STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Ambasada ZSKHiW

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Ambasada ZSKHiW

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 3 sie 2013, 22:00

Witam, tym razem już w imieniu całego Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu, jako Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny przy JKM Marcinie I Mikołaju. Równocześnie chciałbym przesłać pozdrowienia od całej mojej ojczyzny i równocześnie przeprosić, za to, że misję rozpocząłem tak późno. Od teraz zajmę się jednak aktywnym działaniem mającym na celu zacieśnienie stosunków między Królestwem Dreamlandu, a ZSKHiW oraz nawiązanie ścisłej współpracy na wielu płaszczyznach, między tymi dwoma królestwami. Jeśli mógłbym, chciałbym też prosić o utworzenie działu dla ambasady. Wkrótce umieszczę też link do jej oficjalnej strony.

(-) kpt. dr Ciecierad Ciecieląg, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny przy JKM Marcinie I Mikołaju
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg

Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Kontakt:

Re: Ambasada ZSKHiW

Post autor: Tobiasz von Richtoffen » 3 sie 2013, 22:44

Witam ponownie.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 8 sie 2013, 13:48

Oto link do oficjalnej strony naszej ambasady

http://asiwy2.wix.com/ambdreaelde

Raffo Volfie
Kontakt:

Post autor: Raffo Volfie » 8 sie 2013, 14:37

Szkoda, że zakładka współpraca jest pusta :) Miejmy nadzieję, że się to zmieni.

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 8 sie 2013, 17:56

Oczywiście, że tak. Kilka propozycji wysunął w ZSKHiW Wasz Ambasador, JE Daniło de la Vega. Sam również za niedługo wysunę takowe tutaj.

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Dymisja

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 24 lis 2013, 19:18

Przykro mi, jednak jestem zmuszony złożyć dymisję. O ile, kiedy zaczynałem pracę, na stanowisku ambasadora, miałem sporo pomysłów, to brak czasu często nie pozwalał mi nawet na zajęcie się moimi obowiązkami w ojczyźnie, a co dopiero za granicą. Z tego powodu nie zrealizowałem żadnego projektu, o jakim myślałem. Uznałem, że nie ma sensu, aby ważne stanowisko piastował ktoś, kto nie może tego robić. Złożyłem już dymisję u Narodowego Komisarza Dyplomacji. Mam nadzieję, że mój następca będzie dysponował większymi możliwościami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”