Przegląd wydarzeń mikroświata

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: matmax »

Z ciekawych inicjatyw podjętych w Sarmacji, pojawił się wątek z Przeglądem wydarzeń mikroświata, organizowanym przez Służbę Informacyjną Partii Rozwoju. Są to krótkie podsumowania wydarzeń w mikroświecie (z Dreamlandem na pierwszym miejscu ;)) w ostatnich dniach. Ciekawe, krótko i konkretnie.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: Stanisław Dmowski »

Przejrzałem ten wątek i jestem z lekka zawiedziony. Autor nie zadał sobie nawet trudu, by przygotować materiał w sposób poprawny i rzetelny. Tak oto okazuje się, że jedną z części składowych Dreamlandu jest "Unia Sabaudzka". My we Włoszech jesteśmy? Rada dla twórcy, jeśli już coś tworzyć to w sposób staranny.

Nie zniechęcam oczywiście, sama idea jest jednocześnie szczytna i przygnebiająca. Widać, jak bardzo mikronacje się skurczyły i stoczyły.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Myślę i tak się zastanawiam, czy serio o nas — Wittach, tak głośno w Dreamlandzie. Wszystkie 3 przeglądy zawierają odniesienie, albo do mojego ojca, albo do całej rodziny ;)
Józef Sowiński pisze: [*] Elekcja Książęca w Uni Sabaudzkiej: pojawił się nowy kandydat w osobie Pohla. Tym samym Chamberlain zrezygnował z kandydowania. Jego kontrkandydatem pozostaje Daniel von Witt.
Moim zdaniem informacja napisana w sposób taki, jakoby Daniel też ubiegał się o posadę Księcia Unii.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość