Inne światy

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Inne światy

Post autor: Chamberlain »

Po dłuższej przerwie zajrzałem właśnie na Planetę. Jębruży Rawidły-Pom i spółka bawią się chyba dobrze, choć nie bardzo wiadomo, gdzie dokładnie i z kim. Ktoś kojarzy, o co chodzi?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Andrzej »

Zara zara, czy to wenedyk? Chyba mirkonacje wbijają w turbogłęboki ałtys.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: matmax »

O ładny artykuł na micropedii się postarali. Ich forume ma jak na razie 39 postów, więc raczej bez szału.

Zaintrygował mnie ich parlament - 4 posłów, którzy dysponują najwyraźniej różną liczbą głosów.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Stanisław Dmowski »

Tak się składa, że za swojej kadencji wysłałem kogoś w te rejony na odpytkę twórcy projektu tego państwa. Powodem była czysta ciekawość, w końcu mało teraz jest nowych państw. Autor nas zbył, kiedy zaproponowaliśmy pomoc i zaprosiliśmy na ziemie KD rzucił tylko, że w mikroświecie jest 10 lat i będzie dalej robił swoje. Niech robi, krzyżyk na drogę. Jeśli idzie o państwo, to twór jednoosobowy, autorowi bardzo się nudzi chyba, że utrzymuje te kilka klonów.
Awatar użytkownika
Gilead
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 16:34
Numer GG: 67441662
NIM: 956381
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Gilead »

Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Gilead Colquhoun pisze: 21 sty 2019, 19:00 Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Al-Rajn też działało w pojedynkę przez długi okres czasu, albo Aguria.
Moim zdaniem, jedna osoba utrzymuje kilka klonów z myślą, iż to pozwoli przetrwać pewien okres czasu w mikroświecie, ściągając do siebie ludzi, by później z klonów zrezygnować.
Akcja marketingowa ;) Obywatele raczej nie osiądą w martwym państwie.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Gilead Colquhoun pisze: 21 sty 2019, 19:00 Intrygujący koncept. Dlaczego jednak robić coś takiego w pojedynkę? Marnacja potencjału, moim zdaniem.
Myślę, że większość wyjadaczy zadaje sobie to samo pytanie. Można, tylko jaki w tym sens? Nie zmusisz jednak nikogo do robienia czegoś, czego nie chce. Mikronacje mają dawać spełnienie. Jak kogoś satysfakcjonuje budowanie mikronacji w pojedynkę to proszę bardzo.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Inne światy

Post autor: Andrzej »

Robienie mirkonacji bez prawdziwych interakcji z innymi ludźmi jest w chuj nudne. Nie sram na moją ukochaną Krakozję czy moją wandejską Matczyznę, ale been there done that.
Andreas Rex Emeritus
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości