[OPM] Wurstlandia za burtą

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

[OPM] Wurstlandia za burtą

Post autor: Edward II »

Informuję, że po kilku miesiącach burzliwej obecności w strukturach OPM Królestwo Wurstlandii zostało formalnie wykluczone z grona państw członkowskich. Wniosek w tej sprawie został złożony w pierwszej połowie miesiąca przez JE Timoteosa Stefanosigosa, przedstawiciela Surmenii. Głosowanie w tej sprawie zostało zamknięte wczoraj w godzinach popołudniowych. Na miano ironii zakrawa fakt, że stało się to dokładnie w pierwszą rocznicę powstania Wurstlandii.

W oficjalnym komunikacie Sekretarz Generalny OPM wyjaśnił, że dyplomaci dyplomaci wurstlandzcy długo i sumiennie pracowali na opinię warchołów, "łamiąc Kartę OPM i zasady kulturalnego wypowiadania na forum, wywołali oburzenie reszty delegatów". W tym miejscu wypada jedynie przypomnieć, iż postawa delegatów wurstlandzkich stanowiła już przedmiot interwencji przedstawicieli Dreamlandu (http://mszkd.wordpress.com/2011/01/20/o ... landzkich/).

W trakcie burzliwej debaty w Gmachu Narodów opublikowane zostało oświadczenie JKM Markusa I Vilandera, który dokonał podsumowania swojej przygody z Organizacją: "OPM pozostaje w moich oczach jedną wielką kliką, burdelem", jednocześnie apelując do członków Sekretariatu o wywieszenie informacji, iż wstęp do OPM posiadają jedynie osoby "lubiące stosunki homoseksualne z pozostałymi członkami organizacji" (http://gmach.opm.org.pl/thread-609-page-2.html).
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Hans von Witt
Posty: 410
Rejestracja: 27 mar 2011, 16:15
Numer GG: 62266972
NIM: 352253
Herb: h03
Lokalizacja: Ermena (Furlandia)
Kontakt:

Re: [OPM] Wurstlandia za burtą

Post autor: Hans von Witt »

Cóż za niespodzianka :cry: . Szczególnie, że sam wziąłem udział we wczorajszych uroczystościach z okazji rocznicy istniena Królestwa Wurstlandlii. Nawet nie zauważyłem by ktoś poruszył temat konfliktu z OPM.
Cezary_von_dot
Posty: 30
Rejestracja: 1 maja 2011, 19:27
Numer GG: 34645161
NIM: 758556
Kontakt:

Re: [OPM] Wurstlandia za burtą

Post autor: Cezary_von_dot »

Jestem w szoku. Tym bardziej, że brałem udział w obchodach rocznicowych. Czy homofobia Wurstlandii to przenośnia? Nawet jeśli tak, przykre...
Cezary von Dott
burmistrz Letrib
dyrektor Biblioteki im. Św. Róży
Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:31
Numer GG: 6400192
NIM: 123456
Kontakt:

Re: [OPM] Wurstlandia za burtą

Post autor: Guedes de Lima »

Witam Wasze Ekscelencje,

Nie wiem jakie Królestwo Dreamlandu ma stosunki z Wurstlandią ale trzeba przyznać, że władze w osobie Vilandera skompromitowały tą mikronację i skazały ją na publiczny ostracyzm w wykonaniu wszystkich szanowanych mikronacji polskiego internetu.

Coś jest jednak nie tak z Wurstlandią, gdyż od czasu zerwania stosunków dyplomatycznych przez Królestwo Sclavinii, Nasza polityka zagraniczna nabrała rozpędu. Wcześniej dobre stosunki z Wurstlandią odbijały się Nam czkawką.

Z serdecznym pozdrowieniem dla przyjaciół z Dreamlandu,
Guedes de Lima, Sclavińczyk.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości