Inne światy

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Inne światy

Post autor: Chamberlain »

Po dłuższej przerwie zajrzałem właśnie na Planetę. Jębruży Rawidły-Pom i spółka bawią się chyba dobrze, choć nie bardzo wiadomo, gdzie dokładnie i z kim. Ktoś kojarzy, o co chodzi?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Andrzej »

Zara zara, czy to wenedyk? Chyba mirkonacje wbijają w turbogłęboki ałtys.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: matmax »

O ładny artykuł na micropedii się postarali. Ich forume ma jak na razie 39 postów, więc raczej bez szału.

Zaintrygował mnie ich parlament - 4 posłów, którzy dysponują najwyraźniej różną liczbą głosów.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Stanisław Dmowski »

Tak się składa, że za swojej kadencji wysłałem kogoś w te rejony na odpytkę twórcy projektu tego państwa. Powodem była czysta ciekawość, w końcu mało teraz jest nowych państw. Autor nas zbył, kiedy zaproponowaliśmy pomoc i zaprosiliśmy na ziemie KD rzucił tylko, że w mikroświecie jest 10 lat i będzie dalej robił swoje. Niech robi, krzyżyk na drogę. Jeśli idzie o państwo, to twór jednoosobowy, autorowi bardzo się nudzi chyba, że utrzymuje te kilka klonów.
Awatar użytkownika
Gilead
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:34
Numer GG: 67441662
NIM: 956381
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Gilead »

Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Gilead Colquhoun pisze: 21 sty 2019, 19:00 Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Al-Rajn też działało w pojedynkę przez długi okres czasu, albo Aguria.
Moim zdaniem, jedna osoba utrzymuje kilka klonów z myślą, iż to pozwoli przetrwać pewien okres czasu w mikroświecie, ściągając do siebie ludzi, by później z klonów zrezygnować.
Akcja marketingowa ;) Obywatele raczej nie osiądą w martwym państwie.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Gilead Colquhoun pisze: 21 sty 2019, 19:00 Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Myślę, że większość wyjadaczy zadaje sobie to samo pytanie. Można, tylko jaki w tym sens? Nie zmusisz jednak nikogo do robienia czegoś, czego nie chce. Mikronacje mają dawać spełnienie. Jak kogoś satysfakcjonuje budowanie mikronacji w pojedynkę to proszę bardzo.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Andrzej »

Robienie mirkonacji bez prawdziwych interakcji z innymi ludźmi jest w chuj nudne. Nie sram na moją ukochaną Krakozję czy moją wandejską Matczyznę, ale been there done that.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości