Kilka czytatow z forum KS....

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Kilka czytatow z forum KS....

Post autor: Sted Asketil »

Kilka czytatow z forum KS.... http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f= ... 7&start=10
Konrad Jakub dzisiaj, o 19:04

Skoro w Sarmacji napisanie że książę nie ma racji było zbrodnią obrazy majestatu i skutkowało przyznaniem statusu persona non into rozmowa, to kiedy w Dreamlandzie będą w normalnej dyskusji wyzywać od kurew, może być śmiesznie.
anglov dzisiaj, o 18:58

Choć doceniam to, że ma WKM nieskończone źródło energii do działania, to mimo wszystko proszę mi wybaczyć, ale tęsknić nie będę.

Natomiast życzę powodzenia. Tym razem nawet nie z przekory, lecz po prostu – Wasza opozycja w Sarmacji to nic, w porównaniu z tym, z czym spotkacie się od niektórych osób w Dreamlandzie.
Zombiakov dzisiaj, o 14:33


Duzo zalezy od linii jaka bedzie przyjeta wobec Ksiestwa. Zeby zalagodzic sytuacje wewnetrzna i zwiekszyc aktywnosc lokalna mozliwy jest scenariusz celowej eskalacji konfliktu miedzy naszymi panstwami - moze byc to nawet eskalacja uknuta w kuluarach z naszym Piotrem III.

Tak czy siak - w takim idealnym scenariuszu bedziemy korzystac z reaktora aktywnosci a zarazem w razie wybuchu bedziemy w bezpiecznej odleglosci :mrgreen:

Edit:
Dodam, ze mozemy sami pomoc i tan konflikt zaczac podzegac. Majac takiego partnera po drugiej stronie nie bedzie to szlo w czarna dziure i mozemy liczyc na jakakolwiek wzajemnosc i dobre emocje.
Zombiakov dzisiaj, o 08:32

Co sprawia, ze osoba ktora wywiesila biala flage na tronie Ksiestwa probuje ponownie w Dreamlandzie ? Slabosc tamtego panstwa i nadzieja na silowe zrealizowanie swoich wizji ?

Co sprawia, ze Dreamland hurtowo importuje Krolow i Krolowe z Sarmacji ? Czy cos zatem stoi na przeszkodzie by inkorporowac Dreamland ?
Kristian Arped dzisiaj, o 11:56

Pozostaje tylko życzyć Dreamlandczykom miłej zabawy xD
Remigiusz L. dzisiaj, o 12:59

Nie wiem czy gratulować, czy składać kondolencje, więc poczekam na rozwój wydarzeń.
Kristian Arped dzisiaj, o 13:49

Gratulacje się należą Sarmacji, że podstępem i sprytem pozbyła się ze swojej zdrowej tkanki złośliwego nowotworu. :p
To tylko kilka komentarzy - ogolnie cieszmy sie :)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Kilka czytatow z forum KS....

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Konrad Jakub dzisiaj, o 19:04

Skoro w Sarmacji napisanie że książę nie ma racji było zbrodnią obrazy majestatu i skutkowało przyznaniem statusu persona non into rozmowa, to kiedy w Dreamlandzie będą w normalnej dyskusji wyzywać od kurew, może być śmiesznie.
A to swoją drogą smutne, że mamy obraz tak wulgarnego społeczeństwa międzynarodowo.
anglov dzisiaj, o 18:58

Choć doceniam to, że ma WKM nieskończone źródło energii do działania, to mimo wszystko proszę mi wybaczyć, ale tęsknić nie będę.

Natomiast życzę powodzenia. Tym razem nawet nie z przekory, lecz po prostu – Wasza opozycja w Sarmacji to nic, w porównaniu z tym, z czym spotkacie się od niektórych osób w Dreamlandzie.
Stwierdzenie zwykłego faktu.
Zombiakov dzisiaj, o 08:32

Co sprawia, ze osoba ktora wywiesila biala flage na tronie Ksiestwa probuje ponownie w Dreamlandzie ? Slabosc tamtego panstwa i nadzieja na silowe zrealizowanie swoich wizji ?
Nie jest z nami tak źle. Ostatnio w porównaniu do listopada czy października dzieje się bardzo dużo.
Co sprawia, ze Dreamland hurtowo importuje Krolow i Krolowe z Sarmacji ? Czy cos zatem stoi na przeszkodzie by inkorporowac Dreamland ?
Nie wiem, wzajemna nienawiść obu państw i ich obywateli?
Kristian Arped dzisiaj, o 11:56

Pozostaje tylko życzyć Dreamlandczykom miłej zabawy xD
Jak widać, już wszyscy zaczęli się dobrze bawić. Szkoda, że w tak toksycznej atmosferze.
Remigiusz L. dzisiaj, o 12:59

Nie wiem czy gratulować, czy składać kondolencje, więc poczekam na rozwój wydarzeń.
Szkoda, że dreamlandczycy nie mają tak rozsądnej postawy.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kilka czytatow z forum KS....

Post autor: Aleksander »

Fryderyk Orański-Nassau pisze: 29 gru 2018, 15:13
Co sprawia, ze Dreamland hurtowo importuje Krolow i Krolowe z Sarmacji ? Czy cos zatem stoi na przeszkodzie by inkorporowac Dreamland ?
Nie wiem, wzajemna nienawiść obu państw i ich obywateli?
Nienawiść? Naprawdę odczuwa ktoś w Sarmacji nienawiść do Dreamlandu albo Dreamlandczyków? A w Dreamlandzie do Sarmacji i Sarmatów? Ja raczej na przeszkodzie widzę brak woli po stronie Dreamlandu i Dreamlandczyków i podejrzewam również brak woli po stronie Sarmacji i Sarmatów. Po prostu dwa różne państwa, o różnym klimacie i różnych postawach i oczekiwaniach obywateli.

Najbardziej mnie w tym kontekście śmieszy sprawa Awary. Wciąż i wciąż wracamy do tego tematu i masturbujemy się publicznie nad hurr-durr powrotem Awary. To tak, jakbyśmy podniecali się Lwowem i tamtejszymi terenami. Byłem tam. Oglądałem kamienicę, w której wychował się mój dziadek. Oglądałem to miasto i porównywałem do tego co widziałem na zdjęciach z albumu rodzinnego. Miasto mi się podobało. Ale nie widzę powodu, by się ekscytować wizją, która jest z pogranicza science-fiction. Oczywiście, gdyby Rosjanie zamierzali dokonać rozbioru Ukrainy i nam zaoferowali Kresy Wschodnie, najlepiej po czystce etnicznej przeprowadzonej ich rękoma, to głupotą byłoby nie wziąć. Chociażby z tego powodu, że jest tam kilkadziesiąt tysięcy mieszkań, których podaż rozwiązałaby częściowo chociaż problem z niedoborem lokali mieszkalnych. Ale opieranie polityki o "hurr-durr oddawać Lwów" i tasowanie się pod ten sentyment jest co najmniej nierozsądne.

To samo dotyczy Awary. Sarmacja i Sarmaci po dobroci nam tego nie oddadzą, zaś my sami mamy problem z zapewnieniem aktywności tego, co jest w naszym władaniu już teraz. Czy naprawdę zatem pół wysepki jest taki ważne, że komuś z tego powodu ma nie stawać?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Kilka czytatow z forum KS....

Post autor: Stanisław Dmowski »

الوـس pisze: 29 gru 2018, 15:55 Nienawiść? Naprawdę odczuwa ktoś w Sarmacji nienawiść do Dreamlandu albo Dreamlandczyków? A w Dreamlandzie do Sarmacji i Sarmatów? Ja raczej na przeszkodzie widzę brak woli po stronie Dreamlandu i Dreamlandczyków i podejrzewam również brak woli po stronie Sarmacji i Sarmatów. Po prostu dwa różne państwa, o różnym klimacie i różnych postawach i oczekiwaniach obywateli.
Faktycznie, przez te cztery miesiące ze strony Rządu była wola współpracy, niestety nie było jej po drugiej stronie. Nie dziwi mnie to. Sarmaci rozrośli się do tego stopnia, że nie potrzebują już interesować się światem zewnętrznym, więcej uwagi poświęcają sprawom wewnętrznym, relacjom Grodziska z poszczególnymi częściami składowymi.

Jak widać jednak jesteśmy tym wyjątkiem na mapie światowej, który Sarmacja obserwuje z uwagą, nie umknął jej uwadze żaden post Casimira o polityce agresywnej, nie umyka Wam też to co się teraz dzieje. Rozumiem Was, specyficzna forma ekspresji reprezentowana przez KD może ciekawić, z porównaniu do tego, co się w KS dzieje, czyli szturmu na Sejm młodzianów z kilkudniowym przebiegiem, mdłości i klejeniu nart w Starosarmacji. :)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kilka czytatow z forum KS....

Post autor: Aleksander »

Sarmacja nigdy nie była przesadnie zainteresowana tym, co się dzieje dookoła niej. Taki już urok tego kraju. Te zarzuty słyszałem w 2007 roku i słyszę je również po ponad 10 latach.
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości