Trybunał Koronny Sarmacji

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Napewno niektórzy śledzą Sarmację, a dla tych co nie, przedstawię obraz TK, które już nawet nie tyle jest satyrą co tragikomedią prawodawstwa Sarmacji a także jej ułomności w osobach Marszałka TK oraz asesora Hergemon, którzy wydają kuriozalne orzeczenia całkowicie oderwane od prawa oraz minimum inteligencji. Ja sam jestem tam oskarżony i nie tylko ws. Bialenii ale i mojej jest łamane i nadużywanie prawo oraz brak niezależności w wydawaniu orzeczeń i wyroków. Stanowi to nie tylko o niszczeniu tam prawa praktycznie na całej płaszczyźnie KS ale też i o celowym działaniu blokowania prac Sejmu. Obecny skład paraliżuje KS w całości poza samorządami, których polityka nie ma nic wspólnego z zarządzaniem centralnym, ale gdy przyjdzie coś rozstrzygnąć to i tam wejdzie ułomność prawa przypieczętowana przez organ bałaganu i paraliżu prawnego. Marszałek Sejmu nie uznał orzeczenia TK, ale i ja wyraziłem swoją dezaprobatę co do nacjonalistycznych działań wymierzonych przeciw Królestwa i stanowionemu prawu.

Moim zdaniem, o ile Dreamland współpracuje z KS w ramach polityki zagranicznej, powinien poważne przeanalizować i rozważyć stopień współpracy do czasu stabilizacji prawno-politycznej KS.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: RIIF »

Dreamland nie współpracuje z Sarmacją. Na jakimkolwiek poziomie. Co mamy wiedzieć, wiemy, co mamy śledzić, śledzimy. I tyle.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

I to cieszy.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: OlaChojnacka »

Wersja zgodna z zasadami języka polskiego, przyzwoitości oraz europejską normą produkcji lodów smerfowych.

Jarek Wawrzyniak pisze: 10 mar 2019, 13:42 Na pewno niektórzy z Was śledzą Sarmację, a dla tych, którzy jednak nie, przedstawię obraz TK.
TK
, które już nawet nie tyle jest satyrą, co tragikomedią na temat prawodawstwa Sarmacji, a także jej ułomności w osobach Marszałka TK oraz asesora Hergemona, wydających kuriozalne orzeczenia całkowicie niezgodne z prawem, oraz świadczących o ich niskiej inteligencji. Ja sam jestem tam oskarżony; nie tylko ws. Bialenii ale również i mojej jest łamane i nadużywanie prawo, zaś wydawanie orzeczeń i wyroków jest niezgodne z zasadą niezależności sądownictwa. Stanowi to świadectwo nie tylko braku poszanowania dla prawa na obszarze całego KS, lecz też celowych działań mających na celu blokowanie prac Sejmu. Obecny skład Trybunału paraliżuje KS w całości - poza samorządami, których polityka nie ma nic wspólnego z zarządzaniem centralnym; lecz gdy przyjdzie coś rozstrzygnąć, to i tak na przeszkodzie staje kiepskie prawo, tworzone przez organ, który za cel postawił sobie doprowadzenie do bałaganu i paraliżu w legislacji KS. Marszałek Sejmu nie uznał orzeczenia TK; ja również wyraziłem swoją dezaprobatę ws. nacjonalistycznych działań wymierzonych przeciwko Królestwu i stanowionemu prawu.

Moim zdaniem - o ile Dreamland współpracuje z KS w ramach polityki zagranicznej - powinien poważnie przeanalizować i rozważyć stopień współpracy do czasu stabilizacji prawno-politycznej KS.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Aleksander »

Wiadomość, że mój ojciec robi karierę w Sarmacji mnie cieszy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 10 mar 2019, 20:59 Wiadomość, że mój ojciec robi karierę w Sarmacji mnie cieszy.
Jeśli ten przygłup to Pana ojciec, to w myśl przysłowia jaki ojciec taki syn, nie wpływa to pozytywnie na Pana wizerunek.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Aleksander »

Dreamlandzki wymiar sprawiedliwości nie ma w zwyczaju glosować orzeczeń sądów państw obcych.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: OlaChojnacka »

Jarek Wawrzyniak pisze: 11 mar 2019, 09:15Jeśli ten przygłup to Pana ojciec
O ile nie darzę osoby, do której Pan pijesz, nadmiernym szacunkiem, to powinien Pan jednak przystopować trochę.
Bluzgi i obraźliwe zwroty, wbrew pozorom, są zawsze spoko - pod warunkiem, że używane z sensem i z umiarem. Pluciu na innych jak żul spod monopolowego, któremu nie wrzuciliśmy 20gr na wódkie, mówimy stanowcze nie!
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Nie mam zamiaru obrażać Pana który jest obywatelem Dreamlandu i nie tej osoby tyczyło się słowo "przygłup" a jego ojca, do czego sam się odniósł. Natomiast gdyby spojrzeć na to co robi ojciec tej osoby z TK Sarmacji to to słowo jest nadzwyczaj miłosierne.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Ja nie dałem tego tematu by się żalić czy chwalić ale by przedstawić news z zagranicy Dreamlandu. Jeśli tematyka nie trafiona, spoko, nie będę więcej jej poruszał. Ponadto jeśli jest Ambasador KS tutaj myślałem że jest taka linia współpracy, ale z tego błędu już mnie wyprowadzono.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Gilead
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:34
Numer GG: 67441662
NIM: 956381
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Gilead »

Jarek Wawrzyniak pisze: 11 mar 2019, 09:15 Jeśli ten przygłup to Pana ojciec, to w myśl przysłowia jaki ojciec taki syn, nie wpływa to pozytywnie na Pana wizerunek.
W związku z naruszeniem art. 3. ustawy o Państwowym Forum Dyskusyjnym (znieważanie i poniżanie innych osób), udzielam formalnego upomnienia panu Jarek Wawrzyniak.

/-/ Moderator Państwowego Forum Dyskusyjnego
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Trybunał Koronny Sarmacji

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Jak już napomniałem nie było to skierowane do Dreamlandczyka tylko Sarmaty, choć mogę się mylić, ale wydaje mi się że to ta sama osoba. Niemniej upomnienie przyjęte do wiadomości.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości