Nie ma możliwości głosowania.

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Ayar Manco
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2018, 09:51
NIM: 392439
Kontakt:

Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ayar Manco »

Witam jestem obywatelem Dreamland'u i chciałem zagłosować w wyborach lecz po pomyślnym zalogowaniu się, strona powiadamia mnie, że nie mam czynnego prawa wyborczego i nie mogę głosować, następnie jest napisane: Prawdopodbnie uzyskałeś obywatelstwo w chwili ogłoszenia kalendarza wyborczego.

Jestem obywatelem od 11 dni (31 lipca 2018) i mam pytania: Czy mogę zagłosować? Czy istnieje taka możliwość, jeśli nie to dlaczego?
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Alfred »

Wybory zostały zarządzone 29 lipca. Prawo głosu nie przysługuje Panu.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Proszę wybaczyć zdegradowanie wątku do kawiarni, acz mam wrażenie, iż został wyjaśniony i zamknięty wypowiedzią JKM Alfreda.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: matmax »

Ruprecht van den Spraak pisze:
Proszę wybaczyć zdegradowanie wątku do kawiarni, acz mam wrażenie, iż został wyjaśniony i zamknięty wypowiedzią JKM Alfreda.
Wyjaśniony może i tak, ale dlaczego w takim razie do kawiarni?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

matmax pisze:Wyjaśniony może i tak, ale dlaczego w takim razie do kawiarni?
Gdzie indziej? Nie jest to temat natury technicznej więc dział KSI jest nieodpowiedni. Kawiarnia jest dobrym miejscem do składowania takich wątków.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: matmax »

Kawiarnia, mam wrazenie, zawsze była raczej na offtop. Albo nie ruszałbym, albo umieściłbym w polityce i społeczeństwie.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Poczekam na słowo od Pana Ayara, jeśli chciałby kontynuować na polityce i społeczeństwie nie widzę problemu w przywróceniu do oryginalnego działu.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Daniel von Witt »

Ruprecht van den Spraak pisze:
Proszę wybaczyć zdegradowanie wątku do kawiarni
Tak jakby odnoszę wrażenie, że nasze umiłowane władze nie zajmują się w ostatnim czasie niczym innym jak tylko moderowaniem.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Ayar Manco
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2018, 09:51
NIM: 392439
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ayar Manco »

Ruprecht van den Spraak pisze:Poczekam na słowo od Pana Ayara, jeśli chciałby kontynuować na polityce i społeczeństwie nie widzę problemu w przywróceniu do oryginalnego działu.
Nie chcę kontynuować wątku, teraz widzę, że równie dobrze mogłem wysłać prywatną wiadomość do króla lub innej osoby z wysokim stanowiskiem w państwie, najmocniej przepraszam za zaśmiecenie działu: Polityka i Społeczeństwo.

Manco
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Ayar Manco pisze:najmocniej przepraszam za zaśmiecenie działu: Polityka i Społeczeństwo.
Nie nazwałbym tego "zaśmieceniem", a Pan nie ma za co przepraszać :)
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Ayar Manco
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2018, 09:51
NIM: 392439
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ayar Manco »

Ruprecht van den Spraak pisze:
Ayar Manco pisze:najmocniej przepraszam za zaśmiecenie działu: Polityka i Społeczeństwo.
Nie nazwałbym tego "zaśmieceniem", a Pan nie ma za co przepraszać :)
(:
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Karolina Aleksandra »

Bez sensu. Kawiarnia jest do prawdziwego offtopu. Nie trzeba przenosić ani zamykać wątku w mojej opinii, chociażby z uwagi na to, że inni mogą być w podobnej sytuacji i zanim napiszą na forum, że nie mogą głosować, przeczytają wątek i ogarną dlaczego.

Nie przesadzajmy z przenoszeniem rzeczy…

KA
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Daniel von Witt pisze: Tak jakby odnoszę wrażenie, że nasze umiłowane władze nie zajmują się w ostatnim czasie niczym innym jak tylko moderowaniem.
Kadra rządowa została uszczuplona w ostatnim czasie do prawdziwego minimum, a moderowane forum jest moim zdaniem lepsze od niemoderowanego.
Karolina Aleksandra pisze:Bez sensu. Kawiarnia jest do prawdziwego offtopu. Nie trzeba przenosić ani zamykać wątku w mojej opinii, chociażby z uwagi na to, że inni mogą być w podobnej sytuacji i zanim napiszą na forum, że nie mogą głosować, przeczytają wątek i ogarną dlaczego.

Nie przesadzajmy z przenoszeniem rzeczy…
Wasza Królewska Wysokość,
wątek zamknięty nie jest i nie będzie, a przeniesienie z działu Polityka i Społeczeństwo było decyzją podjętą w związku z zakończeniem dyskusji odpowiedzią JKM Alfreda. Nie zostaje usunięty, gdyż może okazać się przykładem w przyszłości i dotyczy on sprawy istotnej i wartej uwagi - ze względu na przełomowe dla Dreamlandu wydarzenie jakim są wybory, zdecydowałem ze zgodą autora wątku przenieść go do kawiarni. Wciąż pozostaje na forum, każdy może go zobaczyć, a Polityka i Społeczeństwo niecierpliwie czeka na wyniki głosowania. Oczywiście można go przywrócić z czym nie widzę problemu.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Nie ma możliwości głosowania.

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Rzecz w tym, że istotnie kawiarnia jest traktowana jako prawdziwe głupoty i niezwiązany z mikro off-top. Tutaj można dyskutować o książkach, sytuacji w Izraelu czy niczym Angus Kaufmam, gdy jeszcze go tu widzieliśmy-rozważać grubość penisa jednego z Polskich monarchów. Abstrahując od tego czy takie rzeczy wypada tutaj publikować, wszystko to nie przekłada się na mikronacje i tym jest ten dział. Moim zdaniem powinno zostać tam, gdzie wszystkie zamknięte zapytania-w KSI.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości