STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Przegląd wydarzeń mikroświata

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
matmax
minister
Posty: 1542
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
Kontakt:

Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: matmax » 26 sty 2019, 14:25

Z ciekawych inicjatyw podjętych w Sarmacji, pojawił się wątek z Przeglądem wydarzeń mikroświata, organizowanym przez Służbę Informacyjną Partii Rozwoju. Są to krótkie podsumowania wydarzeń w mikroświecie (z Dreamlandem na pierwszym miejscu ;)) w ostatnich dniach. Ciekawe, krótko i konkretnie.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: Florian von Stettin » 26 sty 2019, 14:41

Przejrzałem ten wątek i jestem z lekka zawiedziony. Autor nie zadał sobie nawet trudu, by przygotować materiał w sposób poprawny i rzetelny. Tak oto okazuje się, że jedną z części składowych Dreamlandu jest "Unia Sabaudzka". My we Włoszech jesteśmy? Rada dla twórcy, jeśli już coś tworzyć to w sposób staranny.

Nie zniechęcam oczywiście, sama idea jest jednocześnie szczytna i przygnebiająca. Widać, jak bardzo mikronacje się skurczyły i stoczyły.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 996
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
Herb:
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Przegląd wydarzeń mikroświata

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 26 sty 2019, 14:50

Myślę i tak się zastanawiam, czy serio o nas — Wittach, tak głośno w Dreamlandzie. Wszystkie 3 przeglądy zawierają odniesienie, albo do mojego ojca, albo do całej rodziny ;)
Józef Sowiński pisze: [*] Elekcja Książęca w Uni Sabaudzkiej: pojawił się nowy kandydat w osobie Pohla. Tym samym Chamberlain zrezygnował z kandydowania. Jego kontrkandydatem pozostaje Daniel von Witt.
Moim zdaniem informacja napisana w sposób taki, jakoby Daniel też ubiegał się o posadę Księcia Unii.
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości