Ankietą przybiją do płotą

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.

Czy Marcel von Chacha otrzyma nadzór za wypowiadane przez niego słowa?

Nie, ale dostanie.
0
Brak głosów
Tak i na chuj strzępić ryja.
5
100%
 
Liczba głosów: 5

Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Marcel von Chacha »

Czy jeden z deputowanych Parlamentu Królewskiego znowu zostanie pokonany przez przeklęty aparat państwowy w rękach psychopatów? Już dziś masz okazję się o tym przekonać. Wyślij wiadomość o treści "WYLECI" na numer swego kolegi bądź koleżanki i czekaj na odpowiedź: "Ale kto?".

Big Brother razem z jego siostrunią wciąż w mocy.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Chamberlain »

Co prawda przebywam obecnie z wizytą w innej części mikroświata, ale powiedzmy, że za pośrednictwem gońca przekazuję Panu serdeczne pozdrowienia wraz z uprzejmym zapytaniem, czy nie potrzeba tu jakichś elektrowstrząsów, witamin lub choćby dobrego słowa?

Proszę się odprężyć i wyjść na słońce, Pańskie wypowiedzi są pełne mroku i żmijowego jadu. Po co te wszystkie "chuje"? Dlaczego wciąż pisze Pan o "rurach odpływowych" i "gównie"? Czy tak wypada w pewnym wieku? Po co sobie wrogów wszędzie robić? W ten sposób nigdy nie otrzyma Pan ani orderu, ani nawet wsi lennej.

Może zaczniemy od nowa? Gdzie był Pan na majówce? Co Pan ostatnio widział w telewizji? Co Pan myśli o Unii Trzech Narodów?
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Marcel von Chacha »

A cóż to za kaftany, za normy mi Waćpan proponuje? To, że Waćpan jest w nie ubrany, to nie znaczy, że ja też muszę takie odzienie nosić. Zajmij się Pan rzeczywistością wirtualną, a nie wciskasz swego nochala tam gdzie nie masz. Przyskrzynić Ci tego nochala, abyś znowu się rozbeczał i latał na skargi do osób Ci przychylnych i dużo mogących?

Ileż można się płaszczyć przed Waćpanem w kaftan norm ubranym? Nie próbuj mnie na elektrowstrząsy wysyłać, bo krzesło elektryczne dnia pewnego Ci podstawią.
Chamberlainowska zjawa pisze:Czy tak wypada w pewnym wieku?
Wymiociny są wręcz wskazane, by organizm zdrowszym uczynić, a że tępota nie dostrzega bycia tępym, to po co próba ich ostrzenia skoro myślą, że są ostrzy i niebezpieczni. Śmieszni byli i śmiesznymi pozostaną, więc trza z nich kpić i śmiać się, a że oni w ryk popadają, to tylko oznaka histerii, której na poważnie brać nie wolno. :P
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Bardzo słusznie obserwuje Pan moje działania, Panie Marcelu. Cieszy mnie to, jednak prosiłbym o respektowanie kultury nie tylko swojej :)
Marcel von Chacha pisze:przeklęty aparat państwowy w rękach psychopatów?
Marcel von Chacha pisze:Zajmij się Pan rzeczywistością wirtualną, a nie wciskasz swego nochala tam gdzie nie masz. Przyskrzynić Ci tego nochala, abyś znowu się rozbeczał i latał na skargi do osób Ci przychylnych i dużo mogących?

Ileż można się płaszczyć przed Waćpanem w kaftan norm ubranym? Nie próbuj mnie na elektrowstrząsy wysyłać, bo krzesło elektryczne dnia pewnego Ci podstawią.

Chamberlainowska zjawa
bo tak, ja cały czas obserwuję. Może pora na resocjalizację?
Ruprecht van den Spraak
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Marcel von Chacha »

Ja nie mogę...Skąd Waćpan się urwał??
Może pora na resocjalizację?
Rzucić ministra jeżem? :D
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Marcel von Chacha pisze:Rzucić ministra jeżem? :D
Jeżem wschodnim, czy zachodnim?
Ruprecht van den Spraak
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Ankietą przybiją do płotą

Post autor: Marcel von Chacha »

Zaodnim :D

A tak poza tym, Szanowny milicjoncie - czy Was nie obowiązuje jakaś godzina policyjna? Do wyra fyrać! :P
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość