[Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Miejsce informacji na tematy zagraniczne z innych mikronacji.
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Posty: 97
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:19
NIM:
Kontakt:

[Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Post autor: Ronon Dex »

Jako Prezydent Republiki Bialeńskiej pragnę zawiadomić, że z okazji przypadającego dzisiaj święta państwowego w republice Bialeńskiej - Święta Powstania Marcowego (21.03.2012), które zostało połączone z obchodami pierwszej rocznicy wyrwania Bialenii ze szponów Sarmacji (22.03.2019 - nie jest to jeszcze święto oficjalne, ale obchody są dwudniowe - połączone) - Jego Królewskiej Mości Maciejowi II Królowi Dreamlandu nadałem Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - w postaci Złotej Gwiazdy czyli klasy tego odznaczenia przewidzianej dla głów państw zaprzyjaźnionych z Naszym Krajem.

Obrazek

Jest to nowe bialeńskie odznaczenie, ustanowione specjalnie dla uhonorowania obywateli (przywódców państw, ambasadorów, ministrów i zwykłych obywateli) państw obcych za wkład w rozwój przyjaznych relacji z Republiką Bialeńską oraz jako wyraz uznania za aktywny udział w życiu państwa.

Jego Królewska Mość Maciej II jest pierwszą osobą i pierwszą głową państwa, której nadano to bialeńskie odznaczenie.

Korzystając z okazji pozwolę sobie przywieźć też odznaczenia wojskowe, którymi 16.11.2019 zostali odznaczeni Jego Królewska Mość Maciej II oraz Jego Ekscelencja Robert II Fryderyk - czyli złoty i srebrny Medal Sił Zbrojnych RB.

Obrazek Obrazek
Turysta z Republiki Bialeńskiej.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Post autor: Maciej II »

Wasza Ekscelencjo Prezydencie,

Już nieco bardziej prywatnie, serdecznie dziękuję za odznaczenie mnie Tym zaszczytnym Orderem. Wierzę, że to Pan jest jednym z tych ojców bialeńskiego sukcesu, o którym mówiłem w ramach mojej krótkiej wizyty w Republice Bialeńskiej. Jestem przekonany, że przy współpracy z Panem i Panem Swarzewskim, mamy przed Nami ciągle wiele jeszcze do osiągnięcia.

Natomiast, skoro już Pan do Nas wpadł, może mogę zaprosić na jakiś skromny aperitif do willi JE de la Ciprofloksji? Ambasador nordacki bardzo sobie chwalił.

(-) M2, r.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Post autor: Aleksander »

Dzisiaj pijemy brzoskwiniowy samogon w kapitanacie portu w Wielkiej Łososiowej. Ostatecznie jestem kapitanem, więc dlaczego nie napić się w kapitanacie?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Ametyst I Dziecię
Posty: 341
Rejestracja: 4 lip 2016, 15:57
NIM: 277148
Herb: https://kustosz.stempel.org.pl/1018/996 ... 129281.png
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd
Kontakt:

Re: [Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Post autor: Ametyst I Dziecię »

Teraz już oficjalnie mamy najbardziej ogarnięty system odznaczeń na tym v-świecie.
Ametyst z rodu Faradobusów

Król Hirschbergii i Weerlandu, Prezydent Republiki Bialeńskiej
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Republika Bielańska] Odznaczenie dla Króla Dreamlandu.

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ładne odznaczenia pod względem graficznym. Gratuluję JKM!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości