Sprawa Witta - wątki poboczne

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Nigdzie nie stoi, że to dyskusja TYLKO dla obywateli. Jesteście żałośni, Chamberlain.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Brawo dla tego pana. Sztandar Dreamlandu wyprowadzić.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

matmax pisze:
Chamberlain pisze:Posty pana Ipanienki trafiły do kawiarni. To jest dyskusja dla obywateli.
Brawo dla tego pana. Sztandar Dreamlandu wyprowadzić.
Totalna żenada i absolutna kompromitacja.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Sam wymaga od innych jakiejś niestworzonej aktywności, podczas gdy sam nic nie robi - wystarczy wspomnieć o "paru miesiącach przygotowań" uroczystości z okazji rocznicy 20-lecia... czyli suchej przemowie, napisanej pewnie na kolanie.
Marność nad marnościami i wszystko marność.
THIS, THIS, THIS.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Also, przenosząc stad również mój post trochę właśnie się zbłaźnił szanowny Chamberlain - polecam spojrzeć na rejestr obywateli w CRM.

No smuteczki.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze:
Christopher Kononowitz pisze:Sam wymaga od innych jakiejś niestworzonej aktywności, podczas gdy sam nic nie robi - wystarczy wspomnieć o "paru miesiącach przygotowań" uroczystości z okazji rocznicy 20-lecia... czyli suchej przemowie, napisanej pewnie na kolanie.
Pudło. Zwróciłem się o pomoc do ponad dziesięciu obywateli. Wszyscy odmówili, tłumacząc się "awarią komputera" lub "urlopem". Rząd również. Obywatele wybrali popcorn. Mieliśmy obchody adekwatne do poziomu aktywności obywatelskiej.
Znowu - samemu nic tylko od innych wymagać.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

matmax pisze:Also, przenosząc stad również mój post trochę właśnie się zbłaźnił szanowny Chamberlain - polecam spojrzeć na rejestr obywateli w CRM.

No smuteczki.
Chamberlainowi po prostu odpierdala. Im szybciej zdejmie tego człowieka z pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych w KD tym lepiej.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Andrzej »

Jeżeli ktoś może poczuć się zagubiony w tej konwersacji - premierowi Chamberlainowi dn. 7 sierpnia Anno Vandini 2018 trochę odpierdoliło i zaczął przenosić posty z jednego wątku do drugiego twierdząc, że w wątku pierwotnym wolno wypowiadać się tylko obywatelom, innymi słowy - posługując się argumentem z dupy.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2018, 20:07 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Proszę o zachowanie pozorów merytorycznej dyskusji.
Rozpierdalasz wątek przenosząc wybiórczo posty i wymagasz od kogokolwiek "pozorów" czegokolwiek" XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze:
Kierowałem się Pańską publiczną deklaracją. Nie nocuję w CRM i nie otrzymuję stamtąd automatycznych powiadomień. Proszę o zachowanie pozorów merytorycznej dyskusji.
Merytorycznej dyskusji z moderatorem, który według swojego widzimisię szafuje persona non grata i decydowaniem o tym, kto może wypowiadać się w publicznym dziale? A czy ekscelencja był już dziś na dwójeczce?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Aleksander »

Właśnie chciałem o to zapytać. Chcę w tym miejscu oświadczyć, iż premier rządu jest cymbałem. JKM Alfred jest zaplutym karłem reakcji i przykładem najgorszego sortu monarchofaszystów. Pragnę również zauważyć, że jestem szefem rządu Wolnego Państwa Ciprofloksjańskiego. Mając jednak na uwadze fakt, że Persona Non Grata to bojówka 9ks katowice (ptfu!) to wnoszę, w razie gdyby moja osoba była przedmiotem dyskusji przy zielonym stoliczku, by nadać mi status Wisła Sharks, ew. od biedy Psychofans.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Christopher Kononowitz pisze:Tak właściwie, to dlaczego nie-obywatele nie mogą się tutaj wypowiadać od paru chwil? Wczoraj było tu jeszcze normalnie, czyżbym przeoczył jakiś nowy akt prawny, który przez noc to uregulował?
Godzinę temu premier wydał rozporządzenie ws. "Odjebało mi i mam rejdża na adwersarzy".
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Sted Asketil »

Jestes tez Prezesem SK - narysuje Ci wlasnorecznie medal jak dostaniesz PNG :P
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Daniel von Witt ponownie z nami

Post autor: Andrzej »

Pana Ipanienkę prosiłem i proszę, by w czasie tej konkretnej dyskusji nie ingerował w jej przebieg.
Prawo KD pozwala wypowiadać mi się w dowolnym miejscu w tym dziale.
Nie jest naszym obywatelem, a jego intencje nie są uczciwe. Mogę tylko prosić.
Nie posiadasz żadnych kwalifikacji do oceniania moich intencji.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Andrzej »

Jeżeli ktoś może poczuć się zagubiony w tej konwersacji - premierowi Chamberlainowi dn. 7 sierpnia Anno Vandini 2018 trochę odpierdoliło i zaczął przenosić posty z jednego wątku do drugiego twierdząc, że w wątku pierwotnym wolno wypowiadać się tylko obywatelom, innymi słowy - posługując się argumentem z dupy.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: matmax »

Zabawne nawet, że od argumentacji "nie-obywatel" edżajlowo przeszliśmy do argumentacji o intencjach i generalnie przenoszenia postów kogo się da do kawiarni.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Andrzej »

Typowe zagranie sząberlęńskie - nie umiem odpowiedzieć rzeczowo na argument -> kasuję/przenoszę/banuję

Jak bardzo żenujące jest to? XD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Sted Asketil »

Alus kandyduje - ma moj glos i aktywna pomoc w zdjeciu banana obecnego Premiera ;)
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Andrzej »

Uwaga HIT:
Chamberlain pisze:
Christopher Kononowitz pisze: I od razu zapytam, skąd wniosek, że intencje Pana Ipanienki nie są uczciwe?
Mam taką intuicję. Zwykle mnie nie zawodzi.
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Sprawa Witta - wątki poboczne

Post autor: Torkan Ingawaar »

Prosiłbym administrację forum o przeniesienie postów do pierwotnego wątku. Teraz są one nieczytelne, bo nie wiadomo, do czego się odnoszą.

Czas posprzątać po Chamberlainie.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości