mapie mikroświata musi przejść wszelkie możliwe etapy v-ewolucji. Nie ma szczepionki na Gastona trzeba go przejść jak ospe a później patrzec można na innych jak sie drapią po nim.
By zaistniec trzeba wiele, Dreamland dobrze o tym wie, w tych czasach jest to jeszcze trudniejsze bo wielu jest takich co będą ujadać jak pies zza płota. Przejdą przez kloning , realizoze, znudzenie, zaników, i krytyke i będą z nich ludzie.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

الوـس pisze:
Gastonie, nie wiedziałem, że korzystasz z usług suderlandzkiej służby zdrowia.
Kolejki są krótsze.

Zacząłem czytać, ale odpadłem po paru wersach. Troszkę wieje Karbiakiem i jego potrzebą fabularyzowania prostych komunikatów, co potem daje efekt takiego językowego myszokapcia. Dobrze, że młody chce boksować, wpisuję na listę, ale z niskim priorytetem. Szanuję również trawestację i zastrzegam sobie prawo do tantiem.Dodatkowy plus jest taki, że Roman Dmowski dowiedział się o istnieniu Maurrasa. Polecam i zachęcam.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Gaston de Senancour pisze:
Troszkę wieje Karbiakiem i jego potrzebą fabularyzowania prostych komunikatów, co potem daje efekt takiego językowego myszokapcia.
W porównaniu z tymi suderlandzkimi opowiastkami rodem z kajetów uczniów 3 klasy szkoły elementarnej, to on jest mistrzem literatury.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Karolina Aleksandra »

Otton van der Berg pisze:
Co z tego że ktoś korzysta z cba.pl co z tego że jest ich pięciu i zaczynają tworzyć podwaliny swojego państwa.

Suderland to trochę więcej niż pięciu obywateli. Są młodzi, ale tkwi w nich spory potencjał, o czym świadczy to, że połączone siły de Senancoura i de Viriesa nie budzą w nich przerażenia. Przyznam, że wymiana argumentów po obu stronach może mnie bawić bardziej niż powinna. Obie strony mają temperament. Może to i dobrze.

Sekunduję jednak wypowiedzi lorda Oxlade-Chamberlaina. Jednak analogicznie tak jak prosimy o to Suderlandczyków, żeby wzięli pod uwagę, że każdy Dreamlandczyk może mieć swoje opinie i nie muszą być one tożsame z opiniami najgłośniejszych z nas, powinniśmy również zwracać uwagę na to, aby i Suderlandczyków nie oceniać tylko po jednej osobie. Tyczy się to także innych państw.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: RomanoPorfavor »

Karolina Aleksandra pisze:Są młodzi, ale tkwi w nich spory potencjał, o czym świadczy to, że połączone siły de Senancoura i de Viriesa nie budzą w nich przerażenia.
To akurat nic nie znaczy. Każdy kto ma więcej niż osiem lat raczej nie będzie się obawiał sikającego krwią po śniegu dziadka i komediowego ex-dyktatorka.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Gaston de Senancour »

Mój ardemski fanklub skurczył się o 50%. Dużo medali dla osamotnionego karła. Od teraz to już chyba lorda Karła.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Aleksander »

Ale awatar to ma bezbłędny.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dzicy docenili

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Pomijając opinie o samej działalności, tylko mnie boli wsadzanie realnego "Medalu za Ratowanie Ginących" jako jakieś tam leczenie Ardemii?
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość