[Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.

Czy Alfred powinien abdykować?

Tak
17
65%
Nie
5
19%
Nie wiem
4
15%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Chamberlain »

Christopher Kononowitz pisze:
To, że obywatele wybrali popcorn? Z postu Steda Asketila wynika, że jednak nie wszyscy - i ktoś rzeczywiście miał jakiś pomysł na organizację Rocznicy.
To może wyjaśnię. Pomysł pana Steda Asketila na organizację ograniczył się do zerwania związków z Koroną, wyrzeczenia się własnego wnuka i wezwania do abdykacji. W wątku rocznicowym w dniu 1 sierpnia nie zabrał głosu, a byłby to najlepszy i najmniej energochłonny wkład, jaki przeciętny obywatel Królestwa mógł włożyć w ten dzień. Niczego więcej od nikogo nie oczekiwałem. Po prostu obecności na forum po południu 1 sierpnia.

Pomoc jako jedyny zaoferował Torkan Ingawaar.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Sted Asketil »

Nie mowie ze to bylo lgarstwo - do mnie sie nie zwrocono. Ja oferowalem pomoc z ktorej nie skorzystano. prosze ie wkladac mi w usta slow ktorych nie wypowiedzialem.

Podsumowujac - dwudziestolecie KD okazalo sie totalna porazka. Dwa suche przemowienia Krola i Pemiera to kleska i wstyd. Na miejscu tych osob schowalbym glowe w ziemie jak strus. Na betonowym chodniuku....
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze:Pomoc jako jedyny zaoferował Torkan Ingawaar.[/justify]
Zabawne, ale to pismo okólne do mnie nie trafiło. A powinno było trafić.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Chamberlain »

Sted Asketil pisze:
Podsumowujac - dwudziestolecie KD okazalo sie totalna porazka. Dwa suche przemowienia Krola i Pemiera to kleska i wstyd. Na miejscu tych osob schowalbym glowe w ziemie jak strus. Na betonowym chodniuku....
Zrobiłem tyle, ile mogłem w atmosferze całkowitego opuszczenia, w realiach wojny totalnej, jako faszysta i wróg publiczny.

Dlaczego jednak nikt, poza mną i królem, nie zechciał pojawić się tego dnia na forum i choćby złożyć sobie suche życzenia z okazji wspólnego Święta? Bo w tym samym czasie drodzy koledzy woleli rechotać na IRCu i upajać się widokiem "upadku państwa".
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Aleksander »

Chamberlain pisze:Dlaczego jednak nikt, poza mną i królem, nie zechciał pojawić się tego dnia na forum i choćby złożyć sobie suche życzenia z okazji wspólnego Święta? Bo w tym samym czasie drodzy koledzy woleli rechotać na IRCu i upajać się widokiem "upadku państwa".[/justify]
Bo mają np. zobowiązania realne? Ja tego dnia pojawiłem się dosłownie na chwilkę na IRC. Tyle mogłem dla Dreamlandu wykrzesać z tego dnia.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Sted Asketil »

Chamberlain pisze:
Christopher Kononowitz pisze:
To, że obywatele wybrali popcorn? Z postu Steda Asketila wynika, że jednak nie wszyscy - i ktoś rzeczywiście miał jakiś pomysł na organizację Rocznicy.
To może wyjaśnię. Pomysł pana Steda Asketila na organizację ograniczył się do zerwania związków z Koroną, wyrzeczenia się własnego wnuka i wezwania do abdykacji. W wątku rocznicowym w dniu 1 sierpnia nie zabrał głosu, a byłby to najlepszy i najmniej energochłonny wkład, jaki przeciętny obywatel Królestwa mógł włożyć w ten dzień. Niczego więcej od nikogo nie oczekiwałem. Po prostu obecności na forum po południu 1 sierpnia.

Pomoc jako jedyny zaoferował Torkan Ingawaar.

Jestes Pan strasznie wybiorczy - “nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne”.
I nic Panu do tego jak sie rozwijaja stosunki rodzinne Asketilow - Krol czy nie, takie postepowanie nie jest przez moja osobe akceptowalne. Tak wzywam i do abdykacji i bede robil wszystko by do tego doszlo. Chyba ze zrobimy z Krola reprezentacyjna kukielke - wtedy moze sobie siedzien na tym zlotym nocniku do bolu ;-)
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Sted Asketil »

Chamberlain pisze:
Sted Asketil pisze:
Podsumowujac - dwudziestolecie KD okazalo sie totalna porazka. Dwa suche przemowienia Krola i Pemiera to kleska i wstyd. Na miejscu tych osob schowalbym glowe w ziemie jak strus. Na betonowym chodniuku....
Zrobiłem tyle, ile mogłem w atmosferze całkowitego opuszczenia, w realiach wojny totalnej, jako faszysta i wróg publiczny.

Dlaczego jednak nikt, poza mną i królem, nie zechciał pojawić się tego dnia na forum i choćby złożyć sobie suche życzenia z okazji wspólnego Święta? Bo w tym samym czasie drodzy koledzy woleli rechotać na IRCu i upajać się widokiem "upadku państwa".
Prosze przesledzic posty na forum - juz na miesiac przed skladalem zyczenia rocznicowe. Wystarczylo tylko zaczerpnac. Panskie tlumaczenia sa nie do przyjecia. Dam sobie reke odciac ze gdyby zapytal pan o pomoc w tej sprawie uzyskal by pan ja od Alusia, Sukcesa i wielu, wielu innych. Az sie boje zapytac gdzie Pan szukal...

Nie chce mi sie juz z Panem gadac... co sie nie powie to i tak wywroci to Pan na druga strone.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Chamberlain »

Sted Asketil pisze:
Jestes Pan strasznie wybiorczy - “nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne”.
I nic Panu do tego jak sie rozwijaja stosunki rodzinne Asketilow - Krol czy nie, takie postepowanie nie jest przez moja osobe akceptowalne. Tak wzywam i do abdykacji i bede robil wszystko by do tego doszlo. Chyba ze zrobimy z Krola reprezentacyjna kukielke - wtedy moze sobie siedzien na tym zlotym nocniku do bolu ;-)
Dobrze, w porządku. Zamknijmy ten temat. Proszę wybaczyć ewentualne złośliwości. Po prostu z boku wyglądało to dość zabawnie ;)
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Andrzej »

74% ankietowanych za abdykacją. Robi cię myśleć.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Aleksander »

A po odsianiu gości jak prezentuje się wynik?
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Polyna »

Weźcie może wpiszcie w konstytucję automatyczną abdykację Króla po powiedzmy 4 miesiącach od koronacji. Będzie mniej problemów ze wszystkim.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Andrzej »

Podbijam temat bo warto sobie przypomnieć ten fakt, że Alfred choć raz posłuchał woli ludu :^)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Idealny moment na oddanie głosu "Nie wiem". Tak też uczyniłem.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość