STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

[SARMACJA] Kandydat na Ministra Spraw Zagranicznych zapowiedział zwrócenie Awary

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Herb:
Kontakt:

[SARMACJA] Kandydat na Ministra Spraw Zagranicznych zapowiedział zwrócenie Awary

Post autor: Karolina Aleksandra » 14 gru 2018, 18:06

Nie ma co szerzej opisywać, nagłówek wisi w sarmackim GAP-ie od jakiegoś czasu.

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f= ... 53#p296949

KA

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Re: [SARMACJA] Kandydat na Ministra Spraw Zagranicznych zapowiedział zwrócenie Awary

Post autor: الوـس » 14 gru 2018, 19:16

To news z rodzaju: Żyrinowski proponuje rozbiór Ukrainy. Tzn, nie żebym był przeciw, bo po czystce etnicznej rozwiązalibyśmy problem niedoboru mieszkań, ale jednak jest to political-fiction.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Re: [SARMACJA] Kandydat na Ministra Spraw Zagranicznych zapowiedział zwrócenie Awary

Post autor: JPII » 14 gru 2018, 19:31

الوـس pisze:
14 gru 2018, 19:16
To news z rodzaju: Żyrinowski proponuje rozbiór Ukrainy. Tzn, nie żebym był przeciw, bo po czystce etnicznej rozwiązalibyśmy problem niedoboru mieszkań, ale jednak jest to political-fiction.
Po chuj przejmować się Ukraińcami, skoro i tak zaleją nas Hindusi?
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

Awatar użytkownika
الوـس
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 14 gru 2018, 19:34

Mam z nimi osobistą kosę. Z ukrolami w sensie.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Arianator-in-chief

Post autor: Arianator-in-chief » 14 gru 2018, 19:36

Jezus Pedael Ipanienko pisze:
14 gru 2018, 19:31
Po chuj przejmować się Ukraińcami, skoro i tak zaleją nas Hindusi?
Ja słyszałam o tym że mają zalać nas Filipińczycy.

Może to i dobrze, temu krajowi przydałby się Duterte.
Na czasowym (?) urlopie od Dreamlandu.
Dane kontaktowe jakby coś.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 14 gru 2018, 19:38

Uzyskawszy satysfakcjonujące wyjaśnienie, wycofuję ten zamiar i otwarcie przyznaję, że nie doceniłem Sarmatów. Swoje błędne przekonania wziąłem z faktu zupełnego braku aktywności w Awarze - sądziłem, że jest ona już jedynie maskotką KS, która daje nam powód do kłótni z KD. Skoro sprawa wyjaśniona, czekam, aż kandydat na kanclerza mnie odwoła. Ze względu na mój stan nędnego słupa będę stał tu i czekał.
Tak ten kandydat na MSZ się ostatecznie wypowiedział. Jak na razie nie będę komentował tej sprawy, będę się uważnie przyglądał wydarzeniom.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Andy Sky
Kontakt:

Post autor: Andy Sky » 14 gru 2018, 20:19

Nim zdążyłem skomentować, sprawnie uformowano osobnika do postawy politycznie poprawnej, lincz się nie odbył. ;)

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 14 gru 2018, 20:35

Kandydat na MSZ wycofał się również z kandydowania na to stanowisko.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
الوـس
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 14 gru 2018, 21:00

A tak na serio. Naprawdę nam zależy na tej Awarze?
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 16 gru 2018, 13:13

الوـس pisze:
14 gru 2018, 21:00
A tak na serio. Naprawdę nam zależy na tej Awarze?
Sprawa honoru, dowód sarmackiego barbarzyństwa, skuteczna blokada w utrzymywaniu relacji na pozycji bliższej niż chłodne. Scholandczykom z tego co wiem zależy, mi też. Cały czas czekam na monarchę, który nie będzie jedynie mówił jak JKW Alfred, że wypowie tą umowę, a w końcu to zrobi i przestanie udawać, że konfliktu nie ma, bo Sarmaci na tym zamykają dyskusję.

W obecnym tempie pojednania nie było, nie ma i nie będzie. Ta sprawa to chyba jedna z niewielu rzeczy, które łączą dreamlandczyków niezależnie od przekonań politycznych.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
الوـس
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 16 gru 2018, 13:13

Mnie akurat Awara jest mniej niż obojętna.
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 16 gru 2018, 13:26

Nie wiem jak teraz, ale swego czasu była to zdecydowana większość.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”