Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

Wypowiedź Medycejskiego jest na tyle ciekawa, że zasługuje na specjalne potraktowanie, ale tu i teraz chcę jedynie powiedzieć, że dłuższe przebywanie w otoczeniu Kamińskiego po prostu źle działa na głowę.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Gaston de Senancour »

Karol Medycejski pisze:
Czytam sobie ten akt oskarżenia dalej i myślę: "No okropny ten Król. Zamordysta straszny, prawie jak Maciej Kamiński". No ale sięgam dalej do dekretu i dalszego kontekstu sprawy i zaczynam mieć pewne wątpliwości. Przede wszystkim, wydaje się, że Król nie chciał usunąć wszystkich postów, które są "niemerytoryczne, obraźliwe, wulgarne, pozbawione wartości poznawczej, naruszające cudze dobra osobiste, dobre obyczaje lub zasady współżycia społecznego" a jedynie te, które znajdują się w koszu, a zatem zostały uprzednio sklasyfikowane, mniej więcej, do takiej kategorii,
Nie wchodząc w zbyteczną polemikę napiszę tyle: autor pobłądził. Zgadza się - król usunął jedynie zawartość kosza, ale też cała treść tegoż kosza znalazła się tam wyłącznie dlatego, że postanowił tak król. Arbitralnie osądził, które posty są obraźliwe, a które po prostu niemerytoryczne, a następnie odesłał je w otchłań. Jak dla mnie problematyczna jest już sama procedura przenoszenia postów i całych wątków do kosza. I tu faktycznie mamy do czynienia z pogwałceniem konstytucyjnej wolności słowa.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

"Kosz" mógłby się równie dobrze nazywać "Hardcorowy off top", "Nic wartościowego" czy podobnie. Nie chodzi o nazwę i nie chodzi o śmieci. To czyjeś poczucie estetyki decydowało, że "Kosz" powstał, że były tam przenoszone (nie kasowane!) wątki. Cały czas jednak "Kosz" istniał, każdy mógł nie tylko przejrzeć jego zawartość, ale coś tam napisać - co kto wolał, co kto chciał. Obecne, bardziej rygorystyczne poczucie estetyki Króla wpłynęło na to, że pękła mu żyłka i wywalił cały "Kosz", dając sygnał, że to wystarcza, by kasować niemile widziane posty.

Nie może być mowy o tym, by Królestwo Dreamlandu stało się Bialenią czy Sarmacją pod względem rygoru wobec wypowiadających się osób. Jeśli głowa naszego króla to cena za to, to ja będę namawiał do jej zapłacenia.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Chamberlain »

Swoją drogą "Kosz" funkcjonował od kilku dobrych lat? Jako jedną z najstarszych widziałem tam wypowiedź niejakiego Richtoffena z 2014 lub 2015 roku.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

Dokładnie tak - posty Tobiasza von Richtoffena były bodajże pierwszymi, jakie trafiły do "Kosza". Tobiasz von Richtoffen miał na pieńku z dreamlandzkim wymiarem sprawiedliwości od czasów rządu... Siergiusza Asketila, w którym był także obecny Król i ja (m.in. Tobiasz został oskarżony o "podkradanie obywateli" do Królestwa Aryun). Choć oczywiście największy wkład do "Kosza" miał "człowiek roku 2016".

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

Także w Santerze zauważono zamieszanie z Królem i "Koszem". Tam jednak główny nacisk kładzie się na... podnoszenie forumowych statystyk w sposób sztuczny przy pomocy usuniętego "Kosza". Myślę, że nie wymaga to lepszego komentarza niż zwrócenie uwagi na to, co obecnie leży na ksero w Santerze (atlas grzybów).

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Gaston de Senancour »

Daniel von Witt pisze:
Myślę, że nie wymaga to lepszego komentarza niż zwrócenie uwagi na to, co obecnie leży na ksero w Santerze (atlas grzybów).
Co tam Santera. Suderland to prawdziwa miazga. Jak zauważył ktoś w Sarmacji - ponad 500 postów nabitych wyliczanką!
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Aleksander »

Chyba gdzieś na Orientyce jest państwo na "E", które taką wyliczankę uprawia.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

Przez 7 miesięcy opublikowano ok. 30 postów w tej zabawie. Łącznie oblikowanych w tym okresie postów było 1.600. Posty publikowane w tej wyliczance stanowiły więc mniej niż 2% wszystkich postów wysłanych na forum w tym okresie. W każdym kraju takie zabawy mają miejsce. U nas władza komunistyczna bawi się Zanikiem, w Sarmacji aktywność w lipcu spadła o połowę względem czerwca, gdyż zabawiano się tam w labirynt. Co kto lubi jak widać.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Aleksander »

Odlicz akty prawne i wnioski o zmianę struktury forum ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Juarez
Posty: 113
Rejestracja: 22 paź 2015, 20:55
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Juarez »

Dajcie spokój z tymi statystykami, bo moje śniadanie domaga się wyjścia na światło dziennie. :P
/-/ Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
III Hertsog ik Monderie
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Marksistowska dziadyga z Bialenii poucza

Post autor: Daniel von Witt »

الوـس pisze:Odlicz akty prawne i wnioski o zmianę struktury forum ;-)
Jeszcze mnie nie pogięło, by wyliczać strukturę.

(-) Daniel von Witt
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości