„Kler”

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Maciej II »

Drama Queen pisze: 7 paź 2018, 21:43 Każdy kto się trochę interesuje historią wie, że pierwsza krucjata zaczęła się po tym jak kalif Usama III wleciał balonem w World Faith Center w normańskim Jórvíku, ale lewactwo tego nie zrozumie.
Ponoć w dniu zamachu część Normanów nie przyszła do pracy - okazało się, że wszyscy ocaleni w ten sposób mieli pejsy, duże nosy i paszport Izraela, ale to wszystko tylko legenda.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Torkan Ingawaar »

Helmut Pohl pisze: 7 paź 2018, 22:18 paszport Izraela
Kaganatu Chazarskiego* xD
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: „Kler”

Post autor: Polyna »

Ja słyszałam tylko że król Normanów, Jerzy II Krzakozębny wiedział o zamachu ale mu nie zapobiegł. Po czym wysłał swoich rycerzy do Mezopotamii żeby odbić Święty Olej z rąk Saladyna, mimo że ten nie miał nic wspólnego z zamachem…
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Maciej II »

Drama Queen pisze: 7 paź 2018, 23:18 Ja słyszałam tylko że król Normanów, Jerzy II Krzakozębny wiedział o zamachu ale mu nie zapobiegł. Po czym wysłał swoich rycerzy do Mezopotamii żeby odbić Święty Olej z rąk Saladyna, mimo że ten nie miał nic wspólnego z zamachem…
Istnieje hipoteza, że rzeczony Święty Olej nigdy nie dotarł do Normandii gdyż nieostrożni rycerze Krzakozębnego zbili dzban z olejem przy przeprawie przez rzekę Salef.
Powstała tym sposobem plama świętego oleju miała być przyczynkiem do potknięcia się konia Fryderyka Barbarossy, który niefortunnie wpadł do rzeki i utonął wraz z właścicielem co jest szczególnie dziwne, gdyż faktem historycznym jest ówczesny standard montowania pływaków do każdego konia celem zwiększenia dzielności morskiej.
Słyszałem, że pływaki w koniu Fryderyka Barbarossy przebili agenci Kaganatu Chazarskiego*.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Aleksander »

Nie wiem o co chodzi i co chciałem osiągnąć wchodząc na forum Dreamlandu skacowany i zjarany, ale nie zawiodłem się.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Stanisław Dmowski »

الوـس pisze: 8 paź 2018, 08:45 Nie wiem o co chodzi i co chciałem osiągnąć wchodząc na forum Dreamlandu skacowany i zjarany, ale nie zawiodłem się.
I o to chodzi. Dreamland bawi i uczy, dla takich dysput warto było tu przybyć.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Daniel von Witt »

Chcę jeszcze wrócić do dwóch wiodących tematów w tym wątku. Po pierwsze czy takie filmy jak "Kler" powinny odpychać wierzących od Kościoła, skoro, jak tu powiedziano, Kościół nie tępi ludzi, a grzechy ludzkie. A skoro tak, to wierzący katolicy powinni z bólem przyjmować fakty, że ich kapłani są tak samo grzeszni jak oni sami, i że często dopuszczają się przy okazji grzechu również przestępstw. Argumenty wielu ludzi polegające na tym np., że nie chodzą już do kościoła (koniecznie z małej litery), bo ich księża to przestępcy, niegodziwcy, grzesznicy, jest absurdalne. Szatan właśnie tego chce - przy pomocy jednych grzeszników odsunąć od Kościoła innych. Kompletnie mnie nie odpycha od Kościoła fakt, że wielu jego kapłanów potwornie grzeszy. Nie przynależę do Niego dla nich, chociaż moja miłość bliźniego powinna uwidocznić się właśnie w tych ciężkich dla Kościoła chwilach, i okazać im współczucie oraz modlitwę. I to właśnie korzystając z sposobu postępowania wyznaczonego przez Jezusa - wybaczać i pouczać, aby nie grzeszono więcej. Tak więc ktoś, kto wie czym jest jego wiara i po co się jej trzyma, nie odejdzie z Kościoła, choćby papież publicznie gwałcił dzieci. Obecny papież, nazywany liberałem, ma wiele grzechów na swym sumieniu, wedle niektórych znawców tematu nie jest nawet papieżem a antypapieżem. Kościół jednak przeżył nie takich papieży. Przeżyje więc i chwile, gdy wiele jego tkanek samoczynnie gnije.

Co do zaś powtarzającego się notorycznie wątku pedalstwa. Abstrahujmy od Boga i Kościoła. Jezus Ipanienko napisał, że homoseksualizm występuje naturalnie wśród zwierząt. Śmiem w to poważnie wątpić, gdyż nie sądzę, aby matka natura była idiotką i dopuściła możliwość, aby homoseksualizm był naturalny, normalny, pozostawiając go w katalogu zwykłych, wielu zboczeń. Miliardy lat ewolucji, gatunki ewoluują, walcząc o przetrwanie. Doskonalą wszystkie swoje zdolności, w tym zdolności do rozmnażania się. Wtedy matka natura wpada na pomysł, aby nadać cechy naturalne zboczeniu homoseksualizmu, ryzykując przy tym nie tylko to, że kiedyś wyginie jeden gatunek, ale że wyginą wszystkie rozmnażające się w sposób płciowy, i ewolucję szlag trafi. Gdyby bowiem matka natura rzeczywiście tak pomyślała: "homo jest spoko, będzie naturalne" to zabezpieczyłaby wszystkie gatunki rozmnażające się w sposób płciowy w możliwość jednoczesnego lub zastępczego rozmnażania się bezpłciowego. Wtedy np. krowa rozmnażałaby się przez podział. Jednego dnia lizałaby dla swojego zboczenia narządy rozrodcze stojącej obok niej krowy, a drugiego dnia sama podzieliłaby się, ku uciesze chłopa, na kilka innych, w pełni rozwiniętych krów, które dalej oddałyby się świntuszeniu. Tymczasem matka natura na nic takiego nie wpadła, uznając najwyraźniej, że narządy rozrodcze służą naturalnie do rozmnażania, a to, że jakiś byk, gołąb, człowiek, z jakiegoś powodu bawi się dla swego samozadowolenia, z innym przedstawicielem swego lub innego gatunku czy nawet z przedmiotem, to matki natury zbytnio nie straszy, acz na pewno brzydzi, bo zamiary miała inne. Ponadto matka natura czyni z człowieka najlepszy z wszystkich gatunków (nie ulega to żadnym wątpliwościom, wszak to człowiek panuje nad Ziemią, a nie np. ukwiały) i wtedy wychodzi Jezus Ipanienko, mówiąc, żebyśmy naśladowali inne (gorsze) gatunki. Matka natura puka się w czoło - tyle lat ewolucji, a te głąby chcą zawrócić.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Stanisław Dmowski »

Daniel von Witt pisze: 9 paź 2018, 09:35 czy takie filmy jak "Kler" powinny odpychać wierzących od Kościoła, skoro, jak tu powiedziano, Kościół nie tępi ludzi, a grzechy ludzkie
Nie wiem, czy powinny. Mogę się tylko domyślać, że jego emisja była zaplanowana nie jako ruch w celu ratowania Kościoła a zadaniu mu ciosu. Gdy widzę na premierze filmu naczelnego propagandystę PRL-u, który kłamał w żywe oczy nt. śmierci księdza Popiełuszki, to mogę się tylko domyślać, że film jest atakiem w stylu Departamentu IV.
Daniel von Witt pisze: 9 paź 2018, 09:35 Obecny papież, nazywany liberałem, ma wiele grzechów na swym sumieniu, wedle niektórych znawców tematu nie jest nawet papieżem a antypapieżem. Kościół jednak przeżył nie takich papieży. Przeżyje więc i chwile, gdy wiele jego tkanek samoczynnie gnije.
Fakt, kiedyś Kościół miał wielu papieży skandalistów, tu zawsze podają przykład Borgii. Pamiętajmy jednakże, że Kościół poniósł wtedy duże straty, podniósł się po sobotę trydenckim, skorygował wiele swoich błędów, ale bez szwanku nie wyszedł. Także trzeba powiedzieć, że wtedy nie mieliśmy do czynienia ze środkami społecznego przekazu w dzisiejszym tego słowa znaczeniu. Może i rozchodziły się plotki o powiedzmy, rozpuście w Watykanie, ale z oczywistych względów nie docierało to do każdego. W XXI dzięki mass mediom takie informacje rozchodzą się błyskawicznie. Ach, gdyby Luter miał internet, Watykan by dopiero miał problem :)
Daniel von Witt pisze: 9 paź 2018, 09:35 homoseksualizm występuje naturalnie wśród zwierząt
A przyznam, że swego czasu, to było dawno temu, nauczyciel biologii opowiadał nam o właśnie takich przypadkach pośród ziemskiej fauny. Okazuje się, że są owe przypadki, wspomniane były jakieś tam gatunki ryb, coś też o ptakach było, ale nie pamiętam dokładnie, o jakie chodziło. Niemniej jednak takie coś istnieje, ale w naprawdę znikomej ilości. Czasem ta ewolucja potrafi płatać różne figle.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Daniel von Witt »

Florian von Stettin pisze: 9 paź 2018, 18:55 A przyznam, że swego czasu, to było dawno temu, nauczyciel biologii opowiadał nam o właśnie takich przypadkach pośród ziemskiej fauny. Okazuje się, że są owe przypadki, wspomniane były jakieś tam gatunki ryb, coś też o ptakach było, ale nie pamiętam dokładnie, o jakie chodziło. Niemniej jednak takie coś istnieje, ale w naprawdę znikomej ilości. Czasem ta ewolucja potrafi płatać różne figle.
To, że takie przypadki są wcale nie znaczy, że są to przypadki naturalne. Powiedziałbym: anaturalne, zboczone. I to, że do żeńskich czy męskich części ciała można włożyć dosłownie cokolwiek, niekoniecznie należącego do istoty żywej i niekoniecznie własnego gatunku, to nie świadczy to o naturze tego aktu, a o chwilowym lub ciągłym zjebaniu umysłu istoty, która dobrowolnie na ten akt przystaje.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Andrzej »

Danielku, ale na chuj rozpisujesz się nad tym, że jesteś niedouczonym debilem?
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5751
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Aleksander »

Jak to jest, że ja jestem hetero i mi kompletnie koło chuja lata, że dwóch kolesi może w łóżku sobie wkładać fiuta w różne otwory ciała? A Daniel sprawia wrażenie niepewnego swojej orientacji i tak bardzo jest przeciwko czemuś, co go, przynajmniej wedle jego własnych deklaracji, nie dotyczy?

Co mnie obchodzi, że sąsiedzi mieszkający obok to para i się pukają w kakałko? Póki nie parkują swojego rzęcha na moim miejscu parkingowym i nie są, przynajmniej jawnie, za sracovią, to niech się pukają na zdrowie. To nawet dla mnie lepiej, bo, przynajmniej czysto hipotetycznie, to są dwie panienki ekstra do mojego koszyczka.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: „Kler”

Post autor: Andrzej »

IMHO Danielek z tym homofobicznym pierdoleniem może najwyżej zwojtylać na fora ONR/MW xD
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości