STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Kolonizacja dzikiego lądu

Wieści zza wielkiego morza.
Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Kolonizacja dzikiego lądu

Post autor: Florian von Stettin » 24 lis 2018, 11:04

Jako, że w cywilizowanej części mikroświata nie dzieje się nic ciekawego, postanowiłem przejrzeć kilka innych forów. Okazuje się, że Nordata - kontynent z przeznaczeniem na składowisko "ludzkich odpadów" praktycznie wymarł. Jedno z ostatnich aktywnych państw na tym kontynencie, czyli Brodria, bodajże miesiąc temu zakończyła swoją działalność i wyłączyła forum. Na lądzie zapanowała kompletna cisza, tylko sarmacka Bialenia ze Swarzewskim, Contim i Piccolominim (tego akurat się podejrzewa o to, że jest klonem jakiegoś Bialeńczyka) jakoś się trzyma.

Okazuje się jednak, że wiele państw podjęło próbę wykrojenia swojej części z tego nordackiego "tortu". Suderland przyłączył do swego państwa Koburgię, do której pretensje rościli sobie od jakiegoś czasu natomiast Austriacy podjęli się akcji kolonizacyjnej. Śmiałkowie z Viktorem von Vihren, byłym konsulem Garapenii podjęli wyprawę na zachodni brzeg i założyli tam osadę o nazwie Weinland. Ciekawe, kto następny przyłączy się do tego wyścigu o ziemię?

Obrazek
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Posty: 4043
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
Herb:
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kolonizacja dzikiego lądu

Post autor: الوـس » 24 lis 2018, 11:16

Zatapiać!
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
lord
Posty: 555
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Lokalizacja: Pałac Atving (Buuren)
Kontakt:

Re: Kolonizacja dzikiego lądu

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 24 lis 2018, 15:30

Pikselów nigdy za wiele. Sarmacja ma już pewnie współczynnik gęstości zaludnienia na poziomie Sahary, mundre głowy w Grodzisku muszą chyba wynaleźć jakąś nową metodę rozrywki, bo wcześniej czy później spadnie do wartości znanej z księżyca.
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości